Sari la conținut

TRANS Karla 0732460424


Postări Recomandate

Acum 16 ore, so_cris2 a spus:

Cat de penibil sa fii ... dupa ce spurci aiurea, mai vii si cu scuze puerile! Jenant, pacat ca va mai tineti om cu o anumita varsta si mai pretinzi si respect. Jalnice postari!

Și te rog frumos,pe viitor nu-mi mai  spune mie de chestii de  moralitate,cum ma comport eu in legătură  cu toate "junghiurile" de bani.

Link spre comentariu
Vizitator jaysay
Reputație: 0

Antepenultima poza, doar în cizmele aurii, senzație și la fața fină, în penultima la fel la fața, comparativ cu pozele în lenjerie roșie, unde e mai "dura" la fața... Altfel jos pălăria... Goood

Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Am vizitat-o și eu astăzi pe Karla programare făcută ușor pe watsup , când mi-a deschis ușa nu îmi venea să cred cat frumoasa este ,am optat pentru o oră iar în decursul orei nu m-am simțit grăbit deloc , apartamentul este ok curat cu posibilitatea de a face dus . Fata este in top 3 fete trans vizitate de mine păcat că din discuțiile avute cu ea nu ar mai vrea sa mai vina prea curând în Sibiu .

Oral 10 știe ea ce să facă să te simți bine un atu al ei este că poate să îți pună prezervativul direct cu gura fără mâini

Anal 10 am fost doar activ la ambele numere 

Asi reveni la ea oricand bucuros.

 

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 4 ore, bazt a spus:

Am vizitat-o și eu astăzi pe Karla programare făcută ușor pe watsup , când mi-a deschis ușa nu îmi venea să cred cat frumoasa este ,am optat pentru o oră iar în decursul orei nu m-am simțit grăbit deloc , apartamentul este ok curat cu posibilitatea de a face dus . Fata este in top 3 fete trans vizitate de mine păcat că din discuțiile avute cu ea nu ar mai vrea sa mai vina prea curând în Sibiu .

Oral 10 știe ea ce să facă să te simți bine un atu al ei este că poate să îți pună prezervativul direct cu gura fără mâini

Anal 10 am fost doar activ la ambele numere 

Asi reveni la ea oricand bucuros.

 

Iti multumesc frumos și sper sa ne revedem curând 😘❤️😘

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 11 ore, jaysay a spus:

Are Sibiul ceva neplăcut, negativ, încât sa nu mai revină? Poate reușesc mâine la ora 15 sa iau contact, sa o vizitez.... 

Sibiul nu are ceva neplăcut doar ca se cere f mult sex neprotejat , finalizări orale servicii pe care eu personal nu le prestez . O zi placuta iti doresc bby

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...