Jump to content

TRANS Karla 0732460424

Recommended Posts

• Replies 700
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Bucuresti 

BUCURESTI❤️

Timișoara 

Posted Images

Zilele trecute am vizitat-o pe Karla in zona Decebal. O tipa inalta si slabura, implanturi faine, la chip simpatica. 9/10, mereu e loc de mai bine :P

La oral de pricepe, dar nu prea isi da silinta decat daca ii spui ce si cum sa faca. Poate sa o ia deep, linge bine adiacentele, fara anilingus, cim, cif. 8/10

La anal fetei ii place sa i-o dai, sa o ia tare, nu tipa ca o doare, geme doar sa o futi si da contre. 10/10

Igiena 10, curata, mani/pedi, prosop curat la baie. Dotarea e ok, probabil vreo 18cm, erectie.

Locatia de 10.

O ora 400ron, 2 finalizari (ale mele). Se putea si 1 eu si 1 ea. De vizitat. Gfe 10 (depinde cum vrei sa te joci cu ea).

• Like 2
  • Inimioara 4
  • 2 weeks later...
La 12.09.2021 la 21:31, ts_karla a spus:

Timișoara 482F6B57-1583-4FFE-95BD-21E18F635D9E.jpeg.019200d6f22e7d6cebf3b16195d69752.jpeg

Superba ❤️ faci un efort si pentru cei din Arad sa te intalneasca? 🤗

• Like 1
  • Inimioara 2

Cea mai frumoasa she''' ever. Poate ca sunt subiectiv... n'am avut placerea sa o cunosc... insa de departe mi se pare cea mai feminina ... si e de o frumusete inimaginabila....astept cu nerabdarea ziua cand o sa o intalnesc...all hail to the beauty

Nu am avut niciodata o astfel de experienta, dar parca m-ar tenta daca ar veni in Arad. Principiul meu este ca o data trebuie sa incerci sa faci din toate in viata si vedem ulterior daca ne place si continuam sau nu.

Plus am auzit ca cel mai bun sex oral il poate face doar un purtator de penis altuia, fiindca stie cum stau lucrurile in zona.

• Haha 1
La 18.09.2021 la 10:31, alint76 a spus:

Plus am auzit ca cel mai bun sex oral il poate face doar un purtator de penis altuia, fiindca stie cum stau lucrurile in zona.

Nu neapărat, e vorba de conformație a capului (să intre pula pe gât, dacă e mare) și pofta de pulă. Că majoritatea femeilor (posesoare de pizdă) au căcat în cap și sunt deprimate și puturoase și nu au poftă de pulă e altceva. Oricum, dacă ai noroc de pulă mică, oricine te rezolvă senzațional (pentru tine) 😅

• Haha 1
Guest brotacul44
La 20.09.2021 la 11:35, biliape a spus:

Nu neapărat, e vorba de conformație a capului (să intre pula pe gât, dacă e mare) și pofta de pulă. Că majoritatea femeilor (posesoare de pizdă) au căcat în cap și sunt deprimate și puturoase și nu au poftă de pulă e altceva. Oricum, dacă ai noroc de pulă mică, oricine te rezolvă senzațional (pentru tine) 😅

"Bili boy",tu ma uimești pe zi ce trece.

Observ ca ești o adevărată anatomie umana.😂😂😂