Sari la conținut

TRANS Karla 0732460424


Postări Recomandate

Am vizitat-o pe Karla prin vara. Inca de la telefon mi s-a parut o persoana cu mult bun simt. 

Am ajuns la locatie, i-am dat cadoul, apoi i-am explucat ce doresc. Spre deosebire de altii, sub protectia anonimatului de aici, am sa spun exact. I-am cerut sa se comporte autoritar cu mine si sa ma oblige sa-i sug pula. I-am mai spus ca ma poate palmui, si ca poate folosi un limbaj vulgar. Asta e! Pe mine lucrurile astea ma excita cu o transa. 

De ce am dat, totusi, aceste amanunte? Pentru ca ea a respectat intocmai ce am rugat-o si a facut totul ca eu sa-mi indeplinesc fantezia. La final, asa cum o rugasem, m-a fortat sa tin gura deschisa si sa-i primesc sperma. 

Bomboana ds pe tort a venit cand i-am spus ca o sa-fac o recenzie super asa cum merita. 

A spus "ok" dar zice : te rog nu face comparatii cu alte transe. Asta pentru ca ii spusesem la ce transe am mai fost si ca din punctul meu de vedere, ea e the best.

Ma rog, asta pentru mine denota calitatea persoanei. 

Astazi am stabilit cu ea sa o vizitez maine in jur de 10.00 (am solicitat eu sa fiu primul cand isi incepe programul). 

Dupa aceea voi posta o noua recenzie. Sper sa fie la fel de fain ca prima data! 

  • Like 3
  • Inimioara 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...