Sari la conținut

TRANS Karla 0732460424


Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 4 ore, spinix a spus:

Doamne ferește  eu cred cai cam exagerat nu știu cine ești dar eu cred ca ma confunzi sau ai cam exagerat cam rău cu unele servicii te asigur oricare ar fi chimia nu as face unele chestii cu absolut nimeni o seara placuta sa ai 

  • Trist 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
Acum 5 ore, spinix a spus:

Maaai😂😂😂 ce forum e asta? Nu de Karla noastră e vorba ca ea nu a avut sânii Nr 4 și nicu nu face servicii de genul 😂😂😂😂😂

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:sm
  • Oras:sm
Acum 9 ore, ts_karla a spus:

Doamne ferește  eu cred cai cam exagerat nu știu cine ești dar eu cred ca ma confunzi sau ai cam exagerat cam rău cu unele servicii te asigur oricare ar fi chimia nu as face unele chestii cu absolut nimeni o seara placuta sa ai 

nu eu am scris acea postare :) dar vroiam sa sti ca este cineva care are o asemenea fantezie si vroiam sa stiu daca e adevarata

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 23.12.2021 la 18:51, spinix a spus:

Nu vedem tot articolul dar nu prea văd nimic exagerat p-acolo, doar un preludiu cât se poate de natural... Ce or fi făcut mai departe, pot să îmi imaginez 🥰

Link spre comentariu
Acum 17 ore, playertwo a spus:

Cand revii la Ploiesti? 

Mai bine spus dacă mai vine pe la Ploiești.

Și mie-mi place de Karla dar cred ca pe la Ploiești nu a mai trecut de la începutul anului.

Sărbători fericite în continuare,gingasa Karla.😘😘🥰

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am sunat si am programat intalnirea la 23 , am ajun in zona la 23.08 , pana am sunat si am urcat la ea, sa zic ca s -a facut 23.10, domnisoara f sexy si draguta , am facut cunostinta si am lasat un mic cadou ceva dulce si ceva de baut ( fara alcool - nu bea alcool) , am mers in dormitor si acolo a fost super ok , am dat 400 lei ptr 1 h , oral super misto din ambele parti ,  sarutari , 69  , apoi a pus balonul si mi-o oferit funduletul sexy , contre misto si gemete , tipa f f ok , a scos apoi prezerv si a continuat cu un oral superb pana am finalizat pe sanii bestiali! 
Mi-a zis apoi ca pot merge la dush si mi-a indicat prosopul unde il am , apoi…. Iesind din dush m-am pus pe pat,  asa relax , si …  domnisoara imi spune … baby , ce faci? Gata ca mai asteapt cineva jos ….. era 23.54 …  
E o chestie de bun simt, nu trecuse ora si deja ma fugaresti ….  Pe bune …  

Nu mai faceam nimic , doar relax  asa ptr cateva minute  care mai erau … e totusi … fugareala  … 

Nu castigi clienti asa … si esti super misto , sexy , super curata , super aranjata , tine cont de micile detalii, ca ai de castigat baby ! 
in rest, locatie super , domnisoara super ! 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 7 ore, kiss.you64 a spus:

Am sunat si am programat intalnirea la 23 , am ajun in zona la 23.08 , pana am sunat si am urcat la ea, sa zic ca s -a facut 23.10, domnisoara f sexy si draguta , am facut cunostinta si am lasat un mic cadou ceva dulce si ceva de baut ( fara alcool - nu bea alcool) , am mers in dormitor si acolo a fost super ok , am dat 400 lei ptr 1 h , oral super misto din ambele parti ,  sarutari , 69  , apoi a pus balonul si mi-o oferit funduletul sexy , contre misto si gemete , tipa f f ok , a scos apoi prezerv si a continuat cu un oral superb pana am finalizat pe sanii bestiali! 
Mi-a zis apoi ca pot merge la dush si mi-a indicat prosopul unde il am , apoi…. Iesind din dush m-am pus pe pat,  asa relax , si …  domnisoara imi spune … baby , ce faci? Gata ca mai asteapt cineva jos ….. era 23.54 …  
E o chestie de bun simt, nu trecuse ora si deja ma fugaresti ….  Pe bune …  

Nu mai faceam nimic , doar relax  asa ptr cateva minute  care mai erau … e totusi … fugareala  … 

Nu castigi clienti asa … si esti super misto , sexy , super curata , super aranjata , tine cont de micile detalii, ca ai de castigat baby ! 
in rest, locatie super , domnisoara super ! 

Da într-adevăr era vb de câteva minute Bby doar ca era o ora târzie și probabil am fost eu puțin mai …. Îmi cer scuze și sper sa ma pot revanșa data viitoare te popp și iti multumesc pentru vizita inclusiv pt recenzie 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...