Sari la conținut

EMMA 0733618753


Postări Recomandate

  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila

Iti las o poza pana ajung.

Te pup la puti:)) :*

pfoai!!! am si printat-o...e in portofel de maine...o s-o vad tot timpu' cand scot abonamentul de autobuz...troleibuz...deabia te asteptam tu baby!!!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Am fost azi. Doar cuvinte de lauda am. M-am simtit foarte bine din clipa in care am intrat. Prietenoasa, amabila. Sexul a fost super (cel putin pentru mine, dar sper ca si pentru ea). 

 

De revenit: cu siguranta

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna confrati..

Ieri seara am ajuns si eu la Emma. La prima ei vizita nu am apucat, insa acuma am avut noroc. De mult timp urmaresc topicul ei si de pe Sibiu si am zis ca trebuie neaparat sa o cunosc. Programarea am facut-o prin PM aici pe forum. La ora stabilita m-am prezentat la locatia ei,cartierul Prima de pe Onestilor. Urcat susam facut cunostinta cu Emma. Am fost servit cu un pahar de apa, am vorbit cate ceva. Dupa socializare am trecut la dus, ea intre timp s-a spalat pe dinti, inainte a fumat o tigara un mare + din partea ei. Nu intru in detalii ce a urmat dar pot sa zic ca a fost o partida foarte reusita, cred ca intra in top 3 personal. FK la greu, 69, ON cu de toate, la normal am reusit doar 1 pozitie insa a fost de ajuns. O sa dau note dar pentru mine a fost 10 pe linie.

Notele:

 

Locatie: 10 apartament nou, baia  dotata cu de toate, prosoap curat

Aspect: 10 in urma pozelor am crezut ca e mai inalta insa nu depunctez, in rest pozele sunt reale, recente

ON: 10 fara graba, cu atentie la zonele invecinate, priviri in ochi

NP: 10 am reusit o singura pozitie si finalizat in prez, de CIM nu am intrebat,

Atiudine: 10** prietenoasa, dezghetata, parca ne stim de multa vreme, nu m-am simtit grabit deloc

Halat: 150/nr.

De revenit; Pentru mine DA

De recomandat: Da.

Raport calitate/pret : Foarte bun. Am intrebat-o de marirea de pret, si asta se datoreaza preturilor din Oradea. 

 

PS. Multumesc pentru clipele frumoase Emma, sper ca mai vii pe la noi !

  • Like 5
  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...