Sari la conținut

0725298578 diva.prima.universitatii


youjy

Postări Recomandate

  • Telefon: 0790475095
  • Oras:S
  • Disponibila
  • Telefon: 0790475095
  • Oras:S
  • Disponibila
Acum 3 ore, youjy a spus:

hey shogori! 

am revizitato ieri seara pe diva Lia

o gagică super, știe cum să ia omul, ai ce vorbi cu ea

bine trebuie să oferi și tu bunătate 

o oră jumate, eu nu am futut, ea m-a futut maxim pe mine, poziții, 69, rujată roșu pervers, priviri la oral, 

expertă ce mai

ce a vrut ea a făcut cu mine

puli tari shogori! 

te pupă youjy diva 😘

Pupicii dragul meu🥰🥰🥰 Te astept cu drag de fiecare data🤗❤️❤️❤️

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0790475095
  • Oras:S
  • Disponibila
  • Telefon: 0790475095
  • Oras:S
  • Disponibila
Acum 18 minute, matxxx a spus:

Pentru unele poze postate, chiar merită să fi “penalizată”. Ești o femeie plină de calități. Apreciez ca ești printre noi. 🤗

Iti multumesc din suflet pentru apreciere🤗❤️ Pupicii multii🤗🤗🤗🥰🥰🥰❤️

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0790475095
  • Oras:S
  • Disponibila
  • Telefon: 0790475095
  • Oras:S
  • Disponibila

Buna dimineata ❤️🤗 Va astept cu drag pentru programarii ! ❤️❤️🤗🤗 Ultimile 5 zile din acest an🔞🔞🔞

195A5EA1-EC9A-479A-9F98-4BFD27009A3D.jpeg

  • Like 3
  • Inimioara 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0790475095
  • Oras:S
  • Disponibila
  • Telefon: 0790475095
  • Oras:S
  • Disponibila

Buna dimineata dragi mei ! 🤗❤️❤️❤️ Astazi voi fi disponibila de la ora 15 pana la ora 23❤️🤗🤗❤️! Pupicii Lia ❤️❤️!

FB4F31B7-56F8-4490-A9A4-DA43A58F8C29.jpeg

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Hollywoo
  • Oras:Hollywoo

Aflându-mă cu treabă pe plaiuri bihorene, am studiat oferta locală, care este extrem de slabă din punctul meu de vedere, doar 2 fătuci au fost pe placul inimii mele, dintre care una a fost deja adjudecată de mult mai norocosul meu prieten. 

Lia23, mi-a plăcut în primul rând numele, am avut niște experiențe de vis anul acesta cu Leila26 și Lidia20, trăiam cu speranța că tiparul se va respecta.

Ca idee, am vizitat în ultima săptămână 2 dintre cele mai apreciate fete din Oradea, Dulceața și Diva, (aștept să apară și Zâna Zânelor ca să fie tacâmul complet 🤪) și nu am fost impresionat de niciuna din ele, totuși, Lia e o idee peste.

Ce au in comun și nu mi se pare deloc OK este lipsa totală a preludiului, practic acțiunea începe direct cu oral, apoi normal cu o tonă de gel și aia e, după câteva sute de vizite, pentru mine nu e deloc suficient un astfel de curs al lucrurilor pentru a pleca satisfăcut. 

Programarea a fost confirmată cu 1 h înainte și respectată de ambele părți, chiar dacă am greșit inițial blocul m-am reorientat rapid. 

Fata e cea din poze, nimic de comentat, o scurtă socializare la țigară, am achitat onorariul pentru o oră și m-am cerut la duș.

Cum spuneam, acțiunea a debutat cu un oral bunicel, soft, destul de plăcut dar care nu a durat foarte mult, a montat guma, i-am cerut să se întindă pe spate, nu am primit acces în zona intimă pe motiv că se irită de la barba mea, așa că am trecut la misionar nu înainte de a aplica minunatul gel, moment în care am și "leșinat" puțin, a fost nevoie de un mic ajutor pentru a fi apt de muncă. Într-un final am intrat, când am vrut sa schimbăm in umeri/craci am fost refuzat din nou dintr-un motiv pe care nu l-am prea înțeles, in acel moment după niște calcule rapide am ajuns la concluzia că să o iau pă dinapoi ar fi cea mai bună continuare, purces la această poziție în care nu ai cum să dai greș. Deși eram deja cu gândul în alte părți am reușit să mă concentrez și să duc treabă până la final.

Restul timpului l-am petrecut la țigară, e o domnișoară cu care poți discuta diverse, din nefericire eu nu sunt pre dotat (nici măcar) intelectual așa că nu cred că am fost un interlocutor atât de dibaci, tre' să mai citesc niște almanahe. 

Am aflat și că în Oradea sunt o grămadă de clienți de nota 10 care nu se sfiesc să lase mici atenții fetelor, tot respectul pentru acești domni!🎩

Am fost întrebat dacă doresc o a doua rundă însă nu mai era cazul de așa ceva, câteodată chiar e bine să nu-ți dorești prea mult.

 

Note:

Aspect: 8.5

Oral:8

Normal:7

Atitudine:8

GFE: #N/A

 

În concluzie, nu consider că am avut vreo pretenție exagerată și totuși nu am prea primit ce mi-am dorit la un scor peste medie, eu m-aș întoarce la ea doar pentru o scurtă descărcare în lipsă de altceva, mai mult decât am obținut în această vizită nu cred că se poate.

In cele din urmă mi-am încheiat seara cum nu se putea mai bine, deși nu am reușit să ajung la cealaltă mândră pe care a vizitat-o colegul meu fiindcă își încheiase programul, m-am orientat înspre Arad unde știam că s-a întors recent (chiar de la Oradea) o domnișoară tare dragă mie cu care am avut o experiență memorabilă.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 8
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 48 minute, -bojack- a spus:

Aflându-mă cu treabă pe plaiuri bihorene, am studiat oferta locală, care este extrem de slabă din punctul meu de vedere, doar 2 fătuci au fost pe placul inimii mele, dintre care una a fost deja adjudecată de mult mai norocosul meu prieten. 

Lia23, mi-a plăcut în primul rând numele, am avut niște experiențe de vis anul acesta cu Leila26 și Lidia20, trăiam cu speranța că tiparul se va respecta.

Ca idee, am vizitat în ultima săptămână 2 dintre cele mai apreciate fete din Oradea, Dulceața și Diva, (aștept să apară și Zâna Zânelor ca să fie tacâmul complet 🤪) și nu am fost impresionat de niciuna din ele, totuși, Lia e o idee peste.

Ce au in comun și nu mi se pare deloc OK este lipsa totală a preludiului, practic acțiunea începe direct cu oral, apoi normal cu o tonă de gel și aia e, după câteva sute de vizite, pentru mine nu e deloc suficient un astfel de curs al lucrurilor pentru a pleca satisfăcut. 

Programarea a fost confirmată cu 1 h înainte și respectată de ambele părți, chiar dacă am greșit inițial blocul m-am reorientat rapid. 

Fata e cea din poze, nimic de comentat, o scurtă socializare la țigară, am achitat onorariul pentru o oră și m-am cerut la duș.

Cum spuneam, acțiunea a debutat cu un oral bunicel, soft, destul de plăcut dar care nu a durat foarte mult, a montat guma, i-am cerut să se întindă pe spate, nu am primit acces în zona intimă pe motiv că se irită de la barba mea, așa că am trecut la misionar nu înainte de a aplica minunatul gel, moment în care am și "leșinat" puțin, a fost nevoie de un mic ajutor pentru a fi apt de muncă. Într-un final am intrat, când am vrut sa schimbăm in umeri/craci am fost refuzat din nou dintr-un motiv pe care nu l-am prea înțeles, in acel moment după niște calcule rapide am ajuns la concluzia că să o iau pă dinapoi ar fi cea mai bună continuare, purces la această poziție în care nu ai cum să dai greș. Deși eram deja cu gândul în alte părți am reușit să mă concentrez și să duc treabă până la final.

Restul timpului l-am petrecut la țigară, e o domnișoară cu care poți discuta diverse, din nefericire eu nu sunt pre dotat (nici măcar) intelectual așa că nu cred că am fost un interlocutor atât de dibaci, tre' să mai citesc niște almanahe. 

Am aflat și că în Oradea sunt o grămadă de clienți de nota 10 care nu se sfiesc să lase mici atenții fetelor, tot respectul pentru acești domni!🎩

Am fost întrebat dacă doresc o a doua rundă însă nu mai era cazul de așa ceva, câteodată chiar e bine să nu-ți dorești prea mult.

 

Note:

Aspect: 8.5

Oral:8

Normal:7

Atitudine:8

GFE: #N/A

 

În concluzie, nu consider că am avut vreo pretenție exagerată și totuși nu am prea primit ce mi-am dorit la un scor peste medie, eu m-aș întoarce la ea doar pentru o scurtă descărcare în lipsă de altceva, mai mult decât am obținut în această vizită nu cred că se poate.

In cele din urmă mi-am încheiat seara cum nu se putea mai bine, deși nu am reușit să ajung la cealaltă mândră pe care a vizitat-o colegul meu fiindcă își încheiase programul, m-am orientat înspre Arad unde știam că s-a întors recent (chiar de la Oradea) o domnișoară tare dragă mie cu care am avut o experiență memorabilă.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pacat ca nu ai ajuns la Andreea Bojack😁sigur ieseai cu picioarele tremurand😅

Spor sa ai in continuare🙂

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Telefon: 0790475095
  • Oras:S
  • Disponibila
  • Telefon: 0790475095
  • Oras:S
  • Disponibila
Acum 2 ore, -bojack- a spus:

Aflându-mă cu treabă pe plaiuri bihorene, am studiat oferta locală, care este extrem de slabă din punctul meu de vedere, doar 2 fătuci au fost pe placul inimii mele, dintre care una a fost deja adjudecată de mult mai norocosul meu prieten. 

Lia23, mi-a plăcut în primul rând numele, am avut niște experiențe de vis anul acesta cu Leila26 și Lidia20, trăiam cu speranța că tiparul se va respecta.

Ca idee, am vizitat în ultima săptămână 2 dintre cele mai apreciate fete din Oradea, Dulceața și Diva, (aștept să apară și Zâna Zânelor ca să fie tacâmul complet 🤪) și nu am fost impresionat de niciuna din ele, totuși, Lia e o idee peste.

Ce au in comun și nu mi se pare deloc OK este lipsa totală a preludiului, practic acțiunea începe direct cu oral, apoi normal cu o tonă de gel și aia e, după câteva sute de vizite, pentru mine nu e deloc suficient un astfel de curs al lucrurilor pentru a pleca satisfăcut. 

Programarea a fost confirmată cu 1 h înainte și respectată de ambele părți, chiar dacă am greșit inițial blocul m-am reorientat rapid. 

Fata e cea din poze, nimic de comentat, o scurtă socializare la țigară, am achitat onorariul pentru o oră și m-am cerut la duș.

Cum spuneam, acțiunea a debutat cu un oral bunicel, soft, destul de plăcut dar care nu a durat foarte mult, a montat guma, i-am cerut să se întindă pe spate, nu am primit acces în zona intimă pe motiv că se irită de la barba mea, așa că am trecut la misionar nu înainte de a aplica minunatul gel, moment în care am și "leșinat" puțin, a fost nevoie de un mic ajutor pentru a fi apt de muncă. Într-un final am intrat, când am vrut sa schimbăm in umeri/craci am fost refuzat din nou dintr-un motiv pe care nu l-am prea înțeles, in acel moment după niște calcule rapide am ajuns la concluzia că să o iau pă dinapoi ar fi cea mai bună continuare, purces la această poziție în care nu ai cum să dai greș. Deși eram deja cu gândul în alte părți am reușit să mă concentrez și să duc treabă până la final.

Restul timpului l-am petrecut la țigară, e o domnișoară cu care poți discuta diverse, din nefericire eu nu sunt pre dotat (nici măcar) intelectual așa că nu cred că am fost un interlocutor atât de dibaci, tre' să mai citesc niște almanahe. 

Am aflat și că în Oradea sunt o grămadă de clienți de nota 10 care nu se sfiesc să lase mici atenții fetelor, tot respectul pentru acești domni!🎩

Am fost întrebat dacă doresc o a doua rundă însă nu mai era cazul de așa ceva, câteodată chiar e bine să nu-ți dorești prea mult.

 

Note:

Aspect: 8.5

Oral:8

Normal:7

Atitudine:8

GFE: #N/A

 

În concluzie, nu consider că am avut vreo pretenție exagerată și totuși nu am prea primit ce mi-am dorit la un scor peste medie, eu m-aș întoarce la ea doar pentru o scurtă descărcare în lipsă de altceva, mai mult decât am obținut în această vizită nu cred că se poate.

In cele din urmă mi-am încheiat seara cum nu se putea mai bine, deși nu am reușit să ajung la cealaltă mândră pe care a vizitat-o colegul meu fiindcă își încheiase programul, m-am orientat înspre Arad unde știam că s-a întors recent (chiar de la Oradea) o domnișoară tare dragă mie cu care am avut o experiență memorabilă.

 

Buna seara si iti multumesc pentru vizita! 🤗❤️ Imi pare rau ca nu a fost chimia pe care tu ti ai dorito! ❤️❤️❤️🤗 

Citat

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0790475095
  • Oras:S
  • Disponibila
  • Telefon: 0790475095
  • Oras:S
  • Disponibila
1 oră în urmă, rechinii77 a spus:

Pacat ca nu ai ajuns la Andreea Bojack😁sigur ieseai cu picioarele tremurand😅

Spor sa ai in continuare🙂

Buna seara Rechinii ! Fara suparate am sa am rugamintea sa faci reclama la alte fete pe topicile destinate reclamei, nu pe topicul  meu !
P.S. Te respect pentru ceea ce faci aici si apreciez munca ta si nu vreau sa o iei ca pe un deranj! 🤗🤗❤️❤️❤️

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 1 oră, lia23 a spus:

Buna seara Rechinii ! Fara suparate am sa am rugamintea sa faci reclama la alte fete pe topicile destinate reclamei, nu pe topicul  meu !
P.S. Te respect pentru ceea ce faci aici si apreciez munca ta si nu vreau sa o iei ca pe un deranj! 🤗🤗❤️❤️❤️

Buna sa iti fie si tie seara Lia😁asteptam replica de la tine.....stai linistita ca nu fac reclama la nimeni daca pomenesc un nume😅toata lumea stie fetele care presteaza in oras😁

Multumesc si sa fii iubita🙂

Ps:cu parere de rau iti spun ca nu te cred🙃(cu munca mea)😂

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator lancelot
Reputație: 0
Acum 10 ore, rechinii77 a spus:

Buna sa iti fie si tie seara Lia😁asteptam replica de la tine.....stai linistita ca nu fac reclama la nimeni daca pomenesc un nume😅toata lumea stie fetele care presteaza in oras😁

Multumesc si sa fii iubita🙂

Ps:cu parere de rau iti spun ca nu te cred🙃(cu munca mea)😂

Păi scuze colegul, fata are dreptate.

Scuze dar cam asta faci pe multe  topice. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤
Acum 11 minute, rechinii77 a spus:

Da da colegu,ai dreptate.....ar cam trebui sa ii las si pe altii😁cam prea multa contributie aduc pe forum😂

 

Vă salut!

Hai să părăsim pagina domniței, să deschidem un alt subiect la capitolul Discuții.

Hai să recunoaștem, fără Rechinii77 Forumul orădean ar fi sărac, foarte sărac.

Lia, te rog frumos scuză-ne, mergem în altă parte să nu deranjăm.

O zi frumoasă tuturor și Crăciun Fericit! 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0790475095
  • Oras:S
  • Disponibila
  • Telefon: 0790475095
  • Oras:S
  • Disponibila

Buna dimineata dragi mei ❤️❤️! Vreau sa va urez din suflet Craciun fericit🎄🎄🎄 alaturi de prietenii , familie si toti  cei dragi! 
Sa ne vedem cu bine la anu! Va spun de pe acum La multi ani! 🎉🎉🎉Speram ca 2021 sa fie un an mai bun si mai bogat ! Va multumesc pentru sustinere, critica si implicit pentru lucrurile urate! Ma-ti ajutat sa mai adaug inca o treapta pe scaricica mea de evolutie!🤗🤗🤗❤️❤️❤️ 🙏🙏

Toate cele bune si sanatate !!!❤️❤️🤗🙏

  • Like 1
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
Vizitator bobby26
Reputație: 0
On 12/21/2020 at 12:01 PM, lia23 said:

Buna dimineata dragi mei ❤️❤️! Vreau sa va urez din suflet Craciun fericit🎄🎄🎄 alaturi de prietenii , familie si toti  cei dragi! 
Sa ne vedem cu bine la anu! Va spun de pe acum La multi ani! 🎉🎉🎉Speram ca 2021 sa fie un an mai bun si mai bogat ! Va multumesc pentru sustinere, critica si implicit pentru lucrurile urate! Ma-ti ajutat sa mai adaug inca o treapta pe scaricica mea de evolutie!🤗🤗🤗❤️❤️❤️ 🙏🙏

Toate cele bune si sanatate !!!❤️❤️🤗🙏

Multumesc, un Craciun fericit si tie si un an mai bun si bogat ca si cel care a trecut. 🤗🤗🤗🙏🙏🙏

Link spre comentariu
Vizitator gabriel75
Reputație: 0
La 15.12.2020 la 16:25, lia23 a spus:

Buna ziua dragii mei❤️❤️🤗🤗 Disponibila pentru programari !!❤️❤️❤️🤗

5C2E604A-BF5F-4148-885D-0FFADC54F1D4.jpeg

Bună frumoaso ce zici nu vrei să vii la Bistrița, ne-am bucura tare mult de prezența și serviciile tale.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0790475095
  • Oras:S
  • Disponibila
  • Telefon: 0790475095
  • Oras:S
  • Disponibila
La 25.12.2020 la 22:11, gabriel75 a spus:

Bună frumoaso ce zici nu vrei să vii la Bistrița, ne-am bucura tare mult de prezența și serviciile tale.

Buna ! Nu am in plan si daca va fi am sa anunt din timp🤗❤️! Pupicii Lia ! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0790475095
  • Oras:S
  • Disponibila
  • Telefon: 0790475095
  • Oras:S
  • Disponibila

Buna ziua si La multi ani!!! 🤗❤️❤️❤️  Mi -a fost dor de voi asa ca de maine imi v oi relua activitatea incepand cu ora 12:30!!! Astazi pot lu a programarii pentru maine !  
Pupicii Lia 🥰🥰🥰❤️❤️🤗🥳🥳🎉🎉🎉!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 10 minute, lia23 a spus:

Buna ziua si La multi ani!!! 🤗❤️❤️❤️  Mi -a fost dor de voi asa ca de maine imi v oi relua activitatea incepand cu ora 12:30!!! Astazi pot lu a programarii pentru maine !  
Pupicii Lia 🥰🥰🥰❤️❤️🤗🥳🥳🎉🎉🎉!

An nou fericit ! :) meretz cu incredere - sex - fun si poate vine si sun ! :D

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 2 ore, lia23 a spus:

Buna ziua si La multi ani!!! 🤗❤️❤️❤️  Mi -a fost dor de voi asa ca de maine imi v oi relua activitatea incepand cu ora 12:30!!! Astazi pot lu a programarii pentru maine !  
Pupicii Lia 🥰🥰🥰❤️❤️🤗🥳🥳🎉🎉🎉!

La Multi Ani Lia,an nou fericit☺🤗

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0790475095
  • Oras:S
  • Disponibila
  • Telefon: 0790475095
  • Oras:S
  • Disponibila
Acum 50 minute, rechinii77 a spus:

La Multi Ani Lia,an nou fericit☺🤗

La multi ani🎉🎉! Asemenea 🙏🙏❤️!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator gabriel75
Reputație: 0
Acum 4 ore, lia23 a spus:

Buna ziua si La multi ani!!! 🤗❤️❤️❤️  Mi -a fost dor de voi asa ca de maine imi v oi relua activitatea incepand cu ora 12:30!!! Astazi pot lu a programarii pentru maine !  
Pupicii Lia 🥰🥰🥰❤️❤️🤗🥳🥳🎉🎉🎉!

Unde vei fii? 

Link spre comentariu

  • Telefon: 0790475095
  • Oras:S
  • Disponibila
  • Telefon: 0790475095
  • Oras:S
  • Disponibila

Buna ziua dragii mei🤗❤️❤️❤️! Disponibila pentru programari pana la ora 21🤗❤️❤️❤️! Pupicii Lia 🥰🥰🥰!

C4AA4B6E-81F8-4074-9E4E-F8CE7180D4D9.jpeg

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...