Sari la conținut

Alice noua in orasul tau 0748931929


Vizitator alice10

Postări Recomandate

Vizitator alice10
Reputație: 0

Buna,da am atasat pozele pe care le am de aratat barbatilor interesati! Daca doresti ceva mai mult ma poti vizita pentru a te lamuri!te pup

Link spre comentariu
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent

Buna,da am atasat pozele pe care le am de aratat barbatilor interesati! Daca doresti ceva mai mult ma poti vizita pentru a te lamuri!te pup

Pai și te vizitam ca să ce? Ca nu știm nici ce prestezi, nici ce tarife ai.

O sa zici ca ne inviti sa te sunam.

Pai nu asa lucrezi cu forumul. Puteai arunca o privire pe topicele altor fete sa vezi cum se procedează.

Momentan aici nu ești pe publi unde nimeni nu zice nimic, pune o descriere și gata. Aici se postează servicii/tarife. Aici te bați prin a captiva clientela cu ceea ce faci, raportat la preturi. Pai dacă tu vii și nu dai niciun detaliu, cum te aștepți sa atragi clienții, când restul fetelor dau aceste detalii?

 

Poti sa spui ce faci. De ex:

Oral protejat/neprotejat

Normal/anal protejat/neprotejat

Sărutări pe corp

French kiss

Annilingus/cunnilingus (ca parte pasiva/activa)

Finalizare orala

Finalizare corporala

Finalizare faciala

Fantezii: foot fetish, dominare, bdsm, etc

 

Ceva de genul + tarifele la final.

Momentan prin lipsa acestor servicii, dai dovada de nepăsare...nici măcar sa vezi cu ce se mănâncă forumul, și sa încerci măcar sa schitezi o lista de servicii. Pai dacă clienții calumea de pe forum nu îți plac, atunci ramai la bombardierii de pe publi.

Multă bafta!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator alice10
Reputație: 0

Dragul meu jonny nu sunt doar pe publi,am.profil si pe nimfomane..si daca cineva este nou in aceasta industrie nu trebuie sa fii recalcitrant!mi am facut profil pe nimfomane dupa care nu am stit ca trebuies postate si aici!! Pentru ca pentru un /o incepator este greu sa descifrezi cum merge situl!

Link spre comentariu
Vizitator alice10
Reputație: 0

Varsta:26 ani

Oras:Sibiu

Inaltime:165 cm

Greutate:55 kg

Marime Sani:Sani Medii

Orientare Sexuala:Straight

Servicii:

Sex Normal

Finalizare Corporala

Dildo/Jucarii Erotice

Girlfriend Experience

Oral Protejat

Sex in diferite pozitii

Masaj Erotic

Body Masaj

Masaj de relaxare

Masaj intretinere

Masaj la prostata

Deepthroat

Handjob

Striptease

Fisting

Dominare Soft

Spanking

Footfetish

Facesittin

Tarif

Pret finalizare

150 ron

Pret Ora

300 ron

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent

Dragul meu jonny nu sunt doar pe publi,am.profil si pe nimfomane..si daca cineva este nou in aceasta industrie nu trebuie sa fii recalcitrant!mi am facut profil pe nimfomane dupa care nu am stit ca trebuies postate si aici!! Pentru ca pentru un /o incepator este greu sa descifrezi cum merge situl!

Da, nu ești doar pe publi, ești și pe nimfomane. Dacă ești noua poți sa te conformezi citind cum fac alte fete când își deschid topic.

Nu sunt deloc recalcitrant, ți-am răspuns fix cum i-ai răspuns colegului care a întrebat prima data de servicii/tarife.

Asa cum ai postat mai sus, este perfect. Ședere plăcută la noi! :*

Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Eu, eu! (rsp la URBAN)

Alice din tara minunilor 

O minuatie de fata,cu un corp foarte bine definit  ca in poze,adica are un fizic de invidiat si o fata (chip) foarte frumoasa (parerea mea) nota 10

Un GFE foarte ridicat ,proaspat intoarsa din strainatate si nu e deloc grabita .

Locatie centrala zona milea nu va speriati arata f bine apartamentul,curat prosop curat,ma servit cu o apa din frigider la 0,5 din care doar eu am baut +pahar curat!

Ca si prestatie nu am ce sa-i reprosez,10 totul protejat !

Pret ca  in descriere la fel ca si servicii!

 

De revenit cu siguranta de recomandat cu mana pe inima;)

 

 

Astept cu nerabdare recenzia  lui jonny!(asta in caz ca l-am convins :)))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Salut . 

 

Asa ...dintr-un instict am vizitat si eu domnisoara din topic si nu imi pare rau de loc.

Am mers in special pentru ca am vazut ca face si masaj erotic . 

Cand am ajuns intamplator probabil era imbracata in salopeta din poze , o imagine dementiala . 

Fata , din punctul meu de vedere cel putin arata incredibil . Are un corp superb si e frumoasa tare si la fata . 

Apartament ok , bla bla nu conteaza 

Atitudinea fetei , super ok , deschisa , vrea sa stie ce si cum iti place si incearca sa iti faca pe plac . 

Masaj - foarte ok , nu neaparat masaj erotic dar super . 

Oral - nu am probat 

Normal - doar LOT - unde am si finalizat , din pacate nu am fost eu deloc in forma cum mi-as fi dorit . 

Am stat dupa la o tigara impreuna , unde din nou am vazut ca e foarte deschisa , vorbareata , chiar mi-a facut placere ora petrecuta cu ea. 

 

note - doar 10 din partea mea .....daca facea si FK si accepta cuni , eram nevoit sa ii dau 11  .

 

De recomandat : nu mergeti - lasati-ma doar pe mine  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...