Sari la conținut

Alice noua in orasul tau 0748931929


Vizitator alice10

Postări Recomandate

  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila

Varsta:26 ani

Oras:Sibiu

Inaltime:165 cm

Greutate:55 kg

Marime Sani:Sani Medii

Orientare Sexuala:Straight

Servicii:

Sex Normal

Finalizare Corporala

Dildo/Jucarii Erotice

Girlfriend Experience

Oral Protejat

Sex in diferite pozitii

Masaj Erotic

Body Masaj

Masaj de relaxare

Masaj intretinere

Masaj la prostata

Deepthroat

Handjob

Striptease

Fisting

Dominare Soft

Spanking

Footfetish

Facesittin

Tarif

Pret finalizare

150 ron

Pret Ora

300 ron

Alice ai fisting in meniu? :maninlove  :maninlove  :maninlove

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748931929
  • Oras:Oriunde
  • Telefon: 0748931929
  • Oras:Oriunde

Am cunoscut aceasta femeie de vis,nota 10 e putin,e o femeie superba de nivel superior,abia astept sa revin la ea.

Multumesc,deasemenea..te astept cu drag🤗🥰
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748931929
  • Oras:Oriunde
  • Telefon: 0748931929
  • Oras:Oriunde

In Sibiu nu este o femeie mai frumoasa si senzuala ca Alice,e un privilegiu sa atingi aceasta femeie superba!!!

Multumesc din nou pentru vizita ta! Te mai astept cu drag😊
Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea

Vizitat și eu pe Alice și voiam să îi las o recenzie cum trebuie.

Locația: Vasile Milea, singură, living open-space, destul de faină

Modalitate de contact: Whatsup, promptă, mi-a răspuns destul de repede pentru programare

Ajuns la locație, văd de când ies din lift (deschisese ușa apartamentului) o fată destul de drăguță care mă invită înăuntru alături de ea. După ce intru în apartament, mă întreabă cât vreau să stau, rămâne puțin surprinsă când aude: ''1 oră'' :)

După ce am stat cu ea să fumeze o țigară și am mai schimbat câteva cuvinte ne-am apucat de ce trebuie și a început cu un scurt handjob pentru a trezi juniorul, iar după a  montat protecția și a continuat cu un OP destul de bun, chiar dacă s-au simțit puțin și dințișorii :D

Imediat după ce s-a întărit destul de bine unealta, i-am zis să treacă la un LOT, unde după ce m-am bucurat de sânii ei medii destul de bine proporționați și de mișcarile destul de bune am capitulat.

M-am dus la baie pentru dușul de reîmprospătare iar după ce a mai fumat o țigară mi-a făcut un masaj destul de bun în care am mai povestit din experiențele ei din Olanda. A lucrat doar afară până acum a zis.

Și acum note: la oral un 9, la normal, având în vedere că am facut doar o poziție, e adevărat, nu din vina ei, un 8.5.

Ce mi-a plăcut la ea, a fost zâmbetul, sânii (e destul de corpolentă, mă așteptam să fie mai slim, asta e părerea mea subiectivă deoarece eu sunt mai micuț și implicit îmi plac fetele mai micuțe :D), ochii și are ea ceva în combinația asta privire-zâmbet care nu o găsești la toate fetele.

Tarifare: 1 oră /300 lei, DTD  aprox 50 min

Îți mulțumesc Alice pentru clipele oferite!  :)

Link spre comentariu
Vizitator yoyo14
Reputație: 0

... După ce intru în apartament, mă întreabă cât vreau să stau, rămâne puțin surprinsă când aude: ''1 oră'' :)

 

...

 

M-am dus la baie pentru dușul de reîmprospătare iar după ce a mai fumat o țigară mi-a făcut un masaj destul de bun ... :)

Salut, nu a vrut sa faca a doua finalizare sau ai cerut tu masaj?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748931929
  • Oras:Oriunde
  • Telefon: 0748931929
  • Oras:Oriunde

Vizitat și eu pe Alice și voiam să îi las o recenzie cum trebuie.

Locația: Vasile Milea, singură, living open-space, destul de faină

Modalitate de contact: Whatsup, promptă, mi-a răspuns destul de repede pentru programare

Ajuns la locație, văd de când ies din lift (deschisese ușa apartamentului) o fată destul de drăguță care mă invită înăuntru alături de ea. După ce intru în apartament, mă întreabă cât vreau să stau, rămâne puțin surprinsă când aude: ''1 oră'' :)

După ce am stat cu ea să fumeze o țigară și am mai schimbat câteva cuvinte ne-am apucat de ce trebuie și a început cu un scurt handjob pentru a trezi juniorul, iar după a  montat protecția și a continuat cu un OP destul de bun, chiar dacă s-au simțit puțin și dințișorii :D

Imediat după ce s-a întărit destul de bine unealta, i-am zis să treacă la un LOT, unde după ce m-am bucurat de sânii ei medii destul de bine proporționați și de mișcarile destul de bune am capitulat.

M-am dus la baie pentru dușul de reîmprospătare iar după ce a mai fumat o țigară mi-a făcut un masaj destul de bun în care am mai povestit din experiențele ei din Olanda. A lucrat doar afară până acum a zis.

Și acum note: la oral un 9, la normal, având în vedere că am facut doar o poziție, e adevărat, nu din vina ei, un 8.5.

Ce mi-a plăcut la ea, a fost zâmbetul, sânii (e destul de corpolentă, mă așteptam să fie mai slim, asta e părerea mea subiectivă deoarece eu sunt mai micuț și implicit îmi plac fetele mai micuțe :D), ochii și are ea ceva în combinația asta privire-zâmbet care nu o găsești la toate fetele.

Tarifare: 1 oră /300 lei, DTD  aprox 50 min

ÃŽți mulțumesc Alice pentru clipele oferite!  :)

Multumesc pentru vizita te 😘😊
Link spre comentariu

  • Telefon: 0748931929
  • Oras:Oriunde
  • Telefon: 0748931929
  • Oras:Oriunde

Salut, nu a vrut sa faca a doua finalizare sau ai cerut tu masaj?

Buna dragule o sa ti raspund eu in locul lui ..a vrut masaj,dacă el vroia o a doua finalizare făceam o a doua finalizare!! Nu stiu cu ce te ar încălzi pe tine ce anume fac daca tu nu esti încântat de serviciile mele!!zi faina

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...