Sari la conținut

Alice noua in orasul tau 0748931929


Vizitator alice10

Postări Recomandate

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Salutare, astăzi i-am făcut iarasi o vizita la superba noastră Alice.

 

S-a mutat intr-o locatie și mai primitoare chiar vizavi de fosta locatie, nota 10 la apartament.

Programare făcută ca de obicei pe whatsapp și fuguța la locatie. De fiecare data ma așteptat in tocurile ei interminabile și intr-o ținuta de ti se ridica de cum o vezi. Ca și acțiune OP nota 9 (era de 10 dacă era ON). Iar la NP nota 10 având in vedere ca mi-a îndeplinit fantezia. De revenit, cu siguranța!

Te poop Alice😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748931929
  • Oras:Oriunde
  • Telefon: 0748931929
  • Oras:Oriunde

Salutare, astăzi i-am făcut iarasi o vizita la superba noastră Alice.

 

S-a mutat intr-o locatie și mai primitoare chiar vizavi de fosta locatie, nota 10 la apartament.

Programare făcută ca de obicei pe whatsapp și fuguța la locatie. De fiecare data ma așteptat in tocurile ei interminabile și intr-o ținuta de ti se ridica de cum o vezi. Ca și acțiune OP nota 9 (era de 10 dacă era ON). Iar la NP nota 10 având in vedere ca mi-a îndeplinit fantezia. De revenit, cu siguranța!

Te poop Alice😘

Hei 🤗multumesc ca mai vizitat din nou,si te astept cu drag 😘
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748931929
  • Oras:Oriunde
  • Telefon: 0748931929
  • Oras:Oriunde

Hai!vi saptamana asta?

Săptămâna asta nu..Nustiu cand vin😬o sa deschid un topic pe bucuresti daca vin ..momentan m-am obisnuit cu sibienii mei si este cam devreme sa i părăsesc🙈 fara supărare o sa ajung si acolo dar ceva mai târziu..🤗
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748931929
  • Oras:Oriunde
  • Telefon: 0748931929
  • Oras:Oriunde

Astăzi sunt la birou pana la ora 23:00

Pentru cei care nu au cont pe nimfomane..am rugămintea sa va face-ti,daca tot va plangeti ca luati tepe de pe publi24,si aici nu imi puteti vedea pozele ..spun asta pentru ca cei care ma mai suna cu video pe whatsapp sau care imi cer poze,sau pentru negocieri sunte-ti blocați direct!!nu mai deranjati inutil!! O zi frumoasa..

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Calea Lactee
  • Oras:Calea Lactee

Hei,buna dimineata dragi mei libera pentru programări pana la ora 21:00 💋

Ps: săptămâna viitoare o sa iau o pauza 😊

Sexy rău de totðŸ§ðŸ¤ªAlice,te așteptăm in țara minunilor!...Semnează Oz vrăjitorul:))Vino de bună voie altfel mă forțezi te vrăjesc🤣🤣🤣
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...