Sari la conținut

Ce parere aveti despre?


Postări Recomandate

  • Oras:Everest
  • Oras:Everest

Nici nu știam că există până să citesc aici despre ea...nu-mi place cum arată cu sprâncenele alea împreunate, mi se pare grotească...are un aspect androgin care mie nu-mi place absolut deloc. Mă rog, poate asta e calea ei de a fi diferită și de a se face remarcată în meseria ei.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Da fuq is this shit !?! Arata ca o transexuala la inceput de tratament hormonal, cand nu prea stie sa se macheze si are inca trasaturi barbatesti...

 

No offence, dar nu arata feminina deloc. Pana si Conchita Wurst cand are barba arata mai bine ca ea....

Link spre comentariu
  • Oras:Ping 3 ms
  • Oras:Ping 3 ms
Numa' la Wurst ți-e gândul bă marmoțâcă... Nu vrei şi muştar? :)))

 

Btw, şterge-ți dreaq ultimele orori culturale de pe topicul şarlatanului de Ananda, ălea cu Africa dă Nord, Asia, droguri şi alte cele, că-mi dau drumul la jetul de spermă pe acolo şi, deşi țintesc doar spre gurul ce delirează iar pe for şi spre discipolul lui impotent aka "Pompiță", te stropesc colateral şi pe tine şi mi-ar părea sincer rău. Tu meriți mai mult de atât:.. :-))

 

Ontopic : Mircea Albulescu o eclipsează pe sprâncenată.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator marmotto
Reputație: 0

 

Numa' la Wurst ți-e gândul bă marmoțâcă... Nu vrei şi muştar? :)))
 
Btw, şterge-ți dreaq ultimele orori culturale de pe topicul şarlatanului de Ananda, ălea cu Africa dă Nord, Asia, droguri şi alte cele, că-mi dau drumul la jetul de spermă pe acolo şi, deşi țintesc doar spre gurul ce delirează iar pe for şi spre discipolul lui impotent aka "Pompiță", te stropesc colateral şi pe tine şi mi-ar părea sincer rău. Tu meriți mai mult de atât:.. :-))
 
Ontopic : Mircea Albulescu o eclipsează pe sprâncenată.

 

Pai go ahead, bre, ca doar nu te retin eu. Cine pacatele mele-s eu sa te retin, na, zi si tu acum ! Do what you should, apai nu ? :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...