Sari la conținut

Fine dining 0750819875


Postări Recomandate

  • Oras:Palas
  • Oras:Palas

Am fost si eu la ea, manat de recenzia super exuberanta a initiatorului topicului. Am realizat inca o data ca sunt unii care se entuziasmeaza de parca nu au mai vazut pizde in viata lor.

Experienta mea se poate rezuma la zicala: "la pomul laudat sa nu mergi cu sacul".

Am ajuns la locatie, Masinii, tipa mi-a dat indicatiile de rigoare,

Intrat in camera, o scanez discret, mda, sa spunem frumusica la fata, zambitoare, joviala, insa imbracata intr-o tinuta moartea pasiunii, cu niste budigai scurti si largi pe ea, desculta, cu un maieu.

Fumam o tigara, ma cer la baie. Acolo, dezaaaastru.... fara absolut nimic, nici prosop, nici macar hartie igienica, dusul stricat, cu furtunul intr-o parte, para intr-alta, sapun sau altele ioc.... am gasit totusi un fund de sapun lichid, ma dau, ma sterg cu chilotii si camasa mea... intru in dormitor, tipa se aseaza pe pat, corpul nu e deloc wow, as spune chiar ca e mediocru, fara ceva anume, sau puncte tari, sanii micuti spre inexistenti, fund micut... pasarica sa spunem ca e draguta, micuta, curata, sau aproape curata.

Ea tot butona o tableta, punand melodii indoielnice, insa era si o metoda de a verifica scurgerea timpului, pentru ca la un moment dat mi-a spus "mai ai doua minute !!!"

Faza super naspa dupa ce imi linge scula un pic, ii spun sa dea prezervativ, se cauta prin sertare, pai nu am... si ce facem, intreb, facem cum vrei tu.. am dedus ca nu s-ar fi dat in laturi de a i-o baga fara.... ciudat, tare... trageti si voi concluziile.

Ii spun hai sa mi-o mai sugi pana ma temini, ceea ce a si facut... sters cu niste servetele umede de la capatul patului, echipat si plecat.

Decartat 100 de lei.

Note; Locatie: 2

Fata ca aspect: 6-7

Oral: 8 (suge tot, inghite)

Normal, nu a fost cazul

Nu cred ca mai intra in calculele mele pentru o revenire.

Fatuca se vede ca nu are stil, e cam neslefuita, dupa ce citisem prima ei recenzie, ma asteptam la o tipa cu clasa, care sa fie aranjata, parfumata, nu e cazul ei, absolut deloc.

Recenzie alarmanta, daca individa propune normal neprotejat e de evitat clar, imi amintesc de una care propunea neprotejat ca sa-i ramana si ei 50 de lei pe care-i ascundea de "protector".

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Am fost si eu la ea, manat de recenzia super exuberanta a initiatorului topicului. Am realizat inca o data ca sunt unii care se entuziasmeaza de parca nu au mai vazut pizde in viata lor.

Experienta mea se poate rezuma la zicala: "la pomul laudat sa nu mergi cu sacul".

Am ajuns la locatie, Masinii, tipa mi-a dat indicatiile de rigoare,

Intrat in camera, o scanez discret, mda, sa spunem frumusica la fata, zambitoare, joviala, insa imbracata intr-o tinuta moartea pasiunii, cu niste budigai scurti si largi pe ea, desculta, cu un maieu.

Fumam o tigara, ma cer la baie. Acolo, dezaaaastru.... fara absolut nimic, nici prosop, nici macar hartie igienica, dusul stricat, cu furtunul intr-o parte, para intr-alta, sapun sau altele ioc.... am gasit totusi un fund de sapun lichid, ma dau, ma sterg cu chilotii si camasa mea... intru in dormitor, tipa se aseaza pe pat, corpul nu e deloc wow, as spune chiar ca e mediocru, fara ceva anume, sau puncte tari, sanii micuti spre inexistenti, fund micut... pasarica sa spunem ca e draguta, micuta, curata, sau aproape curata.

Ea tot butona o tableta, punand melodii indoielnice, insa era si o metoda de a verifica scurgerea timpului, pentru ca la un moment dat mi-a spus "mai ai doua minute !!!"

Faza super naspa dupa ce imi linge scula un pic, ii spun sa dea prezervativ, se cauta prin sertare, pai nu am... si ce facem, intreb, facem cum vrei tu.. am dedus ca nu s-ar fi dat in laturi de a i-o baga fara.... ciudat, tare... trageti si voi concluziile.

Ii spun hai sa mi-o mai sugi pana ma temini, ceea ce a si facut... sters cu niste servetele umede de la capatul patului, echipat si plecat.

Decartat 100 de lei.

Note; Locatie: 2

Fata ca aspect: 6-7

Oral: 8 (suge tot, inghite)

Normal, nu a fost cazul

Nu cred ca mai intra in calculele mele pentru o revenire.

Fatuca se vede ca nu are stil, e cam neslefuita, dupa ce citisem prima ei recenzie, ma asteptam la o tipa cu clasa, care sa fie aranjata, parfumata, nu e cazul ei, absolut deloc.

 

 

@mazare_radu ma bucur ca ai avut acelasi concluzii ca si mine. :))

Adevarat, unii nu am vazut pizda prea des, acum descoperim dar mergem inainte.

 

PLM...am zis ca are sani mici si nu stie meserie :)))) (eu am fost mai norocos la capitolul prosoape curate) 

 

Sa aveti spor.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

La mine, daca nu facea o greseala eram abonat, doua la saptamana.

Puteam sa ii fac un comentariu pozitiv, poate ma pricep, dar voi fi pragmatic cum a fost si ea cu mine. Am avut doua seturi, ambele cu NP inclus , prima oara, binisor, atragerea clientului, impresie apropiata de a lui goodtime. A doua oara, cu client in asteptare, s-a schimbat treaba (pe tableta cred ca asta vede , apeluri, programati ). S-a vazut ca isi utilizeaza toate resursele de rabdare ca sa nu scape o replica de grabire in ultimele 5 minute ale partidei, dar dupa a comis o impolitete grosiera. Impresia de partida  cu o fata frumoasa s-a dus pe pwla. La fel cum se va duce si recenzia mea pozitiva.

Deci „a fost o data ca niciodata o preafrumoasa fata. si avea niste sani micuti , cu niste areole capucino , gen „mugurasul care plesneste”... ...  si cam atat, ca pwla , a sunat clientul urmator si i-am si deschis la interfon.

 

Cand va invata ca clientul de jos nu-i mai important ca pelicanul care i-a scapat banii, o sa ii fac si recenzie pozitiva. Nu mai e o prioritate (ca dupa prima experienta) , dar nici nu o exclud , voi incerca sa mai vorbesc cu ea, s-a pierdut farmecul unei partide pentru 1-2 min, imi pare o prostie.  In acelasi timp e de observat ca in urbe sunt multe fete corecte si atente cu solicitantii.

Faza cu prezervativul am luat-o drept cacialma, multi renunta la NN, dar eu am fost „norocos”, am avut la mine.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

La mine, daca nu facea o greseala eram abonat, doua la saptamana.

Puteam sa ii fac un comentariu pozitiv, poate ma pricep, dar voi fi pragmatic cum a fost si ea cu mine. Am avut doua seturi, ambele cu NP inclus , prima oara, binisor, atragerea clientului, impresie apropiata de a lui goodtime. A doua oara, cu client in asteptare, s-a schimbat treaba (pe tableta cred ca asta vede , apeluri, programati ). S-a vazut ca isi utilizeaza toate resursele de rabdare ca sa nu scape o replica de grabire in ultimele 5 minute ale partidei, dar dupa a comis o impolitete grosiera. Impresia de partida  cu o fata frumoasa s-a dus pe pwla. La fel cum se va duce si recenzia mea pozitiva.

Deci „a fost o data ca niciodata o preafrumoasa fata. si avea niste sani micuti , cu niste areole capucino , gen „mugurasul care plesneste”... ...  si cam atat, ca pwla , a sunat clientul urmator si i-am si deschis la interfon.

 

Cand va invata ca clientul de jos nu-i mai important ca pelicanul care i-a scapat banii, o sa ii fac si recenzie pozitiva. Nu mai e o prioritate (ca dupa prima experienta) , dar nici nu o exclud , voi incerca sa mai vorbesc cu ea, s-a pierdut farmecul unei partide pentru 1-2 min, imi pare o prostie.  In acelasi timp e de observat ca in urbe sunt multe fete corecte si atente cu solicitantii.

Faza cu prezervativul am luat-o drept cacialma, multi renunta la NN, dar eu am fost „norocos”, am avut la mine.

Salut!

Nu cred că ar trebui să te superi pe ea doar că ai dat nas în nas cu următoarea „iubire”.

Cum spunea un stimat coleg: tu esti cu ea, următorul așteaptă jos să termini tu, al treilea e pe drum, iar pe al patrulea il programează de față cu tine.

blogentry-47437-0-07613500-1573039127_thumb.png
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Cred ca de mine spui in toamna lui 2018 , eu am stat acolo apoi am plecat si nu am mai muncit pana acum cand am venit . Cel mai probabil daca iti arat o poza cu fata iti vei aminti

Tipa de care am pomenit eu zicea că e din Suceava. In 2 saptamani cat a stat in Iasi, am vizitat-o de 3 ori pe Strada Mașinii si o dată la un bloc din zona Podul de piatră.

Nu cred că esti tu. Am vrut sa ma mai vad cu ea, dar plecase si n-am mai auzit de ea.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

Salut!

Nu cred că ar trebui să te superi pe ea doar că ai dat nas în nas cu următoarea „iubire”.

Cum spunea un stimat coleg: tu esti cu ea, următorul așteaptă jos să termini tu, al treilea e pe drum, iar pe al patrulea il programează de față cu tine.

Cum zici tu , colegu. Esti mai experimentat.

 

Dar poza-i misto. Mi-am permis un download. Nu pot incarca, dar download merge fara monede.

  • Like 1
Link spre comentariu

n-am inteles de ce n-am fost mai devreme la domnisoara?

n-am inteles de ce m-am îndoit de veridicitatea pozelor?

n-am inteles de ce lori 119 scrie pe aici?

nu vreau sa mi se răspundă la aceste întrebări

 

am inteles de ce off topic. la care am participat și eu....

am inteles răutățile lui radu_mazare.....

 

deci, note:

 

locație: 8

sunt generos. strada masinii... n-am fost in baie. o diferența sesizabilă de calitate dintre dormitor și restul apartamentului. mai ordine, mai luminat, mai aierisit, mai de toate

 

aspect: 10

da! zece! nici pe ea n-am crezut-o când mi-a spus ca pozele sunt ale ei. am mai spus și o mai spun, pozele sunt de model instagram și sunt foarte folosite pe publi mai in toate orașele.

când am ajuns acasă și m-am uitat la ele încă o data. mi-am spus, parca abdomenul ala l-am mai văzut, dar parca și bărbia imi pare cunoscuta.....

in concluzie și in mod conservator dau 85% șanse sa fie pozele ei

ptr forum, seamănă cu delia, dar este mult mai inalta

 

oral: 9

ca sa nu fie zece. cred ca a făcut o pauza din proprie inițiativa. asta reușesc sa imi amintesc

 

normal: 10

este foarte jucăușa....

ptr utilizatorii forumului mi-a amintit de victoria din rep mold

 

atitudine: 10

la mine cel puțin a fost fk. vreau sa mai spun ca a fost o mare surpriza plăcută, acest fk. n-a spus nimic de el....

am vorbit. ne-am jucat. empatizează foarte bine

 

costuri: 100/200

foarte competitive. cred ca este din cauza locatiei. am optat ptr 1h=200 de lei.

 

 

 

promisiuni făcute, promisiuni ținute....

  • Like 2
Link spre comentariu

codex:

imi pare rau, o confunzi pe

lori 911: blonda, albă, cu pistrui, cu multe multe tatuaje, mica de statura

cu

fine dining: șatena, fara pistrui, un singur tatuaj, peste 1.70

 

aicea e vorba de fine dining.....

 

oricât am vrea, nimeni nu poate sa fie in doua locuri, in același timp

Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

 

locație: 8

sunt generos. strada masinii... n-am fost in baie. o diferența sesizabilă de calitate dintre dormitor și restul apartamentului. mai ordine, mai luminat, mai aierisit, mai de toate

 

 

Nu inteleg de locatia e subevaluata din start (nu ma refer la tine, majoritatea confratilor) . Blocul e renovat, daca e curat inauntru ce problema am mai avea? Doar nu ma duc sa vad mobilier fabricat in Stuttgart in luna august , ma duc sa o vad pe ea.

  • Like 1
Link spre comentariu

cred ca am mai scris aici. e vorba de piata nicolina. zona e subevaluata=slaba=proasta din toate punctele de vedere. nu degeaba și apartamentele acolo is mai ieftine. așa au fost intotdeauna....

incerc exemple:

in parcarea de la kaufland și pe lângă ea is multe stații de autobuze, microbuze, rate... pentru mediu rural și, pun de la mine, foarte rural....

e vorba de soseaua naționala foarte foita, foarte gălăgioasa, foarte aglomerata

de jur in prejur is multe blocuri cu camere de cămin și garsoniere confort de la 13... in sus, cu fauna+flora asociata. cred ca asta e cel mai important

 

i-am spus și ei ca nu e tocmai cea mai buna alegere...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

cred ca am mai scris aici. e vorba de piata nicolina. zona e subevaluata=slaba=proasta din toate punctele de vedere. nu degeaba și apartamentele acolo is mai ieftine. așa au fost intotdeauna....

incerc exemple:

in parcarea de la kaufland și pe lângă ea is multe stații de autobuze, microbuze, rate... pentru mediu rural și, pun de la mine, foarte rural....

e vorba de soseaua naționala foarte foita, foarte gălăgioasa, foarte aglomerata

de jur in prejur is multe blocuri cu camere de cămin și garsoniere confort de la 13... in sus, cu fauna+flora asociata. cred ca asta e cel mai important

 

i-am spus și ei ca nu e tocmai cea mai buna alegere...

Exact asta nu inteleg. Vorbim de locatie, care e renovata, curata.  Ce treaba e cu faptul ca in Piata Nicolina se vand harbuji murati iar in parcare la Kaufland niste soferi mananca seminte? Ca si zona potentialul de solicitanti e ca si in Tatarasi.

Link spre comentariu

avem discuția asta in contradictoriu și in public... și nu e bine

 

chiar asta spuneam ca este foarte important și conteaza zona, in general. este important ce găsești pana la usa apartamentului și a blocului...

 

unora nu le place piata nicolina de nici o culoare, ptr nimic. ma număr printre ei

altora le este peste mâna sa se duca la fete la newtown tatarasi....

 

sa mai dau un exemplu, impotetic:

găsești aleasa inimiii, viitoare fosta soție, mama copiilor doar a tai, dar ea are locație la o camera de cămin la etaj 4 pe sub podul de la frigorifer. pentru ca deoarece acolo a găsit chirie, sau acolo i-au cumpărat părinții sa stea la facultate, ca atâta și-au permis, sau acolo ii place ei, etc..... te duci la ea, mai rărut! ca-i mai drăguț! și fără mașina ca poate o găsești pe butuci sau deloc....

 

domnisoara, titulara topicului, mi-a spus ca locatia pe care o are, ei ii place; așa ca discuția este academica...

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

avem discuția asta in contradictoriu și in public... și nu e bine

 

chiar asta spuneam ca este foarte important și conteaza zona, in general. este important ce găsești pana la usa apartamentului și a blocului...

 

unora nu le place piata nicolina de nici o culoare, ptr nimic. ma număr printre ei

altora le este peste mâna sa se duca la fete la newtown tatarasi....

 

sa mai dau un exemplu, impotetic:

găsești aleasa inimiii, viitoare fosta soție, mama copiilor doar a tai, dar ea are locație la o camera de cămin la etaj 4 pe sub podul de la frigorifer. pentru ca deoarece acolo a găsit chirie, sau acolo i-au cumpărat părinții sa stea la facultate, ca atâta și-au permis, sau acolo ii place ei, etc..... te duci la ea, mai rărut! ca-i mai drăguț! și fără mașina ca poate o găsești pe butuci sau deloc....

 

domnisoara, titulara topicului, mi-a spus ca locatia pe care o are, ei ii place; așa ca discuția este academica...

Serios acum, ce aleasa a inimii ti-ai gasi sub podul de la Frogorifer, la caminele fantoma si la et. 4???

Link spre comentariu
  • Oras:vaslui
  • Oras:vaslui

Buna seara la toata trupa!! 

Special pentru  cunoscatori dar mai ales pentru fanatici

M.am gasit tocmai eu, Miezu din Pizda sa ”dezgrop” acest topic

N.am mai postat de mult timp pe forum deoarece din cauza Covidutului nu mai lucrez in Romania...

Sunt in concediu de 4 saptamani, timp in care am fost la Andreea o singura data, la Amalia19 ani etc. tot asa, o singura data iar la Blonda asta cam de 2 ori pe saptamana..

Eu am citit toate recenziile acestui topic...eu o sa va spun strict punctul meu de vedere.

Locatie- a ramas tot aceeasi...zona Nicolina, Str. Masinii etc. (dusul de la baie tot stricat a ramas) Pe mine personal nu ma deranjeaza neaparat zona cum am auzit la alti colegi...Tzanca Uraganu rasuna la Maxim ...am vazut ca are si un Playstation...cred ca se joaca Nea Nelu pe el...

Aspect-9  ii genul slim, sani micuti dar are cat de cat cur, adica nu zici ca a fost batuta de masa la cur cu scandura cand era mica. pentru  mine personal e de 10 curat cel putin la fata...cand o vezi iti vine sa.i bei apa din pizda (foarte frumoasa) am mai citit de.a lungul timpului alte recenzii de la alti colegi, nu dam nume care au cam exagerat cu FRUMUSETEA. Are ce.i drept ceva Vergeturi pe solduri...acuma ma contrazic singur =)) gen am dat 10 la aspect dar are vergeturi...Mie mi.a placut.

Actiunea- De fiecare data am facut 69 dupa care Misionar iar finalizarea a fost tot timpul cu ea deasupra

Oral-nu a fost ceva iesit din comun, nu dau nota

Normal-10, aici ii aici...stie sa se futa...fratilor de fiecare data cand a stat deasupra se lasa pe fata, lipita de mine...avea niste miscari din bazin dute-vino...era asa de excitata incat eram si eu ud tot pe abomen, deasupra Pulii...se exita, ii placea...cel putin asa m.i s.a parut mie.

 

Acum sa trecem la dezavantaje

-principalul dezavantaj ar fi Neseriozitatea fata de client...de fiecare data cand  ma programam la ea,  la o anumita o ora, cand ajungeam  nu mai raspundea la telefon...stai boschetar in parculetul ala si ai rabdare pana raspunde Maricica.

-are  peste...stand langa ea pe canapea la povesti, vorbea cu unu iuby pe Mess, eu m,am facut ca nu vad si am intrebat.o daca vb  cu urmatorul client si ea mi.a sp ca asa.i...

 

Una peste alta preturile au ramas tot 100 Nr, 200 H...eu personal am fost multumit de fiecare data, la mine nu au fost niciodata faze gen cu Tableta cum am mai auzit pe la alti colegi...pentru cine nu.l deranjeaza Zona si Stilul ei de a.si programa clientii eu zic ca.i o alegere buna...Fata chiar ii frumoasa...Dai 2 milioane si futi 1 ora la ea cu Caciula n mana ca la pomana. 

 

P.S- Poate.l prind pe careva ca ma invata LB romana ca nu i.a placut cum am scris eu, etc...Fost Ospatar, actual Sofer pe Camion...va dati seama ce zace.n mine. 

 

Sa ne auzim cu bine in Noul An...prin Martie mai vin acasa. Spor la Futut la toata trupa!!!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

 

...de fiecare data cand  ma programam la ea,  la o anumita o ora, cand ajungeam  nu mai raspundea la telefon...stai boschetar in parculetul ala si ai rabdare pana raspunde Maricica.

 

 

Dragostea cere sacrificii. 

 

 in februarie parca vad  unul in parculet cu turturele la nara ...

 

Acuma lasand gluma la o parte , mademoiselle merita osteneala .  Nici nu pot sa-mi explic cum de am ocolit-o de vreo luna.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

Filip...poate treci zilele astea pe la ea cand ai timp...de.am vorbit eu stramb pe acest topic Jur de mai fac vre.un post!

Recenzia e realista. Am vorbit serios cand am zis ca merita osteneala. Am mai vazut-o dar nu in ultima luna.

 

In ultimul timp la cadou de 150 am nimerit numai viteziste, iar surprizele placute au venit de la fetele modeste.

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna seara la toata trupa!!

Special pentru cunoscatori dar mai ales pentru fanatici

M.am gasit tocmai eu, Miezu din Pizda sa â€dezgrop†acest topic

N.am mai postat de mult timp pe forum deoarece din cauza Covidutului nu mai lucrez in Romania...

Sunt in concediu de 4 saptamani, timp in care am fost la Andreea o singura data, la Amalia19 ani etc. tot asa, o singura data iar la Blonda asta cam de 2 ori pe saptamana..

Eu am citit toate recenziile acestui topic...eu o sa va spun strict punctul meu de vedere.

Locatie- a ramas tot aceeasi...zona Nicolina, Str. Masinii etc. (dusul de la baie tot stricat a ramas) Pe mine personal nu ma deranjeaza neaparat zona cum am auzit la alti colegi...Tzanca Uraganu rasuna la Maxim ...am vazut ca are si un Playstation...cred ca se joaca Nea Nelu pe el...

Aspect-9 ii genul slim, sani micuti dar are cat de cat cur, adica nu zici ca a fost batuta de masa la cur cu scandura cand era mica. pentru mine personal e de 10 curat cel putin la fata...cand o vezi iti vine sa.i bei apa din pizda (foarte frumoasa) am mai citit de.a lungul timpului alte recenzii de la alti colegi, nu dam nume care au cam exagerat cu FRUMUSETEA. Are ce.i drept ceva Vergeturi pe solduri...acuma ma contrazic singur =)) gen am dat 10 la aspect dar are vergeturi...Mie mi.a placut.

Actiunea- De fiecare data am facut 69 dupa care Misionar iar finalizarea a fost tot timpul cu ea deasupra

Oral-nu a fost ceva iesit din comun, nu dau nota

Normal-10, aici ii aici...stie sa se futa...fratilor de fiecare data cand a stat deasupra se lasa pe fata, lipita de mine...avea niste miscari din bazin dute-vino...era asa de excitata incat eram si eu ud tot pe abomen, deasupra Pulii...se exita, ii placea...cel putin asa m.i s.a parut mie.

 

Acum sa trecem la dezavantaje

-principalul dezavantaj ar fi Neseriozitatea fata de client...de fiecare data cand ma programam la ea, la o anumita o ora, cand ajungeam nu mai raspundea la telefon...stai boschetar in parculetul ala si ai rabdare pana raspunde Maricica.

-are peste...stand langa ea pe canapea la povesti, vorbea cu unu iuby pe Mess, eu m,am facut ca nu vad si am intrebat.o daca vb cu urmatorul client si ea mi.a sp ca asa.i...

 

Una peste alta preturile au ramas tot 100 Nr, 200 H...eu personal am fost multumit de fiecare data, la mine nu au fost niciodata faze gen cu Tableta cum am mai auzit pe la alti colegi...pentru cine nu.l deranjeaza Zona si Stilul ei de a.si programa clientii eu zic ca.i o alegere buna...Fata chiar ii frumoasa...Dai 2 milioane si futi 1 ora la ea cu Caciula n mana ca la pomana.

 

P.S- Poate.l prind pe careva ca ma invata LB romana ca nu i.a placut cum am scris eu, etc...Fost Ospatar, actual Sofer pe Camion...va dati seama ce zace.n mine.

 

Sa ne auzim cu bine in Noul An...prin Martie mai vin acasa. Spor la Futut la toata trupa!!!

m-a uns pe suflet partea cu (citez aproximativ) “poate prind pe unul sa comenteze la cum am scrisâ€

ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜‚😂😂😂🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu

m-a uns pe suflet partea cu (citez aproximativ) “poate prind pe unul sa comenteze la cum am scrisâ€

ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜‚😂😂😂🤣🤣🤣🤣

Grija mare cu ospatarii... sunt periculosi.

Iti incarca tac-pac nota de plata cu parmezan necomandat 😄

  • Like 1
Link spre comentariu

Grija mare cu ospatarii... sunt periculosi.

Iti incarca tac-pac nota de plata cu parmezan necomandat 😄

asta cu adaosul proteic in mâncare o consider un stardard, gen toți primim și ce nu am comandat; dar țin de mine sa nu primesc in plus mai mult decât restul... consumatorilor

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

E o bombă biologică! Adică o împuțită!

Dacă țineți la sănătatea voastră, evitați să aveți de a face cu acestă matacucă.

Cere 150/200 dar prestatia e praf iar atitudinea ei e de kkt.

E o pălugă fără tâțe, iar senzația pe care o ai e aceea că fuți o scândură.

Bani, timp, nervi irosiți de pomană!

Evitați!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...