Sari la conținut

Byanka 0750829289


Postări Recomandate

bai oameni buni cand m-am pregatit sa scot popcornu ati terminat? si futaciosule, serios omule? chiar iti pui mintea cu astia? nu ii ok sa zici din alea cu "stii cine is, te scot din oras bla bla bla" , pur si simplu ignorai, cand vezi ca o persoana care se foloseste de internet sa traiasca ,nu stie sa scrie "SITE" corect, si scrie "sait" , e una , cand nu stiu sa citeasca printre emoticoane in secolu 21 cand zici ca miroase rau a pesteeee , nu se referea ca puti fata draga ci ca recenzia ii lasata de un peste, si chiar asa pare, si al dracu sar doi tipteri de care nu o auzit pana acuma nici dracu pe forum , vorba aia "da-i cu seen" si mergi mai departe, si cum a spus maxuser, futaciosul ii bine vazut pe aici, mai repede scapam de tine bianka decat de el hai o seara faina!

Link spre comentariu

Salut,

Eu am fost la ea si nici bine nu am ajuns ca intra 2 (cica fratii)in apartament, fara sa bata, fara jena.

A incercat sa o dreaga dar nu am ramas.

Serbus eu nu imi aduc aminte sa fi patit asa ceva dar daca tu zici ca este asa .dar ai putea sa imi zici si cand ai fost si so intamplat lucrul asta ca sincer nu imi aduc aminte .daca ai putea sa si raspunzi ar fi perfect..
Link spre comentariu

Serbus eu nu imi aduc aminte sa fi patit asa ceva dar daca tu zici ca este asa .dar ai putea sa imi zici si cand ai fost si so intamplat lucrul asta ca sincer nu imi aduc aminte .daca ai putea sa si raspunzi ar fi perfect..

A fost cam acum 2 saptamani. Au intrat aia peste noi sa iti aduca un energizant. Locatia era la UTA

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Am sunat și eu,in jur de ora 18:30,vb la telefon,și am stabilit sa ne vedem in jur de ora 21-21:30, deoarece venea proprietarul locației..( sau 🦈ðŸŸðŸ ðŸ¡ðŸ¦ˆ?),zic ok,nu e problema aștept ( fiind curios de serviciile ei,și mai ales pt că e slăbuță) îmi mai trimite niste poze pe wapp,și îi zic sa îmi scrie înapoi când termină treabă cu proprietarul.imi confirmă că așa va face ,și mă pun pe așteptat...ii mai trimit un mesaj pe la 20:40 sa nu uite de mine ,și nimic ..și îi scriu iar la 21 :30 ,și tot nimic.! ÃŽmi pare rău de timpul pierdut ..atât tot ,eu unul nu mai incerc!

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Am sunat și eu,in jur de ora 18:30,vb la telefon,și am stabilit sa ne vedem in jur de ora 21-21:30, deoarece venea proprietarul locației..( sau 🦈ðŸŸðŸ ðŸ¡ðŸ¦ˆ?),zic ok,nu e problema aștept ( fiind curios de serviciile ei,și mai ales pt că e slăbuță) îmi mai trimite niste poze pe wapp,și îi zic sa îmi scrie înapoi când termină treabă cu proprietarul.imi confirmă că așa va face ,și mă pun pe așteptat...ii mai trimit un mesaj pe la 20:40 sa nu uite de mine ,și nimic ..și îi scriu iar la 21 :30 ,și tot nimic.! ÃŽmi pare rău de timpul pierdut ..atât tot ,eu unul nu mai incerc!

dupa cum si-o scris numele nu m-am gandit nici o clipa să-ncerc. Pace acolo!
Link spre comentariu

  • Oras:Resita
  • Oras:Resita

Înseamnă ce ești un prost ma futaciosule.... Sau mai degrabă labagiule dacă asa vb de o femeie.... Eu chiar azi am fost la ea și chiar este f curata Bianca

Se referea ca miroase a peste, intelegi? Adica ai facut o recenzie s-o lauzi, tu fiind pestele ei, n-are nimic cu fata, nu vazusi pestisorii din comentariu, atat de greu este?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...