Sari la conținut

GESSY -0750756616


Postări Recomandate

  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

GESSY , de la munte, o fata skinny, micuta de statura ,brunetica, sini micuti , talie, pasarica frumoasa , in jur de 30 ani .

m-a primit punctuala , apartament modest dar curat, zona ciresica.

imbracata civil , nu foarte apetisanta  , fara tocuri , nu prea vesela , putin cam retinuta, incepusem sa am dubii daca stau sau plec. 

imi telefonase ,in timp ce ma indreptam catre ea sa cumpar prezervative , durex , nu incepuse inca activitatea , nu avea nimic in casa .

am recapitulat preturile si conditiile si am ramas la versiunea 100 f o /p,  69  si normal pentru 100 ron .pentru numai 50 ron extra se poate si o/n . 

dupa ce am achitat deranjul , atmosfera a devenit mai relaxata , hainele de strada au cazut de pe ea dezvaluind un corp pe placul meu , foarte bine conservat pentru virsta ei , mai  mult de copila decit de femeie . 

igiena ,f buna , desi nu a fost la baie in prezenta mea , epilata , ingrijita si fara mirosuri suspecte .

am inceput cu 69 , pentru a usura erectia  si a face posibila montarea condomului .

oralul m-a socat la inceput , am simtit dintii doar ,dar, am indrumat-o sa isi adapteze tehnica la preferintele mele si dupa citeva secunde s-a rezolvat problema , mai ales ca incepuse sa se excite si ea , si-a gasit o pozitie comoda dupa ce fusese incordata si chinuita la inceput , a tresarit la un moment dat apoi oralul a devenit mult mai pasional , mai adinc , nici macar nu am simtit ca ar fi fost protejat , prezervativul fusese discret montat direct din gurita, probabil ca de aceea simtisem la inceput dintii mai aprig, in final , s-a zguduit binisor , stringindu-mi capul intre coapse ca intr-o menghina , racorita. 

69 de nota 10 asadar, surprinzator dupa cum incepusera ostilitatile .

cu pula bine intarita , mi-am permis apoi luxul de a trece in revista  orice pozitie ce mi-a trecut prin cap , fara probleme si foarte cooperanta , elastica si pe calapodul meu . pasarica misto , strimta , elastica si bine umezita , de mine.

in anumite momente am simtit ca participa cu interes la actul sexual , in special in doggy si misionar, am dat si mai apasat cind a fost cazul , in rest futai placut , fara scintei , variat si fara presiune din partea partenerei de a  ma pregati sa termin mai repde, dimpotriva ,atunci cind am pus--o in doggy si i-am zis sa se lase moale ca ma ocup eu de restul , s-a lasat dusa de val momente in sir , fara sa dea semne de plictiseala sau discomfort .

in concluzie, o vizita reusita si placuta , decenta , de nota 8 , fara nici o urma de graba, ceea ce am apreciat, conditii igienice bune , atitudine prietenoasa care a evoluat de la venire pina la plecare foarte mult , probabil si datorita faptului ca gessy a cistigat increderea in mine pe parcurs, pret competitiv, 100 /30 min , nu face insa finalizare orala ,pentru cei interesati , merita incercata daca bugetul unora nu permite ceva mai scump , va purtati decent ,  rezultatul este pe masura. 

  • Like 1
Link spre comentariu

GESSY , de la munte, o fata skinny, micuta de statura ,brunetica, sini micuti , talie, pasarica frumoasa , in jur de 30 ani .

m-a primit punctuala , apartament modest dar curat, zona ciresica.

imbracata civil , nu foarte apetisanta , fara tocuri , nu prea vesela , putin cam retinuta, incepusem sa am dubii daca stau sau plec.

imi telefonase ,in timp ce ma indreptam catre ea sa cumpar prezervative , durex , nu incepuse inca activitatea , nu avea nimic in casa .

am recapitulat preturile si conditiile si am ramas la versiunea 100 f o /p, 69 si normal pentru 100 ron .pentru numai 50 ron extra se poate si o/n .

dupa ce am achitat deranjul , atmosfera a devenit mai relaxata , hainele de strada au cazut de pe ea dezvaluind un corp pe placul meu , foarte bine conservat pentru virsta ei , mai mult de copila decit de femeie .

igiena ,f buna , desi nu a fost la baie in prezenta mea , epilata , ingrijita si fara mirosuri suspecte .

am inceput cu 69 , pentru a usura erectia si a face posibila montarea condomului .

oralul m-a socat la inceput , am simtit dintii doar ,dar, am indrumat-o sa isi adapteze tehnica la preferintele mele si dupa citeva secunde s-a rezolvat problema , mai ales ca incepuse sa se excite si ea , si-a gasit o pozitie comoda dupa ce fusese incordata si chinuita la inceput , a tresarit la un moment dat apoi oralul a devenit mult mai pasional , mai adinc , nici macar nu am simtit ca ar fi fost protejat , prezervativul fusese discret montat direct din gurita, probabil ca de aceea simtisem la inceput dintii mai aprig, in final , s-a zguduit binisor , stringindu-mi capul intre coapse ca intr-o menghina , racorita.

69 de nota 10 asadar, surprinzator dupa cum incepusera ostilitatile .

cu pula bine intarita , mi-am permis apoi luxul de a trece in revista orice pozitie ce mi-a trecut prin cap , fara probleme si foarte cooperanta , elastica si pe calapodul meu . pasarica misto , strimta , elastica si bine umezita , de mine.

in anumite momente am simtit ca participa cu interes la actul sexual , in special in doggy si misionar, am dat si mai apasat cind a fost cazul , in rest futai placut , fara scintei , variat si fara presiune din partea partenerei de a ma pregati sa termin mai repde, dimpotriva ,atunci cind am pus--o in doggy si i-am zis sa se lase moale ca ma ocup eu de restul , s-a lasat dusa de val momente in sir , fara sa dea semne de plictiseala sau discomfort .

in concluzie, o vizita reusita si placuta , decenta , de nota 8 , fara nici o urma de graba, ceea ce am apreciat, conditii igienice bune , atitudine prietenoasa care a evoluat de la venire pina la plecare foarte mult , probabil si datorita faptului ca gessy a cistigat increderea in mine pe parcurs, pret competitiv, 100 /30 min , nu face insa finalizare orala ,pentru cei interesati , merita incercata daca bugetul unora nu permite ceva mai scump , va purtati decent , rezultatul este pe masura.

Brava maestre ✌️✌️✌️..o întrebare.. prezervativele au fost din partea ta cadou din cate înțeleg..un bonus..
Link spre comentariu

hehe nu ca era speculanta sigur daca o plateai te lasa cu ochi in soare ca am stat cu ea la vorba cam 15 min si ea prefera sa negocieze preturile anuntate la telefon de la 100/200 ajunsese la 200 numarul tipa :D

 

la x3 , ce zici tu , statea tot una bruneta , frumusica la fata dar era un pic pufoasa pt gustul meu . Am plecat si de la aia cu toate ca ptr unii ar fi fost ok tipa

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...