Sari la conținut

Masaj - Cabinet De Masaj


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Salutari.

 

A Str. Roman Ciorogariu colt cu Str. Menumorut a fost pana acuma cateva saptamani un Cabinet De Masaj. Era o tipa blonda, inalta, frumoasa, undeva la 40+. Din cate am inteles tipa mai accepta si altceva, gen masaj cu finalizare, si se baga in seama. Am trecut zilele trecute in zona insa Cabinetu e inchis, iar spatiul e de inchiriat, pagina de Facebook fiind stearsa. Ma gandesc ca a dat faliment sau nu stiu.

A foat cineva dintre voi la cabinetul respectiv, sau la dansa?

 

Mersi!

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Salutari.

 

A Str. Roman Ciorogariu colt cu Str. Menumorut a fost pana acuma cateva saptamani un Cabinet De Masaj. Era o tipa blonda, inalta, frumoasa, undeva la 40+. Din cate am inteles tipa mai accepta si altceva, gen masaj cu finalizare, si se baga in seama. Am trecut zilele trecute in zona insa Cabinetu e inchis, iar spatiul e de inchiriat, pagina de Facebook fiind stearsa. Ma gandesc ca a dat faliment sau nu stiu.

A foat cineva dintre voi la cabinetul respectiv, sau la dansa?

 

Mersi!

Daca împărtășeai din timp informația, nu după ce "zarurile au fost aruncate", daca nu o tineai secreta doar pentru uzul tau, poate nu s-ar fi ajuns la lacătul pus pe ușă.

Știau mai mulți, vizitau mai mulți, încasări mai mari pentru cabinet ... toate astea nu aduc lacăt pe ușă afacerii.

Nu era lacăt pe ușă ... puteai sa te bucuri și tu in continuare de serviciile cabinetului.

Acuma, în condițiile prezentate de tine ai o singura varianta: prohodul.

 

P.S.: informația are o caracteristica esențială, e perisabilă. In cazul de fata, pare-se a acționat întocmai.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0741 61 41 81
  • Oras:oradea
  • Telefon: 0741 61 41 81
  • Oras:oradea

Aici trebuia informația și promovarea. Are dreptate altu2. Poate se știa Intr o zona mai restrânsă a potențialilor clienți.Fara marketing o afacere cat de mica e ea nu va rezista pe piata...

Link spre comentariu

  • Oras:romania
  • Oras:romania

Tipa o sa faca masajul in continuarea, cred ca ea personal avea castiguri considerabile, nu o sa renunte ea la masaj, mai ofera detalii, numar de telefon la tipa sau numele salonului,ca sa nu se piarda, poate cineva o gaseste si anunta.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...