Sari la conținut

Amira 0769978057


Vizitator xdx1990

Postări Recomandate

Vizitator marinarul101
Reputație: 0

Cea mai mare țeapa acest personaj! Pai, atitudine zero, atmosfera pe repede înainte, nu se implica deloc, o freacă rapid spencand sa termin mai repede... mai bine pierderi banii la păcănele decât sa-i aruncați degeaba pe timp pierdut...și nervi

Link spre comentariu
Vizitator gascanul
Reputație: 0

 

"Vand cartofi , varza si sfecla rosie 0,20 bani/kg".DIN DOUA UNA.oRI SI LE-A INSUSIT DE LA UN CLIENT CARE N-A PLATIT,ORI L-A COMPLETAT DE UNDEVA :snap  :snap  :laugh2 

 

Link spre comentariu
Vizitator eugen33
Reputație: 0

Am fost și eu la Amira ! Dezamăgit din toate punctele de vedere am fost. Va spun și vouă ca sa nu luați aceeasi teapa ca și mine ! O sun pe la ora 11 am și imi spune ca ne vedem intr-o ora jumătate. Trece timpul, nu dădea nici un semn. Sun de 3 ori ai nu răspundea și apoi Răspunde și cica peste o ora ca mai am treaba. Trece timpul, sun, 15 minute, iar sun, 5 minute . Vreau sa zic ca la fiecare i termal de timp eu am mai acordat câte jumătate de ora peste deci 2 ore, o ora, etc. Apoi ma suna ca săi aduc o sticla de 2 l de Cola când vin... Locația in Mamaia langa satul de vacanța. Ajung fara cola, suparata fleașcă ca nu i-am adus cola!!! Ma întâmpina nemachiata cu coșuri rosii și scarboase o mie pe fata. Locația aruncate toate in toate părțile. Dezastru. Merg sa fac un dus, surpriza, un deget de șampon intr-o cutie , in alta cutie la fel. Nu gel de dus, nu săpun ! Un prosop infect cu pete maron pe el iar altul ud la fel de pătat ! Plătesc o ora 200 lei, e de acord, ne băgam in pat și începe cu un ON jalnic și zice ca sa ma grăbesc să-mi dau drumul ca are treaba! Pai zic am luat o ora, și ea cică: nu pot sta o ora ca am treaba și dacă vrei iti dau 50 lei înapoi ( abia mii ia dat)  . Nu mi-am mai dat drumul ca ma enervasem și abia m-am abținut sa nu fac vreun scandal. Ma îmbrac sa plec( 150 rămași fără ei) . Și vine cu alt tupeu sa o duc cu mașina pana într-un loc ca are treaba! Nesimțire maxima. Plus ca la pat nu era in stare de nimic, o lehamite pe ea de parca eram al 30 le-a client pe ziua aia. Chiar i-am zis ca la pat e praf din toate p de v și trebuie sa mai învețe.  ON făcut cu toată mana și băgat in gura puțin ca ea nu poate mai mult ... Mie unul nu-mi mai trebuie, sper sa învățați din greșeală mea , nu mai merg niciodata la “ ea” Ma uitam pe net ca nu sunt si gurul nemulțumit și mai sunt clienți deci... 

Link spre comentariu
Vizitator eugen33
Reputație: 0

A, mi-am mai adus aminte poate interesează totusi pe cineva: cocoșelul era numai pasiv, mort fără întoarcere indiferent de ce i-ai face, cam 8 cm lungime iar ouăle 2 zaruri. Coșurile rosii și infecte erau prezente și pe spate și picioare, iar finalizarea la oral era in șervețel. Cica sa o anunt când imi vine sa aibe timp sa ia șervețelul :)) . Implicare zero, atunci am decis sa nu-mi dau drumul și sa plec ! 

Link spre comentariu
Vizitator moonnight
Reputație: 0
15 hours ago, tsafrodita said:

Nu o cunosc nu comentez nu mă interesează .

 

Întrebare ai duso pănă la urmă cu mașina:)))) 

 

Că nu ai specificat:)))

Normal ca a dus-o, si-a mai recuperat 50 de lei din aia 150 ramasi la ea.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...