Sari la conținut

Marina - rusoaica blonda


Postări Recomandate

Am fost la ea prima oara in ianuarie si de atunci am vizitat`o destul de des.E foarte ok fata, foarte curata. Sani frumosi, prestatie foarte buna.Dar, conteaza ft mult in ce stare o prindeti. am prins-o de 2 ori intr`o stare nu foarte buna iar prestatia a fost slaba. Am prins`o si in stare foarte buna si a avut o prestatie foarte foarte buna. Adevarat, FK, CIM, COB.Recomand.

Link spre comentariu
bai romalachiilor nu mai bateti campii cu rusoaice moldovence poze trucate si asa mai departe doar ca sa atrageti vizitatori. Hai sa fim seriosi vedetiva de treburi stim noi cine sunteti voi
eu vorbesc rusa la perfectie, deosebesc bine un rus de un roman, am fost la Marina, e basarabeanca si am vorbit cu ea in rusa
Link spre comentariu

Erica 0735038127: o tipa frumoasa, poze reale pe anuntul si alte saituri, sex total, oral o face protejat,( e si pentru binele vostru ), putin fitoasa. oral-9, normal-9, , o chestie buna pentru unii este strimta, anal nu cunosc, eu spun ca merita de dus, mie mia placut

Link spre comentariu
Erica 0735038127: o tipa frumoasa' date=' poze reale pe anuntul si alte saituri, sex total, oral o face protejat,( e si pentru binele vostru ), putin fitoasa. oral-9, normal-9, , o chestie buna pentru unii este strimta, anal nu cunosc, eu spun ca merita de dus, mie mia placut[/quote']salut! referitor la Marina - am cunoscut-o foarte bine, am fost impreuna pana aproape a plecat acasa - am beneficiat de serviciile ei fara nici un ban.O singura data am platit-anul trecut cand am cunoscut-o.Tot atunci a fost si prima si ultima data cand am folosit prezervativ cu ea. Intradevar este basarabeanca.I-am cunoscut si familia.De venit inapoi nu mai este cazul.Motivul:este gravida naste acum la sfarsitul lui noiembrie. Fata are probleme mari cu bautura si cu comportamentul in societate dupa ce bea.Regret ca m-am implicat mai mult decat trebuia in relatia cu ea.Nu merita.
Link spre comentariu

Frecventej astfel de locuri de 3 ani de zile, insa din bransa asta , fata mai calda si cu mai mult suflet ca Marina nu am gasit. Am uitat sa i cer o adresa de mail, crezand ca sigur revin pana pleaca , dar din pacate nu am mai putut sa revin atunci.Deci , cu alte cuvinte, referitor la ea, uite ca mai sunt si unii care sunt interesati.Mai stie cineva daca revine in tara ? Multumesc

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...