Sari la conținut

⛔️ LORI TOP ⛔️ 0728443124


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Frumos. Se cunoaște ca vine frigul, vin sărbătorile... ÃŽmpodobește mama bradul sau pe Lori...

 

Te îmbrațișez!

Pai daca anul asta Fuego nu mai face turneu de colinde :))) i-am luat eu locul 😂😂😂

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Ceva vesti noi despre cand iti reiei activitatea in Iasi? ard de nerabdare sa te revad

Joi revin in Iasi . Imi cer scuze celor care nu le-am raspuns la telefon . Pupici si abia astept sa ne revedem 😘😘😘😘

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Buna dimineata iubirici â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸

Vreau sa va spun in primul rand ca mi-a fost foarte dor de voi si abia astept sa va revăd . Programul meu de astazi va fi de la 14:00-23:00 . Locatia mea este aceeasi (Newton) .

 

☎ï¸Telefon : 0728443124

☎ï¸Watssapp : +4915145456574

 

Pupicei de la Lori 😘😘😘😘😘

 

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator giovanni1999
Reputație: 0

Buna ziua tuturor, ieri dupa 8 ore de munca de dupa-masa pana seara am hotarat sa ma programez la draga de Lori, ca sa mai scap de frustrarile care s-au adunat pe timpul zilei si pot spune ca am facut foarte bine ca am venit la ea, pentru a 2-a oara.

Eu fiind ultimul ei client, am ajuns la ea la ora 22 si nu ne-am grabit deloc, am stat la o tigara (nu sunt fumator), m-a servit cu o doza de suc rece si bun, apoi am mers sa fac un dus rapid ca sa fie treaba buna.

Apreciez ca Lori a retinut  ce-mi place si a facut in asa fel incat sa ma simt foarte bine. Am inceput cu un preludiu, deci nici bine n-am inceput sa o sarut pe corp ca deja am facut erectie :)))), asa de tare imi era dor sa o revad, stiam ca o sa fie mult mai bine decat prima intalnire.

ON: 9,5, lent, placut, cu 69 bine executat, aveam in cap pozele lui Lori care le postase pe topic de-a lungul timpului si ma consideram un norocos ca am asa o priveliste minunata :))

Dupa oral a facut o mica dominare cu facesitting, s-a lasat grea pe mine si mi-a placut tare :))

NP: Aici, oboseala mea si-a spus cuvantul, am incercat diferite pozitii dar nu puteam sa finalizez nicicum, insa Lori nu a vrut sa ma lase asa si a incercat in mai multe feluri, dar fara rezultat, pana la urma i-am sugerat sa o faca cu mana, si asa am reusit, oricum sexul a fost foarte bun, nota 10

GFE: 10 fara nicio obiectie, este lipicioasa, te ia in brate, este perfecta din punctul meu de vedere 

Ma bucur ca am reusit sa ajung la tine Lori, si ramane pe data viitoare sa facem ce am discutat dupa actiune, ti-am lasat pe whatsapp un clip :*

Multumesc pentru experienta si abia astept sa ne revedem in decembrie de acum, te pup dulce :*

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Buna ziua tuturor, ieri dupa 8 ore de munca de dupa-masa pana seara am hotarat sa ma programez la draga de Lori, ca sa mai scap de frustrarile care s-au adunat pe timpul zilei si pot spune ca am facut foarte bine ca am venit la ea, pentru a 2-a oara.

Eu fiind ultimul ei client, am ajuns la ea la ora 22 si nu ne-am grabit deloc, am stat la o tigara (nu sunt fumator), m-a servit cu o doza de suc rece si bun, apoi am mers sa fac un dus rapid ca sa fie treaba buna.

Apreciez ca Lori a retinut  ce-mi place si a facut in asa fel incat sa ma simt foarte bine. Am inceput cu un preludiu, deci nici bine n-am inceput sa o sarut pe corp ca deja am facut erectie :)))), asa de tare imi era dor sa o revad, stiam ca o sa fie mult mai bine decat prima intalnire.

ON: 9,5, lent, placut, cu 69 bine executat, aveam in cap pozele lui Lori care le postase pe topic de-a lungul timpului si ma consideram un norocos ca am asa o priveliste minunata :))

Dupa oral a facut o mica dominare cu facesitting, s-a lasat grea pe mine si mi-a placut tare :))

NP: Aici, oboseala mea si-a spus cuvantul, am incercat diferite pozitii dar nu puteam sa finalizez nicicum, insa Lori nu a vrut sa ma lase asa si a incercat in mai multe feluri, dar fara rezultat, pana la urma i-am sugerat sa o faca cu mana, si asa am reusit, oricum sexul a fost foarte bun, nota 10

GFE: 10 fara nicio obiectie, este lipicioasa, te ia in brate, este perfecta din punctul meu de vedere 

Ma bucur ca am reusit sa ajung la tine Lori, si ramane pe data viitoare sa facem ce am discutat dupa actiune, ti-am lasat pe whatsapp un clip :*

Multumesc pentru experienta si abia astept sa ne revedem in decembrie de acum, te pup dulce :*

Multi pupicei si abia astept sa ne revedem . Legat de acel video cu siguranta o sa punem in practica ce e acolo .

Multumesc inca o data pentru timpul acordat

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

 

Iubirici sunt disponibila pana la 23:00 â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸

 

☎ï¸Telefon : 0728443124

☎ï¸Watssapp : +4915145456574

Pupicei de la Lori 💋💋💋💋💋💋

 

 

 

 

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Buna dimineata ! Eu am inceput programul iubirici si astazi ma puteti gasi pana la ora 22:00. Pentru programari :

 

☎ï¸Telefon/Sms : 0728443124

☎ï¸Watssapp : +4915145456574

 

Pupicei de la Lori si va astept 💋💋💋💋💋

 

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași

Bună seara! Am vizitat-o și eu pe Lori în seara aceasta.

Lori este o fată foarte drăguță și prietenoasă.

Este perfectă pentru cine vrea ceva de calitate, nu te grăbește, vorbește foarte frumos, apreciez mult asta.

Are un funduleț foarte drăgălaș pe care îl poți admira încă de la intrarea în apartament.

Ascultă mereu sugestiile clientului.

Temperatura în cameră prielnică pentru sex, cald și bine.

Preludiu: 10 - Sărutările pe gât și cele corporale foarte eficiente și fierbinți, apreciez foarte mult acest aspect.

ON: 10 - Foarte fină la atingeri, are grijă mereu să te simți minunat.

69: 10 - Foarte plăcut, executat corect și fără grabă.

NP: 10 - Foarte bine m-am simțit.

Per total o experiență super pe care vreau să o repet cât de curând posibil.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Bună seara! Am vizitat-o și eu pe Lori în seara aceasta.

Lori este o fată foarte drăguță și prietenoasă.

Este perfectă pentru cine vrea ceva de calitate, nu te grăbește, vorbește foarte frumos, apreciez mult asta.

Are un funduleț foarte drăgălaș pe care îl poți admira încă de la intrarea în apartament.

Ascultă mereu sugestiile clientului.

Temperatura în cameră prielnică pentru sex, cald și bine.

Preludiu: 10 - Sărutările pe gât și cele corporale foarte eficiente și fierbinți, apreciez foarte mult acest aspect.

ON: 10 - Foarte fină la atingeri, are grijă mereu să te simți minunat.

69: 10 - Foarte plăcut, executat corect și fără grabă.

NP: 10 - Foarte bine m-am simțit.

Per total o experiență super pe care vreau să o repet cât de curând posibil.

Multumesc pentru recenzie dar imi place autenticitatea , ai mai lasat una dupa asta exact la fel , cuvant cu cuvant ....

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Eu am inceput programul iubirici si astazi ma puteti gasi pana la ora 20:00 Pentru programari :

 

☎ï¸Telefon/Sms : 0728443124

☎ï¸Watssapp : +4915145456574

 

Pupicei de la Lori si va astept 💋💋💋💋💋

 

  • Like 6
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi / Vaslui / Suceava / Botosani / Romania
  • Oras:Iasi / Vaslui / Suceava / Botosani / Romania

Va astept si la o prăjiturică de casa 😘😘

Meniu complet: prăjitura cu garnitura de prăjituri ... 😎

Să-mi păstrezi și mie 🥰🤗

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...