Sari la conținut

⛔️ LORI TOP ⛔️ 0728443124


Postări Recomandate

Buna seara dragi colegi,am fost la lory astazi la recomandarea unui prieten,locatia la newton tatarasi ,ghidat f usor ajung cu 10 minute inainte de programare,achit varianta la 150 ,lory imi da un prosop si ma invita la dus,incepe cu un.oral bun nu f bun dar indeajuns sa ma excite,ii zic sa trecem la actiune pune lubrifiant si o rog sa se urce deasupra destul de dragastoasa dar fara french kiss,am trecut la doogy,oglinda din lateral si contrele ei bestiale,finalizat in balonas,actiunea a durat undeva la 25 minute,ca si aspect fata draguta simpatica slabuta sani mici de revenit

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:🟦🟨🟥
  • Oras:🟦🟨🟥

Buna seara dragi colegi,am fost la lory astazi la recomandarea unui prieten,locatia la newton tatarasi ,ghidat f usor ajung cu 10 minute inainte de programare,achit varianta la 150 ,lory imi da un prosop si ma invita la dus,incepe cu un.oral bun nu f bun dar indeajuns sa ma excite,ii zic sa trecem la actiune pune lubrifiant si o rog sa se urce deasupra destul de dragastoasa dar fara french kiss,am trecut la doogy,oglinda din lateral si contrele ei bestiale,finalizat in balonas,actiunea a durat undeva la 25 minute,ca si aspect fata draguta simpatica slabuta sani mici de revenit

notele le punem noi ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Buna seara dragi colegi,am fost la lory astazi la recomandarea unui prieten,locatia la newton tatarasi ,ghidat f usor ajung cu 10 minute inainte de programare,achit varianta la 150 ,lory imi da un prosop si ma invita la dus,incepe cu un.oral bun nu f bun dar indeajuns sa ma excite,ii zic sa trecem la actiune pune lubrifiant si o rog sa se urce deasupra destul de dragastoasa dar fara french kiss,am trecut la doogy,oglinda din lateral si contrele ei bestiale,finalizat in balonas,actiunea a durat undeva la 25 minute,ca si aspect fata draguta simpatica slabuta sani mici de revenit

Multumesc ! Pupicei si te mai astept 😋😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Hei iubiriciiii ! Am inceput programul 😘😘😘 si astazi sunt disponibila pana la 22:00.

Pentru programari :

☎Telefon/Sms : 0728443124

☎Watssapp : +4915145456574

 

Pupicei de la Lori 😘😘😘😘😘

 

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Eu am inceput programul si sunt disponibila pana la ora 22:00 astazi . Pentru programari

☎Telefon/Sms : 0728443124

☎Watssapp : +4915145456574

 

Pupicei de la Lori 😘😘😘😘😘

 

  • Like 6
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Buna😘, as fi interesat de o sedinta de dominare preturile sunt aceleasi specificate de tine 150(30 min) si 250 o ora sau difera.te pup 😘

Preturile sunt aceleasi , dar fac dominare soft .. nu hard
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Buna dimineata iubirici â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸ Eu am inceput programul si sunt disponibila pana la 23:00 !

Pentru programari :

☎Telefon/Sms : 0728443124

☎Watssapp : +4915145456574

 

Pupicei de la Lori 😘😘😘😘😘

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Nu mai ridicati ma in slavi pizde de genu care doar va iau banii ... futeti un barbatel??? Nici fund nici sani ce plm sa fut la ea ? Asta e strict parerea mea!!! La ce bani vrea mergeti fratilor si futeti bombe tunate siliconate nu figurante de astea care arata a băț de inghetata si mai vrea si bani si are si figuri

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Nu mai ridicati ma in slavi pizde de genu care doar va iau banii ... futeti un barbatel??? Nici fund nici sani ce plm sa fut la ea ? Asta e strict parerea mea!!! La ce bani vrea mergeti fratilor si futeti bombe tunate siliconate nu figurante de astea care arata a băț de inghetata si mai vrea si bani si are si figuri

Imi pare rau ca nu am acceptat cuplu 😂😂 voiai sa o inveti meserie pe femeia ta ? Cred ca de asta te si oftici acum. Pupici de la Lori 😘😘😘😘

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi / Vaslui / Suceava / Botosani / Romania
  • Oras:Iasi / Vaslui / Suceava / Botosani / Romania

Nu mai ridicati ma in slavi pizde de genu care doar va iau banii ... futeti un barbatel??? Nici fund nici sani ce plm sa fut la ea ? Asta e strict parerea mea!!! La ce bani vrea mergeti fratilor si futeti bombe tunate siliconate nu figurante de astea care arata a băț de inghetata si mai vrea si bani si are si figuri

 

Desi nu imi sta in caracter sa raspund la "scandal", dar ...

 

 

- personal imi plac sanii domnisoarei (asa mici si jucausi) si vad ca mai sunt cativa care au aceeasi parere... 

- are fundulet foarte frumos 

- DA, ai ce fute la ea, daca s-ar tuna, eu cel putin as merge mult mai rar... o prefer naturala. 

- pe langa ceea ce arata, Lori are o atitudine ireprosabila si presteaza niste servicii la un nivel destul de ridicat. 

 

 

 

Chiar si asa: de ce te simti atat de deranjat de faptul ca noua ne place, o futem si ii dam bani?? Nu iti place nu te duci... 

 

Te ajuta cu ceva daca te apuci sa ne "certi" pe noi ca ne place? Acu doar nu o sa ne simtim vinovati ca ne place...

 

 

 

Chiar nu inteleg genul asta de comportament... doar daca nu cumva "deranjeaza" incasarile altor domnisoare si strica interese... 

 

 

Numai bine tuturor! 

  • Like 1
Link spre comentariu

Loriiii eu zic sa taci din gura ca iti pute gura a pula😂😂😂 stii care e diferenta intre prietena mea si tine ? Ca ea are demintate si se respecta intelegi? Dar spre depsebire de tine..... ai ales calea usoara ... sunt tare curios pe viitor cand copilul tau o sa afle cate puli a luat in gura mamicuta ei.... eu zic ca in discutiile de genu sa taci si da mergi inchis...pentru ca tu esti aia panarama intelegi?

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...