Sari la conținut

⛔️ LORI TOP ⛔️ 0728443124


Postări Recomandate

Buna Lorii, vreau sa incep prin a-mi cere scuze fata de tine si de faptul ca ti-am tras teapa de nenumarate ori lipsind de la intalnirile noastre care ar fi putut fii pasionale..sunt eo Marius Teapa dupa cum m-ai catalogat. Vreau sa iti marturisesc ca ti-am deschis topicul de la Discutii Generale pentru a-ti atrage atentia si o sa fiu cat se poate de sincer cu tine..m-am indragostit nebuneste si nu ma pot lipsi de atentia ta..vreau sa intelegi faptul ca de cand te-am vazut asupra mea a cazut un praf de stele care m-a imbatat cu o iubire pe care ti-o port facandu-ma sa recurg la gesturi pe care nu le-as face deobicei..Te rog frumos sa ma ierti..si sper..sa ma accepti..sa ma primesti la tine..sa ajung intre coapsele tale, unde este cald si bine..in Zanzibar.. te pup dulke..sper sa ma ierti zina mea frumoasa.. 😍🥰

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi
Acum 4 minute, notasimp a spus:

Buna Lorii, vreau sa incep prin a-mi cere scuze fata de tine si de faptul ca ti-am tras teapa de nenumarate ori lipsind de la intalnirile noastre care ar fi putut fii pasionale..sunt eo Marius Teapa dupa cum m-ai catalogat. Vreau sa iti marturisesc ca ti-am deschis topicul de la Discutii Generale pentru a-ti atrage atentia si o sa fiu cat se poate de sincer cu tine..m-am indragostit nebuneste si nu ma pot lipsi de atentia ta..vreau sa intelegi faptul ca de cand te-am vazut asupra mea a cazut un praf de stele care m-a imbatat cu o iubire pe care ti-o port facandu-ma sa recurg la gesturi pe care nu le-as face deobicei..Te rog frumos sa ma ierti..si sper..sa ma accepti..sa ma primesti la tine..sa ajung intre coapsele tale, unde este cald si bine..in Zanzibar.. te pup dulke..sper sa ma ierti zina mea frumoasa.. 😍🥰

Aha🍿

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 7 minute, notasimp a spus:

Buna Lorii, vreau sa incep prin a-mi cere scuze fata de tine si de faptul ca ti-am tras teapa de nenumarate ori lipsind de la intalnirile noastre care ar fi putut fii pasionale..sunt eo Marius Teapa dupa cum m-ai catalogat. Vreau sa iti marturisesc ca ti-am deschis topicul de la Discutii Generale pentru a-ti atrage atentia si o sa fiu cat se poate de sincer cu tine..m-am indragostit nebuneste si nu ma pot lipsi de atentia ta..vreau sa intelegi faptul ca de cand te-am vazut asupra mea a cazut un praf de stele care m-a imbatat cu o iubire pe care ti-o port facandu-ma sa recurg la gesturi pe care nu le-as face deobicei..Te rog frumos sa ma ierti..si sper..sa ma accepti..sa ma primesti la tine..sa ajung intre coapsele tale, unde este cald si bine..in Zanzibar.. te pup dulke..sper sa ma ierti zina mea frumoasa.. 😍🥰

Vino cu vreo 50 de mii de euro si te iert 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
2 minutes ago, loriii536 said:

Vino cu vreo 50 de mii de euro si te iert 

50 de mii de euro ??!?! Lorii nu esti sanatoasa la cap, io sunt paznic la Mega Imaj..abia reusesc sa supravietuiesc..trebuie sa ma duc in Anglea sa muncesc..zeci de ore..sa iti aduc bani astea..ce flori iti plac ??!

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Chiar acum, notasimp a spus:

50 de mii de euro ??!?! Lorii nu esti sanatoasa la cap, io sunt paznic la Mega Imaj..abia reusesc sa supravietuiesc..trebuie sa ma duc in Anglea sa muncesc..zeci de ore..sa iti aduc bani astea..ce flori iti plac ??!

Imi plac banii , nu florile .

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Chiar acum, notasimp a spus:

Nu crezi in dragoste..trece prin stomac..banii sunt neste hartii care sustin fericirea dar dragostea este eterna..

Il stii pe Nikita Stanescu ? 

“Câte-un bot au câinii-n loc de ochi, şi latră
din trei boturi, generos. “ asa si tu , lasa dragostea , treci mai departe .

Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
1 hour ago, notasimp said:

... ca de cand te-am vazut asupra mea a cazut un praf de stele care m-a imbatat cu o iubire pe care ti-o port facandu-ma sa recurg la gesturi pe care nu le-as face deobicei..Te rog frumos sa ma ierti..si sper..sa ma accepti..sa ma primesti la tine..sa ajung intre coapsele tale, unde este cald si bine..in Zanzibar.. te pup dulke..sper sa ma ierti zina mea frumoasa.. 😍🥰

Mi-a dat o lacrima in coltul ochiului...

Ai niste postari de 10 puncte. Daca scrii pe undeva pe la Catavencu, vreun blog, profil  de facebook , lasa si pe aici o conexiune. Aici daca ai un pic de umor esti banat. E interzis.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pe luna
  • Oras:Pe luna
Chiar acum, filipcozma a spus:

Mi-a dat o lacrima in coltul ochiului...

Ai niste postari de 10 puncte. Daca scrii pe undeva pe la Catavencu, vreun blog, profil  de facebook , lasa si pe aici o conexiune. Aici daca ai un pic de umor esti banat. E interzis.

Tu nu ai vazut nene ca omu acu o zi ii facea reclama proasta fetei pe la discutii generale? Ce umor are asta?

  • Like 6
  • Confuz 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
4 minutes ago, snakee said:

Tu nu ai vazut nene ca omu acu o zi ii facea reclama proasta fetei pe la discutii generale? Ce umor are asta?

Nu am vazut. Eu am citit ultimele 3-4 postari de aici. Sunt la nivelul "redactorilor" de la Catavencu. Nu cred ca e un inocent (paznic la "Mega Imaj")

De asta am si cerut daca are conexiuni catre alte site-uri/bloguri... Aici stiu ca nu va fi loc de el.

Scuze ca nu ma intereseaza Lori si conflictele aferente.

Formulele lui da, are un stil tonic.

  • Like 1
Link spre comentariu
La 23.04.2021 la 20:49, loriii536 a spus:

Imi plac banii , nu florile .

Nu te cred!

Știu din surse sigure că pe lângă bani,că da asta ești aici, îți plac în mod deosebit florile,e adevărat că depinde de contest și de cine ți le oferă.🌹

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 2 ore, june0313 a spus:

Nu te cred!

Știu din surse sigure că pe lângă bani,că da asta ești aici, îți plac în mod deosebit florile,e adevărat că depinde de contest și de cine ți le oferă.🌹

 

Adevarat grăiești 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0
Acum 23 minute, loriii536 a spus:

Adevarat grăiești 

Dragostea asta e cam aiurea cu ea, simțuri poți avea miros, auz, gust etc. Zici că nu îți plac florile și zici că tu nu poți să te îndrăgostești? Poate adevărat grăiești sau poate greșești. Sper să nu te trezești că te îndrăgostești și la urmă să zici. Wtf! M-am îndrăgostit!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

🔸Hei iubirici , astazi mai am disponibil intre 14:00-14:30 si 20:00-20:30. Va astept cu programari pentru zilele urmatoare . 
 

Click pentru programari —> PROGRAMEAZĂ

Draga, stii care-i diferenta dintre un minut de sex oral si un minut de sex normal?
– Nu…
– Ai doua minute sa-ti explic?

 

Lori va pupiki 💋💋D896C19D-8A3E-45A9-A9C2-23B59CE6E85F.jpeg.b25efb07acd528ae35ca5ed9056fe5ff.jpeg

  • Inimioara 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

🔸Hei iubirici , voi mai fi in Iasi pana Vineri inclusiv . Disponibilitatea mea de astazi este intre orele 14:00-15:30. Va astept in continuare cu programari . 

Click pentru programari —> PROGRAMEAZĂ

– Ai urla dacă ţi-aş da acum chiloţii jos şi ţi-aş pune-o?
– Vai, aşa ceva încă n-am făcut!
– N-ai mai făcut sex?
– Nu! Niciodată n-am urlat.

Lori va pupiki 💋💋💋18B800C1-C28A-4D5D-AF2D-AB48A3C93F53.jpeg.431f2fb900aadb8723cd9b6c84320801.jpeg

 

  • Inimioara 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

🔸Hei iubirici , eu am inceput programul . Astazi mai sunt disponibila intre orele 14:30-15:00 si 17:00-18:00

Joi am disponibilitate intre orele 15:30-18:00

Vineri nimic disponibil. (ULTIMA ZI , revin dupa sarbatori) . 

Click pentru programari —>PROGRAMEAZĂ

El:
– Nu crezi ca a venit timpul sa o facem si noi?
Urla hormonii in mine de nerabdare. Te rog!
Ea:
– Vreau sa aud doar doua cuvinte magice si sunt a ta!
El:
– Stai capra!
Lori va pupiki 💋💋

  • Like 1
  • Inimioara 7
Link spre comentariu

On 4/27/2021 at 9:16 AM, loriii536 said:

🔸Hei iubirici , voi mai fi in Iasi pana Vineri inclusiv . Disponibilitatea mea de astazi este intre orele 14:00-15:30. Va astept in continuare cu programari . 

Click pentru programari —> PROGRAMEAZĂ

– Ai urla dacă ţi-aş da acum chiloţii jos şi ţi-aş pune-o?
– Vai, aşa ceva încă n-am făcut!
– N-ai mai făcut sex?
– Nu! Niciodată n-am urlat.

Lori va pupiki 💋💋💋18B800C1-C28A-4D5D-AF2D-AB48A3C93F53.jpeg.431f2fb900aadb8723cd9b6c84320801.jpeg

 

Asta e poza de milioane 🤣😂🤣

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...