Sari la conținut

⛔️ LORI TOP ⛔️ 0728443124


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

🎀 Buna dimineata iubirici , eu am inceput programul , abia astept sa va revăd . Va doresc un inceput de saptamana minunat ! 

O fetita vede pe strada un catel care tocmai facea vrute si nevrute cu o catelusa si il intreaba pe tatal sau ce fac. Tatal, jenat, ii raspunde:
– Catelusa nu vrea sa se duca acasa si cainele incearca sa o duca el acasa.
– Ahaa… e ca ieri cu mama, noroc ca se tinea bine de chiuveta, altfel postasul o ducea in mod sigur la posta…🤣🤣

Pupicei de la Lori 🥰A9EF5CAD-1334-40DC-9CD7-E43B2855D865.jpeg.c17f541412cf5d23e2144581f8d98a4b.jpeg

  • Like 5
  • Haha 2
  • Inimioara 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

🎀Buna dimineata ! Eu am inceput programul , iubirici ! 
📞0728443124

Click pentru programare

📌Doi prieteni, Mihai si Dan se întâlnesc  pe strada.Dan il vede pe Mihai ca e cam abatut si-l intreaba:
D : De ce esti asa suparat?
M: Uite ma eu brunet , nevasta-mea bruneta, copilul roscat.
D Pai de cate ori faceti dragoste pe saptamana?
M: Niciodata.
D : Pe luna?
M: Da din cap negativ.
D Pe an?
M: Iar da din cap negativ.
D Pai vezi, rugina

Pupicei de la Lori 💋💋

  • Like 5
  • Haha 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

🎀Buna dimineata , iubirici ! Voi fi disponibila începând cu ora 11:00! Pentru programari :

📞0728443124

Click aici pentru programare

 

Directorul îi spune secretarei sale:
– Claudia, ai puţin timp? Aş dori să discutăm problema măririi salariului tău…
– Şefule, dar pe tema aceasta ne-am f***t deja de 5 ori!🤣😁😁

Pupicei de la Lori 💋💋

  • Like 4
  • Haha 2
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
Vizitator 5stefan1234
Reputație: 0

Buna Lori, vad ca-ti place ce faci si o faci cu foarte multa pasiune, vad ca, desi ai cont de onlyfans, poate te-ar interesa si de o noua platforma care abia s-a lansat care ofera mult mai multe decat only fans, website-ul e simplu sex.com, check it out ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
1 oră în urmă, 5stefan1234 a spus:

Buna Lori, vad ca-ti place ce faci si o faci cu foarte multa pasiune, vad ca, desi ai cont de onlyfans, poate te-ar interesa si de o noua platforma care abia s-a lansat care ofera mult mai multe decat only fans, website-ul e simplu sex.com, check it out ;)

Interesting 🤔🤔

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

🎀Buna dimineata ! Imi cer mii de scuze celor care m-au sunat/mi-au scris ieri si nu le-am raspuns. Momentan sunt indisponibilă. Luni dupa ora 17:00 voi fi la birou . Pupicei 

  • Like 4
  • Inimioara 4
Link spre comentariu
Vizitator celentano_01
Reputație: 0
La 08.06.2021 la 13:55, loriii536 a spus:
  • Buna iubirici,mai jos va detaliez in ce consta intalnirea noastra  

Cadou pentru o finalizare de maxim 30 min:200 lei

Pentru o ora (2 finalizari) 400 lei

Pentru o ora si jumatate (3 finalizări) 500 lei

Pentru doua ore ( 4 finalizări) 600 lei

 

In acest pret se includ urmatoarele servicii:

-GFE( girlfriend experience)

-FK(french kiss)(in cazul in care nu pot oferi EU acest serviciu..din "x" motive pretul initial este redus cu 50 lei)

-OWC(oral fara protectie)(de asemenea daca voi refuza sa ofer aceasta optiune,din anumite motive ,de ex..o rana la buza mea,injectata recenta cu acid,etc,pentru sanatatea ta si a mea,si a evita neplaceri,voi face protejat si asta va reduce de aseamenea 50 lei din pretul initial si cu specificatia ca oralul protejat oferit este la fel de bun ca si cel neprotejat)

-OWO(oral neprotejat)

-CIM(finalizare orala)

-COF( finalizare faciala in jurul gurii,controlat momentul ejacularii cu mana mea)

-COB(Pe orice parte a corpului mai putin pe zona intima)

-69

-DOMINARE ACTIVA SOFT 

-URO ACTIV

-MULTIPLE POZITII

-BALLS LICK(LINS TESTICULE)

ETCETERA

 

Buna. Sunt interesat de o intalnire cu tine. Acestea sunt tarifele si serviciile oferite de tine ?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare! Am fost astăzi la domnișoara! Programare prin aplicație (ceva de vis) la 19:30. 
Totul a fost la excelent( ea, locația, totul la la superlativ).
Cadoul 400 și a meritat din plin! (GFE, CIM, 69 nu ai cum sa dai 2 “ture”) 
M-am simțit excelent și voi reveni cu siguranța! 

Lori te pup, ești  super!!! 😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 39 minute, thedduy a spus:

Salutare! Am fost astăzi la domnișoara! Programare prin aplicație (ceva de vis) la 19:30. 
Totul a fost la excelent( ea, locația, totul la la superlativ).
Cadoul 400 și a meritat din plin! (GFE, CIM, 69 nu ai cum sa dai 2 “ture”) 
M-am simțit excelent și voi reveni cu siguranța! 

Lori te pup, ești  super!!! 😘

Multi Pupicei si îmbrățișări 🥰🥰🥰🥰🥰💋💋💋💋

  • Like 4
Link spre comentariu

Hello!✌🏼

Merită să scriu câteva lucruri despre Lori. 

După ultimele vizite la domnișoara din acest topic, mi-am dat seama de evoluția foarte mare pe care Lori a avut-o. O vizitasem o singura dată, în prima săptămână de activitate în Iași (dacă ea își mai amintește, era într-o zi când a așteptat o prietenă la aeroport✈️)

 

La prima vizită am văzut că are fizicul excelent, dorință de a învăța, dar serviciile nu au fost deloc wow, și nici n-am scris, crezând că e ceva pur subiectiv și că sunt eu pretențios de fel. 

 

Săptămânile trecute am avut 2 întâlniri cu Lori și nu pot decât să o felicit pentru atitudine, servicii, calitate, fizic, comunicare. E cu totul altceva. O ambiție și un profesionalism cum rar mi-e dat să văd. 

 

Fata asta chiar a învățat din greșeli, totul e ca la carte, primire cu impact vizual excelent, pe tocuri înalte și cu ciorapi, cum am rugat-o, zâmbet, știe când și cum sa vorbească, preludiul incepe de la țigară, întreține misterul, are contact vizual, e impecabil aranjată, unghii, gene, parfum fin. 

 

Oral de calitate, dornică să învețe Deepthroat, deschisă la sugestii. Cu muuuulta saliva și contact vizual. Excelentă imagine cu ea făcând oral, cu genele alea mari și stând doggy, sau in genunchi in fața oglinzii. Priviri și gesturi potrivite, normal intens, incredibil de frumos. 
 

La superlativ. Așa da. Bravo. N-aș fi scris dacă nu erau lucrurile wow, pentru că ne-am mai contrazis pe aici prin alte topicuri și nu numai. 

 

Overall fata are potențial, are fizic, are ambiție, e frumușică, știe să comunice și să creeze atmosferă. 

 

Note, locație, contact, le știți. 

 

De notat aplicația pentru programări care e o idee excelentă și o felicit. Ar fi de nota 100 și dacă am putea plăti online într-un fel, dar nu e cel mai simplu și înțeleg, din mai multe motive. 

 

Lori, keep the good work! Ne revedem. ✌🏼🤗

 

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 3 minute, alex a spus:

Hello!✌🏼

Merită să scriu câteva lucruri despre Lori. 

După ultimele vizite la domnișoara din acest topic, mi-am dat seama de evoluția foarte mare pe care Lori a avut-o. O vizitasem o singura dată, în prima săptămână de activitate în Iași (dacă ea își mai amintește, era într-o zi când a așteptat o prietenă la aeroport✈️)

 

La prima vizită am văzut că are fizicul excelent, dorință de a învăța, dar serviciile nu au fost deloc wow, și nici n-am scris, crezând că e ceva pur subiectiv și că sunt eu pretențios de fel. 

 

Săptămânile trecute am avut 2 întâlniri cu Lori și nu pot decât să o felicit pentru atitudine, servicii, calitate, fizic, comunicare. E cu totul altceva. O ambiție și un profesionalism cum rar mi-e dat să văd. 

 

Fata asta chiar a învățat din greșeli, totul e ca la carte, primire cu impact vizual excelent, pe tocuri înalte și cu ciorapi, cum am rugat-o, zâmbet, știe când și cum sa vorbească, preludiul incepe de la țigară, întreține misterul, are contact vizual, e impecabil aranjată, unghii, gene, parfum fin. 

 

Oral de calitate, dornică să învețe Deepthroat, deschisă la sugestii. Cu muuuulta saliva și contact vizual. Excelentă imagine cu ea făcând oral, cu genele alea mari și stând doggy, sau in genunchi in fața oglinzii. Priviri și gesturi potrivite, normal intens, incredibil de frumos. 
 

La superlativ. Așa da. Bravo. N-aș fi scris dacă nu erau lucrurile wow, pentru că ne-am mai contrazis pe aici prin alte topicuri și nu numai. 

 

Overall fata are potențial, are fizic, are ambiție, e frumușică, știe să comunice și să creeze atmosferă. 

 

Note, locație, contact, le știți. 

 

De notat aplicația pentru programări care e o idee excelentă și o felicit. Ar fi de nota 100 și dacă am putea plăti online într-un fel, dar nu e cel mai simplu și înțeleg, din mai multe motive. 

 

Lori, keep the good work! Ne revedem. ✌🏼🤗

 

 

Hihi , sincer cand am vazut notificare de la tine credeam ca iar ma înțepi cu ceva 🤣🤣

Pai ma bucur sa vad ca ti-ai schimbat parerea despre mine intre timp . Te pup si te imbratisez 💋💋💋💋

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...