Sari la conținut

⛔️ LORI TOP ⛔️ 0728443124


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 13 minute, Cozonac7 a spus:

... bancul zilei? 😃

 

Care este diferenta dintre o furnica si un homosexual?
Furnica impinge mancarea de azi.Homosexualul impinge mancarea de ieri.😂😂😂

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

🎀 Hei iubirici , astazi nu mai am disponibilitate  , dar va astept cu programari pentru ziua de vineri si sambata! Duminica nu voi fi la birou ! 
📞 0728443124

☎️ https://book.ontimeagenda.com/lori#service 
🔞 https://onlyfans.com/nmskk 

 

Daca iti tatuezi 100$ pe penis ai trei avantaje:

1) poti sa te joci zilnic cu bani;

2) poti sa vezi cum iti cresc banii;

3) poti sa dai fetelor bani inprumut.😂😂😂

  • Like 3
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Palas
  • Oras:Palas
2 minutes ago, loriii536 said:

🎀 Hei iubirici , astazi nu mai am disponibilitate  , dar va astept cu programari pentru ziua de vineri si sambata! Duminica nu voi fi la birou ! 
📞 0728443124

☎️ https://book.ontimeagenda.com/lori#service 
🔞 https://onlyfans.com/nmskk 

 

Daca iti tatuezi 100$ pe penis ai trei avantaje:

1) poti sa te joci zilnic cu bani;

2) poti sa vezi cum iti cresc banii;

3) poti sa dai fetelor bani inprumut.😂😂😂

https://www.bzi.ro/wp-content/uploads/1/368/Pula.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 32 minute, Lucas0 a spus:

@loriii536 Bāietii numai in Iasi te pot intalni si vizita? Alte orase din Romania nu vizitezi? Uite, un exemplu bun de oras bun ar fi Timisoara. Ce zici? Sunt bāieti faini si prin Timisoara 🤗.

E trecut pe lista. In principiu am promis ca ajung in Constanta intai , apoi Bucuresti , iar in cele din urma Timisoara . Acum ca am luat permisul imi e mult mai usor sa vin. 💋💋

  • Like 1
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 1 oră, loriii536 a spus:

E trecut pe lista. In principiu am promis ca ajung in Constanta intai , apoi Bucuresti , iar in cele din urma Timisoara . Acum ca am luat permisul imi e mult mai usor sa vin. 💋💋

Te asteptam!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 2 ore, loriii536 a spus:

🎀 Iubirici , tin sa va anunt ca de astazi va fi stabilit la fata locului daca oralul eate protejat sau nu! 
Va pup si Weekend frumos va doresc ! 

Iar au apărut aia care au facut duș doar sâmbătă 🤣

  • Mersi 1
Link spre comentariu
1 hour ago, loriii536 said:

Nu , nu cu domnii! Altele mai grave 🤭

Ca de exemplu? Nu s-au ras bāietii la zona intima (la pula =}}) 🙃 - vreau sa zic ca ar fi vorba de par pubian mare la zona intima?  Daca asa e, baga oferta ca Ii tunzi sau le oferi o masina de tuns sa o faca acolo pe loc repede. Apoi un dus rapid si sunt ca noi. Altele, ar fi legat de bubite, cosuri, sau mai stiu eu ce nebunii din astea. Ar mai fi si altceva?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 9 minute, Lucas0 a spus:

Ca de exemplu? Nu s-au ras bāietii la zona intima (la pula =}}) 🙃 - vreau sa zic ca ar fi vorba de par pubian mare la zona intima?  Daca asa e, baga oferta ca Ii tunzi sau le oferi o masina de tuns sa o faca acolo pe loc repede. Apoi un dus rapid si sunt ca noi. Altele, ar fi legat de bubite, cosuri, sau mai stiu eu ce nebunii din astea. Ar mai fi si altceva?

Nu este vorba despre domni , ei doar ar putea transmite mai departe 🤭 

Eu trag doar un semnal de alarma sa fie atenți 😝

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
11 hours ago, loriii536 said:

E trecut pe lista. In principiu am promis ca ajung in Constanta intai , apoi Bucuresti , iar in cele din urma Timisoara . Acum ca am luat permisul imi e mult mai usor sa vin. 💋💋

Ceva nu-i în regulă... Timișoara n-are cum să fie la urmă. Pe oricine întrebi, o să zică că acolo-i fruncea. Se mai zice că "azi în Timișoara, mâine'n toată țara."  Nu sunt de acord cu părerile astea, dar mă rog.... 

Bine... Dacă dai de băut când ajungi ca-i luat permisul, nici nu mai contează neapărat ordinea. Eu tot timpul păstrez la final ce-i mai bun! 😜

  • Mersi 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
La 28.09.2021 la 10:05, loriii536 a spus:

Nu mai colaborez cu nimeni de acum . 

Bravo asa este cel mai bine. . Nu ma intelege gresit sau cu rautate desi am obsevat multe discutii rautacioase la adresa mea pe discutii generale iasi si din partea ta si din parte unor colegi , nu am sa raspuns la acele discutii ... am zis bine ignor si nu ma cert cu lumea . Cand cineva ma provaca aiurea ii dau ignor nu caut cearta de la 2 vorbe ...In fine nu mai conteaza ... spor la banuti si mult succes in continuare . :icon_snap:

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 10 minute, briliantul a spus:

Bravo asa este cel mai bine. . Nu ma intelege gresit sau cu rautate desi am obsevat multe discutii rautacioase la adresa mea pe discutii generale iasi si din partea ta si din parte unor colegi , nu am sa raspuns la acele discutii ... am zis bine ignor si nu ma cert cu lumea . Cand cineva ma provaca aiurea ii dau ignor nu caut cearta de la 2 vorbe ...In fine nu mai conteaza ... spor la banuti si mult succes in continuare . :icon_snap:

Imi cer scuze pentru nervii vărsați pe tine in trecut , daca as fi ascultat sfatul tau poate era mai bine. Pupicei 💋💋

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Vizitator crristian
Reputație: 0
La 27.09.2021 la 12:16, loriii536 a spus:

 

Hei iubirici ,mai jos va detaliez in ce consta intalnirea noastra  

Cadou pentru o finalizare de maxim 30 min:200 lei

Pentru o ora (2 finalizari) 400 lei

 

In acest pret se includ urmatoarele servicii:

-GFE( girlfriend experience)

-FK(french kiss)

-OWC(oral neprotejat)

-CIM(finalizare orala)

-COF( finalizare faciala in jurul gurii,controlat momentul ejacularii cu mana mea)

-COB(Pe orice parte a corpului mai putin pe zona intima)

-69

-URO ACTIV

-MULTIPLE POZITII

-BALLS LICK(LINS TESTICULE)

-MASAJ

ETCETERA

 

 

 

 

NU PRACTIC ANAL,NU ACCEPT DEGETE IN PASARICA ORI ANUS,NU PRACTIC SEX NORMAL NEPROTEJAT,SUB NICI O FORMA,NU FAC ANNILINGUS INSA ACCEPT SA MI SE FACA DACA SE DORESTE.

ACCEPT IESIRI..LA RESTAURANT ORI CLUB ORI PETRECERI(NUMAI IN LOCURI PUBLICE, NU SI PRIVATE)

PLATA SE FACE PE ORA CU PRETUL PROPUS MAI SUS,INTOTDEAUNA LA INCEPUTUL SESIUNII.

 

ACESTEA FIIND ENUMERATE,DACA EXISTA CEVA CE AM OMIS SI DORESTI UN ANUMIT SERVICIU NU EZITA SA MA INTREBI.

SERVICIILE ENUMERATE SUNT INCLUSE IN PRET.

NU SUNT PRETENTIOASA,NICI NU REFUZ NIMANUI ORAL NEPROTEJAT ORI FK DEOARECE PANA ACUM IGIENA CLIENTILOR MEI A FOST SI ESTE IREPROSABILA.

DUSUL ESTE OPTIONAL SI DOAR DIN VOINTA PROPRIE,ASA CA ROG SA MI SE CEARA LUCRUL ASTA,DEOARECE EU NU VOI INTREBA PENTRU A EVITA SITUATIA DE A FACE CLIENTUL SA SE SIMTA STANJENIT

INAINTEA FIECARUI BOOKING EU SUNT PREGATITA MEREU,DUS INAINTE CU 10 MIN SA AJUNGA CLIENTUL PENTRU A NU IROSI TIMPUL PERSOANEI,IMBRACATA MEREU SEXY,TOCURI,LA CERERE DRESURI CU BANDA,LENJERIE,ROCHITE,ETC.

VOI OFERI SERVICIILE CU ACEEASI ATITUDINE CA SI PANA ACUM ,SI LA FEL CUM REIESE DIN RECENZIILE ANTERIOARE,DEPENDENT ABSOLUT DE COMPORTAMENTUL TAU PE PERIOADA PETRECUTA IMPREUNA.

VA ROG,PROGRAMARILE SE FAC DOAR PRIN APEL,WHATSAPP SAU APLICATIE!!

RECOMAND PROGRAMARI CU MINIM O ZI IN AVANS SI CU CONFIRMARE IN ZIUA PROGRAMARII CU MINIM 2 H INAINTE , ALTFEL VOI ANULA PEOGRAMAREA! 

 
 

https://book.ontimeagenda.com/lori#service 

🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮👎👎👎👎👎👎

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 5 minute, crristian a spus:

🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮👎👎👎👎👎👎

Am zis eu că ție nu îți plac fetele tu și @2peu_2peuce dracu căutați pe aici dacă nu futeți, bă da chiar nici una să văd că ai fost la ea trolule

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
On 10/1/2021 at 12:50 PM, loriii536 said:

E trecut pe lista. In principiu am promis ca ajung in Constanta intai , apoi Bucuresti , iar in cele din urma Timisoara . Acum ca am luat permisul imi e mult mai usor sa vin. 💋💋

Felicitări pentru permis ! Acum dacă tot îl ai te așteptăm la Constanța 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

🎀 Va rog frumos sa nu ma mai întrebați de Renata , nu mai colaborez cu ea , nu o mai ajut , imi retrag cuvintele pe care le-am spus pentru a o ajuta in trecut . Mi-a fost batut obrazul de multe ori!! Multumesc frumos de intelegere ! O saptamana usoara tuturor! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:IASI ROMANIA
  • Oras:IASI ROMANIA
Acum 1 minut, loriii536 a spus:

🎀 Va rog frumos sa nu ma mai întrebați de Renata , nu mai colaborez cu ea , nu o mai ajut , imi retrag cuvintele pe care le-am spus pentru a o ajuta in trecut . Mi-a fost batut obrazul de multe ori!! Multumesc frumos de intelegere ! O saptamana usoara tuturor! 

Spuneai ca e verisoara ta ! 

Parca asa vazusem o data ! 

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Chiar acum, futarilainsuratila a spus:

Spuneai ca e verisoara ta ! 

Parca asa vazusem o data ! 

Este , o verisoara îndepărtată , dar doar atat . Ii urez succes pe mai departe , eu doar am tinut sa nu mai fiu întrebata de ea ! 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...