Sari la conținut

⛔️ LORI TOP ⛔️ 0728443124


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 5 minute, briliantul a spus:

Bucuresteni nu au nici o sansa sa o fure pe Lori de la IASI . Lori o sa revina inapoi la iasi o sa vedeti. Sunt Bucurestean dar traiesc in iasi, stiu cum este lumea in Bucuresti.... In iasi lumea este altfel fata de bucuresti . Weekend frumos la toata lumea.

Bucureștenii ma apreciază la adevarata valoare , nu zic ca in Iasi nu este asa , dar … mai sunt si răutăcioși 🤭

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 26 minute, loriii536 a spus:

Bucureștenii ma apreciază la adevarata valoare , nu zic ca in Iasi nu este asa , dar … mai sunt si răutăcioși 🤭

Bucurestenii poate te apreciaza la adevarata ta valoare dar acum pe moment ;)...pana apare alta fata noua sau putin mai buna ca tine ...  Nu ma intelege gresit. Lori in iasi nu trebuie sa bagi in seama rautaciosi... Stai sa vezi tu in bucuresti cu bucurestenii ce rautaciosi sunt daca nu-i bagi putin in seama sau daca gresesti cu ceva ... Iti spun pt ca stiu cum este lumea din bucuresti . Bucurestenii sunt mai rautaciosi ca cei din iasi . NU MA INTELEGEGE GRESIT nu spun nimic cu rautate . Mult spor la bucuresti ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
La 07.11.2021 la 16:22, briliantul a spus:

Bucurestenii poate te apreciaza la adevarata ta valoare dar acum pe moment ;)...pana apare alta fata noua sau putin mai buna ca tine ...  Nu ma intelege gresit. Lori in iasi nu trebuie sa bagi in seama rautaciosi... Stai sa vezi tu in bucuresti cu bucurestenii ce rautaciosi sunt daca nu-i bagi putin in seama sau daca gresesti cu ceva ... Iti spun pt ca stiu cum este lumea din bucuresti . Bucurestenii sunt mai rautaciosi ca cei din iasi . NU MA INTELEGEGE GRESIT nu spun nimic cu rautate . Mult spor la bucuresti ;)

Gata, am pierdut-o și pe Lori. Era de așteptat să facă pasul spre București. Na, e capitală, oraș mai mare, altfel se fac banii acolo. 

 

Rămânem cu Andreea care mai este de top și nu părăsește Iașul. Când va pleca și ea din Iași, atunci nu prea vom mai avea ce fute de valoare. ☹️☹️

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 5 ore, palarie a spus:

Gata, am pierdut-o și pe Lori. Era de așteptat să facă pasul spre București. Na, e capitală, oraș mai mare, altfel se fac banii acolo. 

 

Rămânem cu Andreea care mai este de top și nu părăsește Iașul. Când va pleca și ea din Iași, atunci nu prea vom mai avea ce fute de valoare. ☹️☹️

Poti te rog sa nu imi mai faci off topic? Ce conteaza daca plec din Iasi sau raman ? Oricum abia asteptati majoritatea sa plec , ce va pare asa rau ? Ca nu inteleg ..

  • Like 2
  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator Groyp
Reputație: 0
10 hours ago, loriii536 said:

Poti te rog sa nu imi mai faci off topic? Ce conteaza daca plec din Iasi sau raman ? Oricum abia asteptati majoritatea sa plec , ce va pare asa rau ? Ca nu inteleg ..

Esti milog, fraiere. Tu gandesti cu pula, bei

Link spre comentariu
Vizitator Groyp
Reputație: 0
10 hours ago, loriii536 said:

Poti te rog sa nu imi mai faci off topic? Ce conteaza daca plec din Iasi sau raman ? Oricum abia asteptati majoritatea sa plec , ce va pare asa rau ? Ca nu inteleg ..

Scuze, nu era adresat spre tine, ci spre palarie

Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
17 hours ago, palarie said:

Când va pleca și ea din Iași, atunci nu prea vom mai avea ce fute de valoare. ☹️☹️

Ai un sistem de valori cam ingust.

Chiar daca esti un "romantic" al partidelor lungi, tot ai niste optiuni solide pe Iasi. Unele au avantaje pt consumatorii la ora  .

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

🎀 Hei iubirici , de acum cand voi veni in Iasi voi lucra doar pe circuit inchis . Rog domnii care m-au vizitat si in trecut sa ma contacteze pe whatssap/mesageria forumului , specificând clar ca sunteti din Iasi si vom stabili acolo mai multe detalii. Pupicei 

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

REPOST 🎀 Hei iubirici , de acum cand voi veni in Iasi voi lucra doar pe circuit inchis . Rog domnii care m-au vizitat si in trecut sa ma contacteze pe whatssap/mesageria forumului , specificând clar ca sunteti din Iasi si vom stabili acolo mai multe detalii. Pupicei 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

🔆 Hei iubirici , începând de luni ( 17 Ianuarie ) voi fi disponibila in Iasi timp de doua saptamani. 
Programari voi incepe sa iau de duminica. Revin zilele urmatoare cu mai multe detalii precum lista de servicii si programul . Pupicei si un an nou fericit !! 💋

  • Like 4
  • Confuz 1
  • Inimioara 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Chiar acum, alx980 a spus:

Păi si eu am 21 si am fost de vreo 3-4 ori la tine anu trecut 

Trebuia să arata buletinul sau cum e acuma ?

Nu ma intelege gresit , ma refer la copii. Tu nici nu arati a copil.. 

Nu e nevoie de buletin , se vede cand esti copil.

Cu persoanele cu care ma întâlneam in trecut o voi face si de acum in colo, ma refeream la persoanele noi. 

  • Like 3
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
La 16.01.2022 la 12:18, loriii536 a spus:

🔆 Hei , asa cum am promis , am revenit cu detaliile . 
Metoda de programare : Whatsapp/Aplicatie

Program : 

Luni 12:00-22:00 ; 

Marti , Miercuri si Joi 11:00-22:00 ;

Vineri 11:00-18:00 ;

Sambata 13:00-18:00 .

Servicii :

Servicii incluse in cadou 

- BBBJ/OWO

- FORE PLAY

- MULTIPLE POZITII

- HJ

- GFE

- 69

- CUNNILINGUS

- ANILINGUS 

MASAJ

- COB

- BALLS LICK ( in functie de igiena) 

PEARL NECKLACE

FK ( in functie de placere si compatibilitate ) 

Servicii extra :

- CIM + 50 lei

- URO + 50 lei

Cadou 

O finalizare - 200 lei

- O ora - 400 lei

- O ora si jumatate - 500 lei

- Doua ore - 600 lei 

️ Pentru o întâlnire reușită pun extrem de mare accent pe igiena

Cadoul sa fie lasat discret la inceputul întâlnirii

Link pentru programari https://book.ontimeagenda.com/lori#service 

Uro? Activ? ... Pasiv ?   

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
Acum 6 ore, messss a spus:

Ne poți lămuri și pe noi câte finalizări se pot face la programul de o ora jumătate și doua ore? Mulțumim 

4 pentru cei care pot 🤣🤣🤣🤭

  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...