Sari la conținut

⛔️ LORI TOP ⛔️ 0728443124


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Desi nu imi sta in caracter sa raspund la "scandal", dar ...

 

 

- personal imi plac sanii domnisoarei (asa mici si jucausi) si vad ca mai sunt cativa care au aceeasi parere...

- are fundulet foarte frumos

- DA, ai ce fute la ea, daca s-ar tuna, eu cel putin as merge mult mai rar... o prefer naturala.

- pe langa ceea ce arata, Lori are o atitudine ireprosabila si presteaza niste servicii la un nivel destul de ridicat.

 

 

 

Chiar si asa: de ce te simti atat de deranjat de faptul ca noua ne place, o futem si ii dam bani?? Nu iti place nu te duci...

 

Te ajuta cu ceva daca te apuci sa ne "certi" pe noi ca ne place? Acu doar nu o sa ne simtim vinovati ca ne place...

 

 

 

Chiar nu inteleg genul asta de comportament... doar daca nu cumva "deranjeaza" incasarile altor domnisoare si strica interese...

 

 

Numai bine tuturor!

Pupicei si abia astept sa ne revedem astazi 😘😘😘😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

De ce nu spui la oamenii astia ca stai cu pestele in casa si ca ii prostesti?? Si ca ii cauti pe facebook dupa numar si le faci poza la interfon ca sa ii ameninti dupa? Si cand ai zis ca ai ceva infectie jos le ai mai spus?

Ma tembelule, vezi ca te contrazici singur. Daca face poze la interfon, inseamna ca e precauta, motiv in plus sa credem ca e independenta. Cu “paza”, nu ar mai fi nevoie de asa ceva.

 

Daca intr-adevar are poza cu mecla ta si i-ai facut probleme, eu o sfatuiesc sa o publice aici ca sa radem si noi de un prost, apoi sa depuna plangere la politie.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Si eu daca merg si depun plangere la politie ca ea e prostituata si se fute pe bani ????? Si nu da bon cand se fute? Are casa de marcat? Aaaa la ce infractiuni ar intra ea ?

Eu platesc 500 lei amenda si am scapat , de tine e mai naspa 😘
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Tu mai esti si proasta ....uite ce scrie in lege!! ,,Fapta persoanei care își procură mijloacele de existență sau principalele mijloace de existență, practicând în acest scop raporturi sexuale cu diferite persoane, se pedepsește cu închisoare de la 3 luni la 3 ani.,, Asa ca ia sa vedem daca ei imi iau amenda daca te fac Prostituata.... asta este bai femeie tu intelegi ???

  • Minus 1
Link spre comentariu

Tu mai esti si proasta ....uite ce scrie in lege!! ,,Fapta persoanei care își procură mijloacele de existență sau principalele mijloace de existență, practicând în acest scop raporturi sexuale cu diferite persoane, se pedepsește cu închisoare de la 3 luni la 3 ani.,, Asa ca ia sa vedem daca ei imi iau amenda daca te fac Prostituata.... asta este bai femeie tu intelegi ???

Hai canta la alta masa... Prostitutia nu mai este incriminata in codul penal de prin 2015. Au ramas incriminate doar proxenetismul si traficul de carne vie. Tu unde ai fost in tot acest timp? La bulau?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi / Vaslui / Suceava / Botosani / Romania
  • Oras:Iasi / Vaslui / Suceava / Botosani / Romania

Eu cred ca " faimosul120" e de fapt o domnisoara :)).

Exprimarea asta este bai femeie tu intelegi??? " ... este o exprimare de domnisoara, nu de domn. 

 

Acu, Lory, tu stii mai bine pe cine ai suparat, dar daca afli, sa ne spui si noua!   :offtopic 

 

 

Este loc pentru toata lumea in aceasta lume...   :rax2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Eu cred ca " faimosul120" e de fapt o domnisoara :)).

Exprimarea " asta este bai femeie tu intelegi??? " ... este o exprimare de domnisoara, nu de domn.

Acu, Lory, tu stii mai bine pe cine ai suparat, dar daca afli, sa ne spui si noua! :offtopic

 

 

Este loc pentru toata lumea in aceasta lume... :rax2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2

M-am gandit mai bine si cred ca ultimul meu tiktok a deranjat 😂😂 era o dorința a domnișoarei .. asta daca e domnisoara

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator 10samsung
Reputație: 0

Nu prea intru eu in discutii din astea dar fiecare are preferintele lui. Gusturile nu se discuta unii preferă tunatele, alții preferă naturalul. Lori te pup si astept cu nerăbdare să ne revedem :*

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Nu prea intru eu in discutii din astea dar fiecare are preferintele lui. Gusturile nu se discuta unii preferă tunatele, alții preferă naturalul. Lori te pup si astept cu nerăbdare să ne revedem :*

Multi pupicei si te astept cu mare drag 😘😘😘
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Nu mai ridicati ma in slavi pizde de genu care doar va iau banii ... futeti un barbatel??? Nici fund nici sani ce plm sa fut la ea ? Asta e strict parerea mea!!! La ce bani vrea mergeti fratilor si futeti bombe tunate siliconate nu figurante de astea care arata a băț de inghetata si mai vrea si bani si are si figuri

Asta chiar se fute! Face treaba de banii pe care ii dai.

Nu merg sa indur mofturi la pitipoance pestite de porcami negriciosi cu 46 la copita!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...