Sari la conținut

⛔️ LORI TOP ⛔️ 0728443124


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Disponibila pana la 23:00 💋💋💋

 

☎Telefon : 0728443124

☎Watssapp : +4915145456574

 

Pupicei de la Lori 💋💋💋💋

 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Ne spui si noua cine iti face pozele ?

Daca te intereseaza .. perna 😂😂 chiar as avea nevoie sa ma ajute cineva , dar cred ca nu ai auzit de temporizator 😂😂. Te astept sa ma ajuti . Pupici
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator 1ronin
Reputație: 0

Daca te intereseaza .. perna chiar as avea nevoie sa ma ajute cineva , dar cred ca nu ai auzit de temporizator . Te astept sa ma ajuti . Pupici

Săptămâna care vine intenționez sa ajung la tine,dacă nu te ajuta nimeni pana atunci cu pozele,ma ofer voluntar,eventual poți face niște poze împreuna cu mine sa i le trimiți colegii/lui,ce o fi :)))))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Săptămâna care vine intenționez sa ajung la tine,dacă nu te ajuta nimeni pana atunci cu pozele,ma ofer voluntar,eventual poți face niște poze împreuna cu mine sa i le trimiți colegii/lui,ce o fi :)))))

Cu mare drag as vrea .. intentionez niste poze asa in cada .. frumos . Dar la Brasov m-a ajutat prietena mea .. aici.......... am doi voluntari deja . Deci va multumesc 😘😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator 1ronin
Reputație: 0

Cu mare drag as vrea .. intentionez niste poze asa in cada .. frumos . Dar la Brasov m-a ajutat prietena mea .. aici.......... am doi voluntari deja . Deci va multumesc

Ca tot ai pomenit de cada,n-am mai avut parte de o actiune in cada de prin februarie cred...ar fi interesant sa imbinam utilul cu placutul,dar nu stiu cum o sa incap,ca trebuie sa stau pe diagonala,nu incap de-a latul :slap2 :laugh2  ,poate vii cu idei  :snap 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Ca tot ai pomenit de cada,n-am mai avut parte de o actiune in cada de prin februarie cred...ar fi interesant sa imbinam utilul cu placutul,dar nu stiu cum o sa incap,ca trebuie sa stau pe diagonala,nu incap de-a latul :slap2 :laugh2 ,poate vii cu idei :snap

Ne descurcam noi cumva 😂😂
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

“Sexul este arta de a controla lipsa de control.†- Paulo Coelho

 

Disponibila pana la 21:00 😘😘

 

☎ï¸Telefon : 0728443124

☎ï¸Watssapp : +4915145456574

🚫 https://onlyfans.com/loriii536 (poze si video provocatoare si naked)

 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Cu mare drag as vrea .. intentionez niste poze asa in cada .. frumos . Dar la Brasov m-a ajutat prietena mea .. aici.......... am doi voluntari deja . 

Doar doi?

Se sparge teava saptamana asta. Sa vezi ce avataruri iti trage Potolea daca te pui bine ...

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Doar doi?

Se sparge teava saptamana asta. Sa vezi ce avataruri iti trage Potolea daca te pui bine ...

Pana sa vina cineva , eu mi-am facut niste poze super misto in cada si niste video ..

Urmăritorii mei de pe only au vazut ❤️❤️

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...