Sari la conținut

⛔️ LORI TOP ⛔️ 0728443124


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

🎀Hei iubirici , astazi sunt disponibila intre orele 15:00-21:00. Disponibilitatea mea pentru zilele urmatoare :

MIERCURI : 15:00-21:00

JOI : 11:00-21:00

VINERI: 11:00-20:00

SAMBATA : 11:00-14:00 

📞 0728443124

☎️ https://book.ontimeagenda.com/lori#service

De ce nu are sarpele coaie?
Pentru ca ar arata ca o pu....!🤣🤣

 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Inimioara 4
Link spre comentariu
  • pisicuts a resetat ca important acest topic
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

🎀Hei iubirici , eu am inceput programul si sunt la birou , va astept cu piciorele deschise 😁🤣

Q: Cand a aparut prima data rumegușul ?
A: Cand a facut Pinochio prima data laba! 🤣

1746A56C-236D-421C-AA37-E410351CC7BC.jpeg.1c52733da939e4edec6ff7c0538ab9a4.jpeg

  • Like 3
  • Inimioara 4
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi / Vaslui / Suceava / Botosani / Romania
  • Oras:Iasi / Vaslui / Suceava / Botosani / Romania
1 oră în urmă, loriii536 a spus:

Sincera sa fiu mi-e frica 🤣 de vrut se stie de mult ca vreau….

Ia stai tu liniștita și fără implanturi… ești buna așa!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 26 minute, alanalan a spus:

Ia stai tu liniștita și fără implanturi… ești buna așa!

Hahahahaha , puteam sa jur 🤣🤣 

Am o poza amuzanta pentru tine . Text me🤣🤣

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Palas
  • Oras:Palas
5 hours ago, loriii536 said:

🎀Hei iubirici , astazi voi fi la birou începând cu ora 16:00. 
 

Ce pasarica zboara cel mai sus ?
- Păsărica stewardesei . 🤣

9021B1D9-2B2B-4E01-B894-283ED22DE678.jpeg.120a7158fd94963cad79b4a82dc3a139.jpeg

pasarica cosmonautei (cacofonie implicita)

  • Like 5
  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 16 ore, mini123 a spus:

Cu un implant ai rupe topurile 

Ei, lasă, Lori arată bine așa. Nu toate trebuie sa fie siliconate și botoxate. Fiecare cu gusturile sale, mie îmi plac mai mult cele naturale.

 

Pentru mine oricând o țâță naturală, oricât de mică ar fi ea, bate o țâță siliconată. Naturalul este altfel la atingere față de silicon.

 

Siliconul îți oferă doar din punct de vedere vizual ceva frumos, însă când te dezbraci și treci la treabă, de obicei rămâi cam dezamăgit. Pe sistemul: vai, nu mă atinge, am silicoane și sunt sensibile. 😁🙈

 

Oricum, Lori face ce dorește, este corpul ei și face după cum se va simți ea mai bine. Dar din punctul meu de vedere, Lori este o fată tare sexy și nu are nevoie de silicoane și alte intervenții. Multe femei și-au stricat frumusețea datorită intervențiilor. 

 

Dacă Lori ar fi fost vreo nașpetă din aia, atunci ar fi trebuit să apeleze la intervenții, dar așa... 

 

Lori ești bună așa cum ești. 😁❤️

  • Like 2
  • Mersi 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 3 ore, palarie a spus:

Ei, lasă, Lori arată bine așa. Nu toate trebuie sa fie siliconate și botoxate. Fiecare cu gusturile sale, mie îmi plac mai mult cele naturale.

 

Pentru mine oricând o țâță naturală, oricât de mică ar fi ea, bate o țâță siliconată. Naturalul este altfel la atingere față de silicon.

 

Siliconul îți oferă doar din punct de vedere vizual ceva frumos, însă când te dezbraci și treci la treabă, de obicei rămâi cam dezamăgit. Pe sistemul: vai, nu mă atinge, am silicoane și sunt sensibile. 😁🙈

 

Oricum, Lori face ce dorește, este corpul ei și face după cum se va simți ea mai bine. Dar din punctul meu de vedere, Lori este o fată tare sexy și nu are nevoie de silicoane și alte intervenții. Multe femei și-au stricat frumusețea datorită intervențiilor. 

 

Dacă Lori ar fi fost vreo nașpetă din aia, atunci ar fi trebuit să apeleze la intervenții, dar așa... 

 

Lori ești bună așa cum ești. 😁❤️

Sincer … multumesc multu pentru aceste vorbe frumoase . Te imbratisez si va asigur ca nu imi voi face vreo intervenție prea curand. 😘😘

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 58 minute, loriii536 a spus:

Sincer … multumesc multu pentru aceste vorbe frumoase . Te imbratisez si va asigur ca nu imi voi face vreo intervenție prea curand. 😘😘

Ai luat in calcul lipofilling-ul de sani? E o varianta mult mai buna pentru ca e realizat cu grasime proprie. Dupa interventie sanii arata si se simt 100% naturali.

 

Implanturile nu sunt ok deoarece:

1.Sanii nu mai arata si nu se mai simt naturali: nu mai simti ca atingi o femeie...

2.Apar dureri in cazul in care partenerul se lasa chiar si putin pe tine(exemplu in misionar)

3.Trebuie schimbate periodic

....

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 58 minute, codex2 a spus:

Ai luat in calcul lipofilling-ul de sani? E o varianta mult mai buna pentru ca e realizat cu grasime proprie. Dupa interventie sanii arata si se simt 100% naturali.

 

Implanturile nu sunt ok deoarece:

1.Sanii nu mai arata si nu se mai simt naturali: nu mai simti ca atingi o femeie...

2.Apar dureri in cazul in care partenerul se lasa chiar si putin pe tine(exemplu in misionar)

3.Trebuie schimbate periodic

....

Am luat in calcul , dar mi-e frica 🤣🤣🤣 deci eu ma accept asa cum sunt . Mai mult decat corpul conteaza creierul 😁😁

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Salutare “obsedatilor” 😀

Saptamana aceasta, intr-o zi cu soare si cu 2 dimineti, am facut programare mai pe dupa amiaza folosind aplicatia. Titulara topicului a confirmat si la ora stabilita m-am prezentat la Newton. Aici am primitit datele de la log in pentru a intra in templul desfraului. Lori arata exact ca in poze, apartamentul si baia frumos aranjate, catelul pare de treaba. Lori este o persoana f atragatoare, din toate pct de vedere. Am vb putin, la un pahar de apa/suc, la o tigara, nu te grabeste absolut deloc. Am stat aproximativ 1 ora, cu 2 finalizari in care am avut parte de tot ce mi-am pus in cap. Primul numar ON la oglinda, bine facut, cu atentie marita la imprejurimi, finalizare cof/cim. A urmat dusul de improspatare de la pauza, apoi pt recapatarea puterilor o tigara la un pahar de suc. Repriza a 2 a inceput cu acelasi ON bine facut, pus cauciul si trecut la treaba, schimbat cateva pozitii pana cand am finalizat in cauciuc. Experienta a fost foarte buna si imi propun sa revin. Ca note, as spune 8 la fizic, daca mai pune ceva kg ar fi de 9-10. In rest, celelalte note sunt 9-10 la absolut toate capitolele. Stay safe & be well!

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

🎀 Hei iubirici , eu am revenit la birou si voi fi disponibila pana duminica. 
- De ce se masturbeaza surdo-mutii cu o singura mana ? 
- Cu cealalta gem de placere.🤣🤣

📞 0728443124

☎️  Programează-te aici

 https://book.ontimeagenda.com/lori#service 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Inimioara 5
Link spre comentariu
Acum 18 minute, loriii536 a spus:

🎀 Astazi nu mai am disponibilitate .  
Pentru threesome va rog sa anuntati din timp. 
350 lei - 30 min 

650 lei - 60 min 833FF632-DE0F-429E-A162-76BF5F71B204.jpeg.a73e5d569482d5e812d3e71cd510ca09.jpeg

Buna, Lori! Frumos peisajul 🤤

Accepta vreuna dintre voi virgini?

Va pup, seara frumoasa s-aveti! ☺

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi / Vaslui / Suceava / Botosani / Romania
  • Oras:Iasi / Vaslui / Suceava / Botosani / Romania
Acum 6 ore, loriii536 a spus:

🎀 Astazi nu mai am disponibilitate .  
Pentru threesome va rog sa anuntati din timp. 
350 lei - 30 min 

650 lei - 60 min 833FF632-DE0F-429E-A162-76BF5F71B204.jpeg.a73e5d569482d5e812d3e71cd510ca09.jpeg

Hei hei… Te lauzi cu poza mea! 

Da! Se pare ca am fost fericitul câștigător al unui magnific orgasm provocat de Lori și Renata. 
 

Dar sa o luam cu începutul… .

Dimineața, Loriii m-a “țepuit” (da, chiar m-a țepuit!!!) pentru ca nu a reușit sa se trezească nici la alarme și nici la apelurile mele. Rușinică! Nu m-am supărat pe ea, dar am de gând să o mai înțep o perioada 🤣.

Cand s-a trezit, am reprogramat pentru mai după-amiaza. S-a făcut ora exactă, îmi da mesaj și îmi zice sa urc și ma întreabă “vrei să vina și Renata?” (Eu o tot frecasem la cap ca vreau sa o cunosc și pe prietena ei…). Am zis DA și in capul meu au început filmele 🤪.

Am urcat, am fumat, am ras, ne-am întreținut… bla bla, duș și… dormitor. 

Renata m-a impresionat plăcut, e o fata frumușică, cam timida la început, dar numai pana am ajuns in dormitor. Sâni mici și frumoși, fund mare (are o mișcare in doggy, faina tare). 
Au “tăbărât” fetele pe mine și m-au “executat” in mare stil (las imaginația cititorului sa arate ce poate sa însemne asta). 

Fetele: 9,97 - curate, frumoase, mișto. Atitudine, GFE: Media 9,99 cu felicitări pentru amândouă. 
ON: 9,93 pt Loriii și 8,91 pentru Renata (Renata învață și am mare încredere că in curând voi da note mult mai mari, mai ales dacă va tine cont de Învățăturile colegei). 
NP: 9,5 - doar cu Renata (ca sa nu mai schimb prezervative, am preferat să ma bucur mai mult de trupul Renatei; Lori oricum era “încolăcită” de mine cu săruturi si mângâieri pe tot corpul, etc. 

 


PS-uri și concluzii:

Chiar dacă poate nu am fost foarte cursiv in “recenzie” pentru mine a fost “bini di tăt”! Mai vreau!

Mi-ar fi plăcut ca fetele sa aibă mai multă interacțiune și între ele!

O să încerc să ajung curând pentru o ședința separată și doar cu Renata! 

Numai bine!

 

  • Mersi 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
1 oră în urmă, alanalan a spus:

Hei hei… Te lauzi cu poza mea! 

Da! Se pare ca am fost fericitul câștigător al unui magnific orgasm provocat de Lori și Renata. 
 

Dar sa o luam cu începutul… .

Dimineața, Loriii m-a “țepuit” (da, chiar m-a țepuit!!!) pentru ca nu a reușit sa se trezească nici la alarme și nici la apelurile mele. Rușinică! Nu m-am supărat pe ea, dar am de gând să o mai înțep o perioada 🤣.

Cand s-a trezit, am reprogramat pentru mai după-amiaza. S-a făcut ora exactă, îmi da mesaj și îmi zice sa urc și ma întreabă “vrei să vina și Renata?” (Eu o tot frecasem la cap ca vreau sa o cunosc și pe prietena ei…). Am zis DA și in capul meu au început filmele 🤪.

Am urcat, am fumat, am ras, ne-am întreținut… bla bla, duș și… dormitor. 

Renata m-a impresionat plăcut, e o fata frumușică, cam timida la început, dar numai pana am ajuns in dormitor. Sâni mici și frumoși, fund mare (are o mișcare in doggy, faina tare). 
Au “tăbărât” fetele pe mine și m-au “executat” in mare stil (las imaginația cititorului sa arate ce poate sa însemne asta). 

Fetele: 9,97 - curate, frumoase, mișto. Atitudine, GFE: Media 9,99 cu felicitări pentru amândouă. 
ON: 9,93 pt Loriii și 8,91 pentru Renata (Renata învață și am mare încredere că in curând voi da note mult mai mari, mai ales dacă va tine cont de Învățăturile colegei). 
NP: 9,5 - doar cu Renata (ca sa nu mai schimb prezervative, am preferat să ma bucur mai mult de trupul Renatei; Lori oricum era “încolăcită” de mine cu săruturi si mângâieri pe tot corpul, etc. 

 


PS-uri și concluzii:

Chiar dacă poate nu am fost foarte cursiv in “recenzie” pentru mine a fost “bini di tăt”! Mai vreau!

Mi-ar fi plăcut ca fetele sa aibă mai multă interacțiune și între ele!

O să încerc să ajung curând pentru o ședința separată și doar cu Renata! 

Numai bine!

 

Multi Pupicei , dupa ce am discutat noi la tigara am avut mai multa interacțiune intre noi doua , s-a lasat cu sărutări , atingeri .. dansuri.. ehe , data viitoare o sa aplicam si cu tine 🤣🤣

te pupiki si multumim 😘😘😘😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...