Sari la conținut

⛔️ LORI TOP ⛔️ 0728443124


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Nu ma bag intre prieteni, nici birou de mediere nu am. Dar de ce sa fie "felicitarile, masa si dansul" in prispa la mireasa? Nu mai bine la local in sat?

 

Oricum Lori are cont pe rosu. Adica poate sa dea cu matura, iar eforturile poetice, creative, filozofice. artistice samd ale partilor vor fi in zadar.

Sincer as fi sters , dar nu am descoperit inca aceasta functie ... sau nu imi apare pe mobil..
  • Like 6
Link spre comentariu

@Lori: Sa nu stergi nimic de pe topic. Vei starni furia populara. Daca vrei continut static 100% controlabil de tine, atunci publi24 e solutia ideala... Tu ai vrut pe forum...

 

Sa stii ca off topic-ul te ajuta. Iti tine threadul up mai ales ca in ultima vreme lumea nu se mai murdareste la gura de recenzii...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

Sincer as fi sters , dar nu am descoperit inca aceasta functie ... sau nu imi apare pe mobil..

Nu am cont pe rosu eu... Te-as ajuta, ahhh ! ce te-as ajuta.

 

Ai chilotel cu snur ? ( Imi place sa trag cu dintii de snur mie ). 

 

Oricum , sa stii ca eforturile literar-artistice ale colegilor au si un efect pozitiv (daca nu-s prea multe). Ridica topicul sus , fara nici un efort ( ca si cum ai face pluta). Asta daca nu se umplu 2 file de topic, iar aprecierile pozitive raman pe fundul oceanului.

Link spre comentariu

Bai dar cat de prost poti fi cap de bivol african. Eu nu ma duc la nimeni,vin sa te fut in cur pe tine si in gura,rapandula imbecila si toxica. Hai dispari de aici,eu nu mai am de gand sa intru in polemici pe topicul fetei, cu oligofreni tembeli ca tine. Tu ce catun faci de ras,mai gorila primitiva? Hai du-te si mai ia o dusca de spirt si dispari in grota ta acolo.

Iubitor de transsexuali, te-ai bagat intr-o discutie, dar nu vrei sa intri in polemici? Pai gadeste-te inainte si taci dracului din gura.

Care e treaba ta in discutia mea cu Lori?

AM discutat cu ea, am zis fiecare ce am avut de zis, 

Cand ajung la ea, o sa trag concluziile.

Pana atunci, vezi de pulile pe care le ai de supt, Ionica din  Moldova o fi disponibil.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

@Lori: Sa nu stergi nimic de pe topic. Vei starni furia populara. Daca vrei continut static 100% controlabil de tine, atunci publi24 e solutia ideala... Tu ai vrut pe forum...

 

Sa stii ca off topic-ul te ajuta. Iti tine threadul up mai ales ca in ultima vreme lumea nu se mai murdareste la gura de recenzii...

Mai bine ca nu stiu sau nu am funcția de stergere .. pana la urma cine vrea sa vada cum sunt cu adevarat vine la mine . Oricum nu ma mai atac pentru persoanele care vorbesc aiurea .. întotdeauna va fi si hate asta e clar ..

o zi frumoasa va doresc .. multi pupici 😘😘😘

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Iubitor de transsexuali, te-ai bagat intr-o discutie, dar nu vrei sa intri in polemici? Pai gadeste-te inainte si taci dracului din gura.

Care e treaba ta in discutia mea cu Lori?

AM discutat cu ea, am zis fiecare ce am avut de zis, 

Cand ajung la ea, o sa trag concluziile.

Pana atunci, vezi de pulile pe care le ai de supt, Ionica din  Moldova o fi disponibil.

In afara de faptul ca mananci mult cacat, pe oriunde intri nu e nimic de capul tau. Sunt prea nobil pentru a intra in polemici cu un nemancat asistat social,care traieste din alocatia copiilor, care isi bate nevasta ca nu ii da bani sa mearga si el la fete. A discutat el,cu cine discuti mai cacatule,ca in afara de a te certa ca la usa cortului cu posesoarele de topice ca nu iti lasa la pret,ce mari discutii filosofice faci tu. Auzi discuta el, ce sa mai zic. Eu ti-am mai spus,dar vad ca tu o tii pe a ta, eu chiar vreau sa vin sa te fut in cur, maimuta proasta. Si mars in pizda matii si chiar poarta o dicutie ca oamenii nu mai manca cacat aiurea,circarule. De dimineata ai mai intrat pe alt topic si iar ai mancat cacat aiurea,neintrebat. Oligofren opari,t suferind de nabagare in seama. Ce bou

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Asa este cum spui tu. Îmi plac la nebunie, ma excit instantaneu, numai cat aud numele futarila. Spre deosebire de tine care ești un greoi, se vede din discuțiile tale, îți explica o fata ceva, ei de unde tu o ții tot pe a ta, eu nu am întrat ca să fut femeile la cap, m-am dus la ele și am lăsat cât am vrut eu, tu in schimb faci circ poate-poate îți lasă și ție la preț. Eu chiar ma pregăteam sa mulțumesc spectatorilor pentru reprezentația de la circul Globus oferita de tine, când colo, vad ca dorești sa continuam cu scena doi. Bine. Atunci rog colegii sa își ia popcornul și berea și sa urmărească spectacolul oferit de tine.

Link spre comentariu
  • Oras:IS
  • Oras:IS

Asa este cum spui tu. Îmi plac la nebunie, ma excit instantaneu, numai cat aud numele futarila. Spre deosebire de tine care ești un greoi, se vede din discuțiile tale, îți explica o fata ceva, ei de unde tu o ții tot pe a ta, eu nu am întrat ca să fut femeile la cap, m-am dus la ele și am lăsat cât am vrut eu, tu in schimb faci circ poate-poate îți lasă și ție la preț. Eu chiar ma pregăteam sa mulțumesc spectatorilor pentru reprezentația de la circul Globus oferita de tine, când colo, vad ca dorești sa continuam cu scena doi. Bine. Atunci rog colegii sa își ia popcornul și berea și sa urmărească spectacolul oferit de tine.

Hai ca eu chiar m-am distrat citindu-va conversatiile.

Link spre comentariu
  • Oras:IAȘI
  • Oras:IAȘI

Bună din nou Lorii,sa nu te superi Lorii si sa pui la suflet toate mizeriile de pe site spuse de niste derbedei de doi lei care nu au un gram de creier în cap,care se cearta între ei ca niste tampiti, sa nu le zic altfel,sunt prea departe de mentalitatea lor.

Fi puternica psihic si cu siguranță vei trece cu brio de acesti oameni, ignorăi si li vei închide gura derbedeilor,sa nu te lasi calcata în picioare de ei si sa te gandesti macar o secunda sa parasesti orasul asa cum au facut-o multe fete,genul de fete educate si cu bun simț așa cum esti si tu,cine vine la tine o dată cu siguranță va revenii în continuare, de clienții cu siguranță nu vei duce lipsa trebuie doar sa te faci placuta si sa ai servicii la un nivel cât mai înalt si cred ca si cuvintele spuse mereu de tine 'Te astept la mine' si 'Te mai astept pe la mine' spuse clientiilor fac minuni pentru tine si vor face si hn continuare cu siguranță, cuvintele astea sunt ca si un magnet pentru bărbați și cred ca si tu o ști foarte bine Lorii.

TE PUP DULCE,NE VEDEM CURÂND PA LORII.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:L
  • Oras:L

Bună din nou Lorii,sa nu te superi Lorii si sa pui la suflet toate mizeriile de pe site spuse de niste derbedei de doi lei care nu au un gram de creier în cap,care se cearta între ei ca niste tampiti, sa nu le zic altfel,sunt prea departe de mentalitatea lor.

Fi puternica psihic si cu siguranță vei trece cu brio de acesti oameni, ignorăi si li vei închide gura derbedeilor,sa nu te lasi calcata în picioare de ei si sa te gandesti macar o secunda sa parasesti orasul asa cum au facut-o multe fete,genul de fete educate si cu bun simț așa cum esti si tu,cine vine la tine o dată cu siguranță va revenii în continuare, de clienții cu siguranță nu vei duce lipsa trebuie doar sa te faci placuta si sa ai servicii la un nivel cât mai înalt si cred ca si cuvintele spuse mereu de tine 'Te astept la mine' si 'Te mai astept pe la mine' spuse clientiilor fac minuni pentru tine si vor face si hn continuare cu siguranță, cuvintele astea sunt ca si un magnet pentru bărbați și cred ca si tu o ști foarte bine Lorii.

TE PUP DULCE,NE VEDEM CURÂND PA LORII.

Sunt beat, dar tot iti pot corecta mesajul.

 

Fii* puternica, ignora-i*, va reveni*, de clienti*, spuse clientilor*, si tu o stii*.

 

Te pup Loriiiiii ne vedem Loriiiii.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Bună din nou Lorii,sa nu te superi Lorii si sa pui la suflet toate mizeriile de pe site spuse de niste derbedei de doi lei care nu au un gram de creier în cap,care se cearta între ei ca niste tampiti, sa nu le zic altfel,sunt prea departe de mentalitatea lor.

Fi puternica psihic si cu siguranță vei trece cu brio de acesti oameni, ignorăi si li vei închide gura derbedeilor,sa nu te lasi calcata în picioare de ei si sa te gandesti macar o secunda sa parasesti orasul asa cum au facut-o multe fete,genul de fete educate si cu bun simț așa cum esti si tu,cine vine la tine o dată cu siguranță va revenii în continuare, de clienții cu siguranță nu vei duce lipsa trebuie doar sa te faci placuta si sa ai servicii la un nivel cât mai înalt si cred ca si cuvintele spuse mereu de tine 'Te astept la mine' si 'Te mai astept pe la mine' spuse clientiilor fac minuni pentru tine si vor face si hn continuare cu siguranță, cuvintele astea sunt ca si un magnet pentru bărbați și cred ca si tu o ști foarte bine Lorii.

TE PUP DULCE,NE VEDEM CURÂND PA LORII.

Ai fumat ceva,colegule? Pune mana în primul rand pe cartea de gramatica și apoi mai vb. Uite la el ce gramatica impecabila are. Loriii,Loriiii,lasa fata in pace mai,atacatule.
Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Bă da hai gata că a-ți frecat tot topicul fetei. Mai deschideți și voi topice pe la Dg cu probleme.

 

Radule! Nu mai întinde aiurea numele unor/unei fete pe topicul altor fete . Nu am zis că faci reclamă mascată sau că ești pește. Doamne ferește! :)

Link spre comentariu
  • Oras:IS
  • Oras:IS

Bună din nou Lorii,sa nu te superi Lorii si sa pui la suflet toate mizeriile de pe site spuse de niste derbedei de doi lei care nu au un gram de creier în cap,care se cearta între ei ca niste tampiti, sa nu le zic altfel,sunt prea departe de mentalitatea lor.

Fi puternica psihic si cu siguranță vei trece cu brio de acesti oameni, ignorăi si li vei închide gura derbedeilor,sa nu te lasi calcata în picioare de ei si sa te gandesti macar o secunda sa parasesti orasul asa cum au facut-o multe fete,genul de fete educate si cu bun simț așa cum esti si tu,cine vine la tine o dată cu siguranță va revenii în continuare, de clienții cu siguranță nu vei duce lipsa trebuie doar sa te faci placuta si sa ai servicii la un nivel cât mai înalt si cred ca si cuvintele spuse mereu de tine 'Te astept la mine' si 'Te mai astept pe la mine' spuse clientiilor fac minuni pentru tine si vor face si hn continuare cu siguranță, cuvintele astea sunt ca si un magnet pentru bărbați și cred ca si tu o ști foarte bine Lorii.

TE PUP DULCE,NE VEDEM CURÂND PA LORII.

Ai gresit forumul, Romeo

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Bună din nou Lorii,sa nu te superi Lorii si sa pui la suflet toate mizeriile de pe site spuse de niste derbedei de doi lei care nu au un gram de creier în cap,care se cearta între ei ca niste tampiti, sa nu le zic altfel,sunt prea departe de mentalitatea lor.

Fi puternica psihic si cu siguranță vei trece cu brio de acesti oameni, ignorăi si li vei închide gura derbedeilor,sa nu te lasi calcata în picioare de ei si sa te gandesti macar o secunda sa parasesti orasul asa cum au facut-o multe fete,genul de fete educate si cu bun simț așa cum esti si tu,cine vine la tine o dată cu siguranță va revenii în continuare, de clienții cu siguranță nu vei duce lipsa trebuie doar sa te faci placuta si sa ai servicii la un nivel cât mai înalt si cred ca si cuvintele spuse mereu de tine 'Te astept la mine' si 'Te mai astept pe la mine' spuse clientiilor fac minuni pentru tine si vor face si hn continuare cu siguranță, cuvintele astea sunt ca si un magnet pentru bărbați și cred ca si tu o ști foarte bine Lorii.

TE PUP DULCE,NE VEDEM CURÂND PA LORII.

Sincera sa fiu , nu m-am atacat deloc 😂😂

Legat de plecat din oras , nu cred , voi ramane doar ca sa oftic . Se pare ca prezenta mea stârnește controverse , dar cum mi-a spus astazi un domn e bine ca am ce stârni , in viata e mai rau daca nu stârnesc nimic celor din jur . Frumoase vorbe !

Si despre mine ? Eu stiu ce pot si ca pot si mai mult de atat , cine vine la mine sau cine îndrăznește sa vina cu siguranța mai revine .

Multumesc pentru susținere ! Te pup si te astept cu drag la mine 😘😘

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator usamv_iasi
Reputație: 0

Sincera sa fiu , nu m-am atacat deloc

Legat de plecat din oras , nu cred , voi ramane doar ca sa oftic . Se pare ca prezenta mea stârnește controverse , dar cum mi-a spus astazi un domn e bine ca am ce stârni , in viata e mai rau daca nu stârnesc nimic celor din jur . Frumoase vorbe !

Si despre mine ? Eu stiu ce pot si ca pot si mai mult de atat , cine vine la mine sau cine îndrăznește sa vina cu siguranța mai revine .

Multumesc pentru susținere ! Te pup si te astept cu drag la mine

Cred ca ti-ai dat seama ca aici sunt multe interese, nu ca in Bucuresti, de exemplu sau ca prin vestul tarii.

 

Ca sfat, fii tare, nu mai apleca urechea la tot ce ti se spune si procedeaza, in aceasta meserie, asa cum crezi tu. Cine va vrea sa ajunga la tine, va ajunge oricum, indiferent de ce ti se spune.

 

Sper sa ne intalnim curand.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Radule! Nu mai întinde aiurea numele unor/unei fete pe topicul altor fete . Nu am zis că faci reclamă mascată sau că ești pește. Doamne ferește! :)

Lăsând la o parte faptul ca provoci,pentru ca apoi sa dai raport,o fapta josnica demna de un neica nimeni,nu înțeleg de la ce te-ai luat. Eu nu fac nici o reclama,si nu întind nici un nume de fata pe topicul altei fete. Eu chiar i-am luat apărarea posesoarei,ca a apărut prietenul meu și s-a simțit deranjat,aruncând cu mizerii,cred ca era și normal sa ii răspund cu aceeași moneda. Totuși chiar sunt onorat ca sunt băgat în seama,de cineva ca tine, "ca doar unul este vasileblej" sau ceva asemănător,citez din exprimarea ta de pe alt topic. Buun,succes în ce ai de făcut și o zi frumoasa iti doresc,stimate domn.
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Buna ! Vreau sa anunt ca astazi nu am nimic liber , iar maine nu voi munci .

Va astept oricum cu programari pe watssapp in acest timp. Luni ne vom revedea si vom incepe saptamana in forta ðŸ‘ðŸ»ðŸ‘ðŸ»

Va pup si va astept cu o vizita .

O zi cat mai frumoasa . Pupi de la Lori 😘😘😘

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna ! Vreau sa anunt ca astazi nu am nimic liber , iar maine nu voi munci .

Va astept oricum cu programari pe watssapp in acest timp. Luni ne vom revedea si vom incepe saptamana in forta

Va pup si va astept cu o vizita .

O zi cat mai frumoasa . Pupi de la Lori

 

Week end fain sa ai !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...