Sari la conținut

⛔️ LORI TOP ⛔️ 0728443124


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

lori:

poza pe care ai postat-o astăzi este mai frumoasa și mai buna decât cele doua filmulețe, împreuna+poza de ieri, cea cu ?peruca?

părerea mea

Eu doar incerc diferite schimbari pentru o zi , doar ca sa nu plictisesc . Unora le place , altora nu , eu incerc sa adopt mai multe look-uri , dar eu cea naturala voi fi întotdeauna

Si de acum m-am hotarat sa postez zilnic cate o poza , curand voi avea o sedinta foto-video profesională pupici si urmăriți topicul .. am multe nebunii in cap pe care vreau sa le pun in practica .

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Hei , hei ! Vin cu o mica propunere pentru voi . Curand se apropie Halloween-ul si as vrea sa fac ceva special . Acest “event†il voi tine 3 zile pentru a putea sa ajunga cine isi dorește .

🔜 Perioada de desfășurare : 30,31.10—01.11

Pentru a va face pe plac am creat un mic sondaj pe care va rog sa il completați in functie de plăcerea fiecăruia . Pe data de 17.10 seara voi da comanda de costumul cu cele mai multe voturi .

Pupici si va astept in continuare cu programari :

🚫 Telefon : 0728443124

🚫 Watssapp : +4915145456574

 

🚫SONDAJ : https://forms.gle/AZstN8KX4pUSbrYT6

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator giovanni1999
Reputație: 0

Buna tuturor, azi am reusit sa ajung la aceasta fata draguta numita Lori, este o fata foarte inocenta la privire, calma, dar se pricepe foarte bine sa faca treaba in pat.

Am facut programare prin mesaj pe whatsapp, a raspuns foarte rapid si am stabilit ora exacta la care am si ajuns putin mai devreme. Am stabilit ce imi doresc  in mesaj si totul a fost ok.

Ajung la ea in apartament si ma intampina catelusul ei dragut si mic, m-am dus la dus si apoi am mers in camera cu ea si am inceput actiunea.

Acum sa trecem la note

Locatie: 10, Newton Tatarasi, aproape de casa, cred ca e zona mea preferata, apartament curat, baie cu tot ce trebuie

Aspect: Draguta, inocenta, slim, tatuaje frumoase pe corp, frumusica foc.

Si-a amintit ca trebuia sa facem si preludiu abia dupa ce a inceput oralul, si-a cerut scuze si am continuat cu ce era pe lista, adica cu ON care ii dau nota 8, a fost placut cu pozitia 69.

Dupa oral am rugat-o sa-mi indeplineasca un fetish de-al meu, si anume facesitting, cu fata si cu spatele, a fost prima domnisoara careia i-am cerut asta, a stat pe fata mea pana i-am facut semn ca nu mai pot respira, iar apoi a trecut cu spatele si tot asa pana n-am mai putut. Mi-a placut si pe viitor o sa mai solicit lucrul asta si la alte fete cand se iveste ocazia.

NP: 10, la fel ca Antonia nu s-a dat jos cand am finalizat, a ramas pe mine si m-a luat in brate, ceaa ce imi place foarte mult chestia asta, sa simt afectiunea unei fete :))

GFE: 9, se conformeaza repede si face ce vrei, lipicioasa

Va recomand cu caldura sa o vizitati, veti pleca cu zambetul pe buze de la ea. Mersi Lori, te pup si sper sa ne mai vedem, iti multumesc pentru clipele petrecute, te pup dulce  :hug1

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Buna tuturor, azi am reusit sa ajung la aceasta fata draguta numita Lori, este o fata foarte inocenta la privire, calma, dar se pricepe foarte bine sa faca treaba in pat.

Am facut programare prin mesaj pe whatsapp, a raspuns foarte rapid si am stabilit ora exacta la care am si ajuns putin mai devreme. Am stabilit ce imi doresc in mesaj si totul a fost ok.

Ajung la ea in apartament si ma intampina catelusul ei dragut si mic, m-am dus la dus si apoi am mers in camera cu ea si am inceput actiunea.

Acum sa trecem la note

Locatie: 10, Newton Tatarasi, aproape de casa, cred ca e zona mea preferata, apartament curat, baie cu tot ce trebuie

Aspect: Draguta, inocenta, slim, tatuaje frumoase pe corp, frumusica foc.

Si-a amintit ca trebuia sa facem si preludiu abia dupa ce a inceput oralul, si-a cerut scuze si am continuat cu ce era pe lista, adica cu ON care ii dau nota 8, a fost placut cu pozitia 69.

Dupa oral am rugat-o sa-mi indeplineasca un fetish de-al meu, si anume facesitting, cu fata si cu spatele, a fost prima domnisoara careia i-am cerut asta, a stat pe fata mea pana i-am facut semn ca nu mai pot respira, iar apoi a trecut cu spatele si tot asa pana n-am mai putut. Mi-a placut si pe viitor o sa mai solicit lucrul asta si la alte fete cand se iveste ocazia.

NP: 10, la fel ca Antonia nu s-a dat jos cand am finalizat, a ramas pe mine si m-a luat in brate, ceaa ce imi place foarte mult chestia asta, sa simt afectiunea unei fete :))

GFE: 9, se conformeaza repede si face ce vrei, lipicioasa

Va recomand cu caldura sa o vizitati, veti pleca cu zambetul pe buze de la ea. Mersi Lori, te pup si sper sa ne mai vedem, iti multumesc pentru clipele petrecute, te pup dulce :hug1

Ma bucur extrem de mult ca te-ai simtit bine in compania mea si ca am reusit sa ma conformez plăcerilor tale .

Te pup si te mai astept 😘😘😘😘

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Buna dimineata...

Nu stiu care a fost exact problema forumului .. dar va rog inca o data cei care au lasat recenzie in perioada 14-25 oct sa o lase din nou asta daca nu e un efort prea mare... multumesc !!

 

In rest vreau sa zic ca v-am simtit lipsa😘😘

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

 

SERVICII :

âž–Sex oral (protejat sau neprotejat , in functie de igiena)

âž–Sex normal (protejat , nici nu discut)

âž–69

âž–Masaj de relaxare

âž–Fantezii

âž–Diferite poziții (sunt dispusa sa incerc multe poziții)

âž–Sărutări corporale si mangaieri

âž–GFE

âž–Uro

âž–COB (inclus in Pret)

âž–CIM (in functie de igiena ) contra cost (+50 lei)

âž–Dominare soft

 

Preturi :

🚫 150 lei - o finalizare (30 min)

🚫 250 lei - maxim 2 finalizări ( 60 min)

 

 

  • Like 7
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Buna dimineata !!

Astazi nu ma simt prea bine (momentan ) , asa ca am decis sa nu muncesc .. sper ca mai tarziu sa imi revin. Voi reveni cu un update . Pupici si imi pare rau â¤ï¸â¤ï¸ðŸ˜˜ðŸ˜˜ðŸ˜˜

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi / Vaslui / Suceava / Botosani / Romania
  • Oras:Iasi / Vaslui / Suceava / Botosani / Romania

Salutari din nou! 

 

Am vazut ca mi-a disparut "mega-recenzia" :crazylove  facuta inainte de "crash-ul" :wallbash dat de forum, drept urmare sa vedem daca pot sa o reproduc, nu de alta dar ar fi pacat sa nu fie aici daca tot mi-am chinuit inspiratia. 

 

Am fost la Lorii536 de mai multe ori in ultima perioada si voi comprima toate aceste intalniri intr-o singura recenzie (nu sciu de fiecare data sa nu para ca ma laud sau sa par suspect  :wink2).

Lori este incontinuare o scumpete de fata, sociabila, isteata si cu o inteligenta aparte. Este naturala, sani mici (si dragalasi) si fund misto. Nu prea ii iese din cap ideea de silicoane dar e strict problema ei si nu cred ca o sa imi afecteze vizitele daca va lua aceasta decizie. 

 

Este atenta (a tinut minte si a luat prezervativele "comode" pentru mine. 

 

Programarile au fost simple - pe whatsup si respectate de ambele parti. 

 

Locatie: 9,5 - nu am avut ce comenta niciodata, curatenie, prosop curat si pe marimea mea, de toate in baie, uscat, bla bla. 

 

ON: 9,2 - placut, soft, dar isi imbunatateste stilul de la o vizita la alta (nu cred ca o sa auzim vreodata de DT sau FaceFuck dar cine stie!?)

NP: 9,8 - se misca bine, si repede si lent si strange. Are toate meritele si e punctul ei forte. 

 

Cadou: 150 - 1/2h 

 

GFE: 9,02 : ai ce si cu cine conversa si se cunoaste ca are o educatie buna. Nu FK dar te pupa peste tot. Lipicioasa. 

 

Cat va sta pe Iasi, pentru mine va fi cu "abonament"  :feet  si sper sa nu ii vina prea curand in capusorul ala mic sa viziteze si alte orase. 

 

La cate s-au scris pe acest topic, nu cred ca Lori mai are nevoie de vreo recomandare, dar e bine sa mai impartasim din cand in cand experientele noastre (si sa nu facem recenzii in PM) chiar daca mai ies si scantei din cand in cand. Eu incerc, in limita timpului si a chefului, sa imi aduc aportul (corect) pe forum. 

 

Numai bine!  :bow2  :bow2  :bow2 

 

PS: Nu mi-am dat seama cat de tare e "nimfomane" pentru mine, decat zilele astea cand a fost "mort".  :clapp  :clap2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Salutari din nou!

 

Am vazut ca mi-a disparut "mega-recenzia" :crazylove facuta inainte de "crash-ul" :wallbash dat de forum, drept urmare sa vedem daca pot sa o reproduc, nu de alta dar ar fi pacat sa nu fie aici daca tot mi-am chinuit inspiratia.

 

Am fost la Lorii536 de mai multe ori in ultima perioada si voi comprima toate aceste intalniri intr-o singura recenzie (nu sciu de fiecare data sa nu para ca ma laud sau sa par suspect :wink2).

Lori este incontinuare o scumpete de fata, sociabila, isteata si cu o inteligenta aparte. Este naturala, sani mici (si dragalasi) si fund misto. Nu prea ii iese din cap ideea de silicoane dar e strict problema ei si nu cred ca o sa imi afecteze vizitele daca va lua aceasta decizie.

 

Este atenta (a tinut minte si a luat prezervativele "comode" pentru mine.

 

Programarile au fost simple - pe whatsup si respectate de ambele parti.

 

Locatie: 9,5 - nu am avut ce comenta niciodata, curatenie, prosop curat si pe marimea mea, de toate in baie, uscat, bla bla.

 

ON: 9,2 - placut, soft, dar isi imbunatateste stilul de la o vizita la alta (nu cred ca o sa auzim vreodata de DT sau FaceFuck dar cine stie!?)

NP: 9,8 - se misca bine, si repede si lent si strange. Are toate meritele si e punctul ei forte.

 

Cadou: 150 - 1/2h

 

GFE: 9,02 : ai ce si cu cine conversa si se cunoaste ca are o educatie buna. Nu FK dar te pupa peste tot. Lipicioasa.

 

Cat va sta pe Iasi, pentru mine va fi cu "abonament" :feet si sper sa nu ii vina prea curand in capusorul ala mic sa viziteze si alte orase.

 

La cate s-au scris pe acest topic, nu cred ca Lori mai are nevoie de vreo recomandare, dar e bine sa mai impartasim din cand in cand experientele noastre (si sa nu facem recenzii in PM) chiar daca mai ies si scantei din cand in cand. Eu incerc, in limita timpului si a chefului, sa imi aduc aportul (corect) pe forum.

 

Numai bine! :bow2 :bow2 :bow2

 

PS: Nu mi-am dat seama cat de tare e "nimfomane" pentru mine, decat zilele astea cand a fost "mort". :clapp :clap2

Mersi ca ti-ai facut timp sa o scrii din nou , tura asta nu am mai apăsat pe negativ 😂😂 . Te pup 😘😘😘

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Buna dimineataaaa !

In sfarsit a venit si ziua cea mare !! Astazi voi purta tinuta aleasa de voi si ca Bonus (cine dorește sa specifice) putem jucam un role play pentru a intra mai bine in personaj !!

Eu am inceput programul , dar locuri disponibile mai am dupa ora 19:30 .

Pupici de la Lori 😘😘😘😘 , astazi voi munci pana la 22:00 !

 

 

  • Like 6
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Iasi / Vaslui / Suceava / Botosani / Romania
  • Oras:Iasi / Vaslui / Suceava / Botosani / Romania

Buna dimineataaaa !

In sfarsit a venit si ziua cea mare !! Astazi voi purta tinuta aleasa de voi si ca Bonus (cine dorește sa specifice) putem jucam un role play pentru a intra mai bine in personaj !!

Eu am inceput programul , dar locuri disponibile mai am dupa ora 19:30 .

Pupici de la Lori , astazi voi munci pana la 22:00 !

 

Foarte interesant! Iti sta bine cu costumasul  :hug1!  Sortul ("pestelca") este piesa cea mai cea!  :crazylove  

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...