Sari la conținut

⛔️ LORI TOP ⛔️ 0728443124


Postări Recomandate

Sincera sa fiu , nu m-am atacat deloc

Legat de plecat din oras , nu cred , voi ramane doar ca sa oftic . Se pare ca prezenta mea stârnește controverse , dar cum mi-a spus astazi un domn e bine ca am ce stârni , in viata e mai rau daca nu stârnesc nimic celor din jur . Frumoase vorbe !

Si despre mine ? Eu stiu ce pot si ca pot si mai mult de atat , cine vine la mine sau cine îndrăznește sa vina cu siguranța mai revine .

Multumesc pentru susținere ! Te pup si te astept cu drag la mine

Vai, dar nu te alinta, ca nu te-a atacat nimeni , nu te crede mai importanta decat esti!

Te-am intrebat daca te-ai lamurit CAND PULA CALULUI E DIMINEATA SI CAND NU!

 

In rest, rezuma-te la vandut pizda, asta e treaba ta si nu ma fa filozofia paiului de chibrit!

Daca te voi vizita, o voi face doar din curiozitate, sa vad daca ai fundul prea mare fata de restul corpului, asa cum se vede din poze.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

Legat de plecat din oras , nu cred , voi ramane doar ca sa oftic .

Nu ai de ce sa pleci daca esti apreciata.

Chiar daca esti jignita fara motiv de un bubos. 

De astea vor mai fi, nu intra in polemici, ca iti strici stilul.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Heiii !

Mi-a fost dor de voi acest Weekend .....eu am inceput programul astazi si voi fi disponibila pana la 00 .

Va astept in continuare cu programari la

Telefon : 0728443124

Watssapp : +4915145456574

Multi pupicei si va astept ca de obicei la aceeasi locatie .

😘😘😘😘

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Buna dimineata .

Vremea nu prea tine cu noi astazi , dar ce e mai frumos decat sa stai in casa si sa faci nebunii ? Programul meu incepe la ora 11 astazi .

Va astept in continuare cu programari la telefon : 0728443124

Sau pe watssapp : +4915145456574

Haideti sa schimbam putin atmosfera asta rece de toamna .

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna dimineata .

Vremea nu prea tine cu noi astazi , dar ce e mai frumos decat sa stai in casa si sa faci nebunii ? Programul meu incepe la ora 11 astazi .

Va astept in continuare cu programari la telefon : 0728443124

Sau pe watssapp : +4915145456574

Haideti sa schimbam putin atmosfera asta rece de toamna .

 

Buna lori , pune daca poti o poza pe zi . Esti tare frumoasa.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

 

Buna dimineata .

Vremea nu prea tine cu noi astazi , dar ce e mai frumos decat sa stai in casa si sa faci nebunii ? Programul meu incepe la ora 11 astazi .

Va astept in continuare cu programari la telefon : 0728443124

Sau pe watssapp : +4915145456574

Haideti sa schimbam putin atmosfera asta rece de toamna .

 

Buna lori , pune daca poti o poza pe zi . Esti tare frumoasa.

Poate am fost in acelasi gand , chiar voiam sa pun o poza putin mai tarziu 😌😌

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Bună dimineața!

Mă văd nevoit să scriu din nou. Și iarăși mă repet,nici nu mai știu a câta oară, scriu nu că trebuie să scriu sau să fac jocurile nu știu cui,ci scriu că nu pot să nu scriu. N-am putut să treac peste ceea ce s-a întâmplat în iatacul domniței Loriii536. Stați calm,nu voi povesti cele petrecute seara trecută,vorba vine seară,ca o veritabilă pasăre de noapte,la miez de noapte eram încă învăluit în puf,la propriu și la figurat,am venit azi și am plecat mâine. Mare egoist,nu? Două zile am stat la ea. Pufușor de Păpădie m-a "încântat și descântat"cum a putut ea cel mai bine. M-a impresionat prin dorința ei de-a se depăși de la o zi la alta. E o fată care nu știe totul dar care vrea să știe ce și cum,o fată care nu poate totul dar care face progrese văzând cu ochii de la o zi la alta,dar în schimb e o fată care VREA, VREA și iarăși VREA.

Notele, față de cele din recenzia de acum aproape o lună au mai crescut:

 

Aspectul fizic: pentru mine e de 9, pentru alții poate fi cu mici diferențe plus/minus în funcție de așteptările fiecăruia.

 

Atitudinea:10 cu felicitări.

 

Oral:9(în creștere),lung,variat,umed, schimbări de ritm,nu foarte adânc, atât cât poate,se văd diferențe de la o vizită la alta, atenție și în zonele alăturate, aici recunoaște că nu cu toți, în funcție de igiena fiecăruia.

 

Normal: de data aceasta 10(și aici în crește),nici nu mai argumentez,nota spune tot.

 

Anal nu m-a interesat.

 

GFE:9,5 fără FK,dar compensează prin ceea ce face și cum face.

 

Igiena: 10, fără obiecții.

 

Cadoul:150/250 raportul calitatea preț foarte bun.

 

Voi reveni cu mare plăcere.

 

 

PS 1: Înainte de a ajunge la ea am bătut la două porți,la două nou venite dar în zadar,una cu program de zi,iar a doua a răspuns foarte târziu, voi vedea pe viitor,dar programul meu de vizite e foarte încărcat.

 

PS 2: Am un număr de "n specialiști",se știu ei care,pe care îi ignor complet,nu mai citesc nimic din ceea ce scriu,fie recenzie sau orice alt comentariu, merg pe principiul că ceea ce nu știi nu are cum să te afecteze.

 

PS 3: Rămân la decizia de a-mi comprima cât mai mult activitatea pe forum, mă ajută și imposibilitatea de a mai postat fotografii și totodată nu voi semnala nicio țeapă pe forum la vedere,doar eventual în PM.

 

Să aveți spor în toate și la toate!

  • Like 2

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Continuare:

PS 4: Trebuie să mă reobișnuiesc cu "noile" facilități,aferente culorii contului,ceva probleme și cu editatul, timpul e mult mai scurt,asta e,ne conformăm.

 

PS 5:Am făcut referire în recenzie la ceea ce mi s-a întâmplat mie,nu ce vi se va întâmpla la fiecare dintre voi.

 

PS 6 M-a impresionat în mod plăcut faptul că încă mai avea trandafirul oferit de mine cu o lună în urmă,dar și eu am fost foarte inspirat, intuind parcă, oferindu-i de data aceasta trei.

  • Like 1

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Bună dimineața!

Mă văd nevoit să scriu din nou. Și iarăși mă repet,nici nu mai știu a câta oară, scriu nu că trebuie să scriu sau să fac jocurile nu știu cui,ci scriu că nu pot să nu scriu. N-am putut să treac peste ceea ce s-a întâmplat în iatacul domniței Loriii536. Stați calm,nu voi povesti cele petrecute seara trecută,vorba vine seară,ca o veritabilă pasăre de noapte,la miez de noapte eram încă învăluit în puf,la propriu și la figurat,am venit azi și am plecat mâine. Mare egoist,nu? Două zile am stat la ea. Pufușor de Păpădie m-a "încântat și descântat"cum a putut ea cel mai bine. M-a impresionat prin dorința ei de-a se depăși de la o zi la alta. E o fată care nu știe totul dar care vrea să știe ce și cum,o fată care nu poate totul dar care face progrese văzând cu ochii de la o zi la alta,dar în schimb e o fată care VREA, VREA și iarăși VREA.

Notele, față de cele din recenzia de acum aproape o lună au mai crescut:

 

Aspectul fizic: pentru mine e de 9, pentru alții poate fi cu mici diferențe plus/minus în funcție de așteptările fiecăruia.

 

Atitudinea:10 cu felicitări.

 

Oral:9(în creștere),lung,variat,umed, schimbări de ritm,nu foarte adânc, atât cât poate,se văd diferențe de la o vizită la alta, atenție și în zonele alăturate, aici recunoaște că nu cu toți, în funcție de igiena fiecăruia.

 

Normal: de data aceasta 10(și aici în crește),nici nu mai argumentez,nota spune tot.

 

Anal nu m-a interesat.

 

GFE:9,5 fără FK,dar compensează prin ceea ce face și cum face.

 

Igiena: 10, fără obiecții.

 

Cadoul:150/250 raportul calitatea preț foarte bun.

 

Voi reveni cu mare plăcere.

 

 

PS 1: Înainte de a ajunge la ea am bătut la două porți,la două nou venite dar în zadar,una cu program de zi,iar a doua a răspuns foarte târziu, voi vedea pe viitor,dar programul meu de vizite e foarte încărcat.

 

PS 2: Am un număr de "n specialiști",se știu ei care,pe care îi ignor complet,nu mai citesc nimic din ceea ce scriu,fie recenzie sau orice alt comentariu, merg pe principiul că ceea ce nu știi nu are cum să te afecteze.

 

PS 3: Rămân la decizia de a-mi comprima cât mai mult activitatea pe forum, mă ajută și imposibilitatea de a mai postat fotografii și totodată nu voi semnala nicio țeapă pe forum la vedere,doar eventual în PM.

 

Să aveți spor în toate și la toate!

Multumesc mult si chiar pot spune ca sunt mandra de mine ca am evoluat in bine , nu in rau. Te pup

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Buna dimineata ! Eu am inceput programul astazi , mai am locuri disponibile dupa ora 16:00 .

In continuare va astept cu programari :

🚫 Telefon : 0728443124

🚫 Watssapp : +4915145456574

Pentru a stârni putin interesul mai atașez o poza recenta cu mine . :)

 

 

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

PS 6 M-a impresionat în mod plăcut faptul că încă mai avea trandafirul oferit de mine cu o lună în urmă,dar și eu am fost foarte inspirat, intuind parcă, oferindu-i de data aceasta trei.

Mi-a dat o lacrima in coltul ochiului... Romeo si Julieta-s prosti pe langa ce avem aici. De fapt Romeo e TOTUL.

Everything. All in one.

 

Dar nu le mai faci cate 4 orgasme? Si ore de 79 min?

 

Stelute vad ca ai 9 acuma. Si culoarea violet. Numai culoarea rosie n-ai avut-o.

  • Like 3
Link spre comentariu

deci am deschis in telefon pagina pe topicul domnișoarei lorrii 911 de o saptamana... nu e bine

 

a doua întâlnire, a doua recenzie.... cu note

dislamer: dau in general note mai mici decât media

 

locație: 10 newtown tatarasi, un aptr cu doua camere și ea singura in el

 

comunicare pe watsapp: 10

 

comunicare telefonică: 8, ceva, ceva, m-a stresat, nu ca la alexa, poate era ea moale, poate nu s-a făcut bine trecerea de la comunicarea in scris la cea orală foarte bine, la amândoi.

unii oameni comunica bine in scris, alții la telefon, in timp ce fata in fata îs deficitari....

 

aspect: 8

am spus de tatuaje in prima recenzie.... bine ca nu s-au înmulțit. N-are fundul disproporționat de mare cum insinua futarila. o spun direct, n-am nevoie sa fiu pasiv agresiv (ca mai bine nu citesc, ca mai bine nu stiu, ca uite ce mi-o făcut, dar nu spun cine), ca baron....

 

oral: 8 toate iau note mici la treaba asta

nu dau indicații prețioase, decât Căciulița și atât... le las sa-și faca filmul. la lori nu imi plac zgomotele de balon care scârțâie și întreruperile

 

normal: 9

n-am mai mult de spus decât ca este peste medie

 

atitudine: 10

când ești fata in fata cu ea, straluceste

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

deci am deschis in telefon pagina pe topicul domnișoarei lorrii 911 de o saptamana... nu e bine

 

a doua întâlnire, a doua recenzie.... cu note

dislamer: dau in general note mai mici decât media

 

locație: 10 newtown tatarasi, un aptr cu doua camere și ea singura in el

 

comunicare pe watsapp: 10

 

comunicare telefonică: 8, ceva, ceva, m-a stresat, nu ca la alexa, poate era ea moale, poate nu s-a făcut bine trecerea de la comunicarea in scris la cea orală foarte bine, la amândoi.

unii oameni comunica bine in scris, alții la telefon, in timp ce fata in fata îs deficitari....

 

aspect: 8

am spus de tatuaje in prima recenzie.... bine ca nu s-au înmulțit. N-are fundul disproporționat de mare cum insinua futarila. o spun direct, n-am nevoie sa fiu pasiv agresiv (ca mai bine nu citesc, ca mai bine nu stiu, ca uite ce mi-o făcut, dar nu spun cine), ca baron....

 

oral: 8 toate iau note mici la treaba asta

nu dau indicații prețioase, decât Căciulița și atât... le las sa-și faca filmul. la lori nu imi plac zgomotele de balon care scârțâie și întreruperile

 

normal: 9

n-am mai mult de spus decât ca este peste medie

 

atitudine: 10

când ești fata in fata cu ea, straluceste

Ea straluceste din toate punctele de vedere!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

deci am deschis in telefon pagina pe topicul domnișoarei lorrii 911 de o saptamana... nu e bine

 

a doua întâlnire, a doua recenzie.... cu note

dislamer: dau in general note mai mici decât media

 

locație: 10 newtown tatarasi, un aptr cu doua camere și ea singura in el

 

comunicare pe watsapp: 10

 

comunicare telefonică: 8, ceva, ceva, m-a stresat, nu ca la alexa, poate era ea moale, poate nu s-a făcut bine trecerea de la comunicarea in scris la cea orală foarte bine, la amândoi.

unii oameni comunica bine in scris, alții la telefon, in timp ce fata in fata îs deficitari....

 

aspect: 8

am spus de tatuaje in prima recenzie.... bine ca nu s-au înmulțit. N-are fundul disproporționat de mare cum insinua futarila. o spun direct, n-am nevoie sa fiu pasiv agresiv (ca mai bine nu citesc, ca mai bine nu stiu, ca uite ce mi-o făcut, dar nu spun cine), ca baron....

 

oral: 8 toate iau note mici la treaba asta

nu dau indicații prețioase, decât Căciulița și atât... le las sa-și faca filmul. la lori nu imi plac zgomotele de balon care scârțâie și întreruperile

 

normal: 9

n-am mai mult de spus decât ca este peste medie

 

atitudine: 10

când ești fata in fata cu ea, straluceste

Multumesc 😘😘

Voi incerca sa imi îmbunătățesc stilul oralului cu balonas , pentru ca acolo stiu ca nu e punctul meu forte , ma incomodeaza destul de tare , dar incerc sa remediez cumva acest aspect . Te pup .

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Buna scumpilor , astazi am inceput programul si vreau sa va anunt ca este si ultima zi cand lucrez , maine voi pleca pentru o saptamana din oras . Cine vrea sa ma viziteze astazi il astept cu programari .

Si cum astazi este o noua zi , am atasat si o noua poza 😘😘😘

Pupici si va astept

 

 

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...