Jump to content

Alexa 0738172234

Recommended Posts

• Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Salutare confrati!!! Hmmmmmm.....sincer de cand a venit in oras Alexa am fost curios de ea!si nu stiu dc am tot amanat vizita la ea :slap2 probabil de prost ce is de multe ori :laugh2  Asa ca dimineat

Buna, dragilor! â¤ï¸ Numele meu este Alexa, am 20 de ani, 45 kg si 1.60m ðŸ­ðŸ™ˆ Despre mine pot spune ca sunt o tipa atragatoare, sexy si atenta la nevoile tale. M-am gandit ca este cazul sa ajung si

Buna seara🦋🦋🦋 Am decis sa revin in orasul vostru, voi fi disponibila incepand de marti (6 aprilie) pentru o scurta perioada de timp🌟 Serviciile si preturile sunt aceleasi 🍓150 ron o finali

Posted Images

Bună dragii colegii după o lungă absența pe forum azi am reușit să ajung din nou la frumoasa Alexa.

Programarea a fost ușor de făcut pe :WhatsApp iar o dată ajuns la locație îmi deschide ușa acest îngeraș .

Înainte de acțiunea propriu zisă am fost întrebat dacă doresc să servesc un pahar cu apă sau suc fata este foarte politicoasă și chiar își dorește să te simți bine în compania ei .

Am dat o fugă până la duș pentru reîmprospătare rapidă o dată ajunși la așternut a început acțiunea cu mângâieri atingeri apropiindu-se încet și sigur de îngeraș și a început să o sugă frumos e placere să o vezi în acțiune în scurt timp a venit și finalizare primul număr a fost așa introductiv .

Am fcut o bine meritată pauză de țigară în care am mai povestit despre diverse lucruri este o fată foarte comunicativa nu te plictisești în prezenta ei .

Al doilea număr a început în aceiași manieră cu un oral plăcut în timp ce eu îi bagam degetele în piersicută .

După câteva minute a montat protecția și am rugat o să vină deasupra este strâmtă se simte bine fata gene frumos senzual după un timp a trecut eu la butoane am pus o capră și am început să o pompez așa frumos când simțeam ca sunt aproape de finish I am spus să mă termine cu oral așa că am trecut într un 69 unde am și finalizat .

Am trecut din nou pe la duș după care am mai schimbat câteva vorbe și dus am fost .

Acum să dam și niște note :

Locație : 10 în cartier luceafărul totul este curat și îngrijit 

ON :10 

Np :10 

Aspect : 10 

Amenda 300 de lei ora 

De revit clar de fiecare dată 

În concluzie fata merită vizitată 

Te pup Alexa😘

Cât despre colegi să aveți spor în activitate 

• Like 3
  • Inimioara 2
  • Super Premium

@francis Multumesc mult, te pup si te mai astept💋💋💋

@giovanni weed Iti multumesc frumos pentru aprecieri, pupici🥰💋💋Esti oricand binevenit😘

.

Ne revedem si maine in intervalul orar 09-20, va astept programarile pe whatsapp❤️

♥Sunt slim si miniona si am un aspect adolescentin
Anuntul meu se adreseaza domnilor manierati si cu bun simt, care au o igiena impecabila. Cer si ofer seriozitate. Nu accept marimi mari/ cu bile/ in stare de ebrietate. Program 09-19. Va pup si va astept 0738172234

• Super Premium

Va astept in continuare programarile ❤️
Ma gasiti pe whatsapp la 0738172234 🍌💋

47FCEAF7-B0A7-48EC-AF04-22BCBC2A2624.jpeg

• Inimioara 3

Anuntul meu se adreseaza domnilor manierati si cu bun simt, care au o igiena impecabila. Cer si ofer seriozitate. Nu accept marimi mari/ cu bile/ in stare de ebrietate. Program 09-19. Va pup si va astept 0738172234

• Super Premium

Mai sunt in oras doar astazi si maine🔥

Programul de azi e pana la ora 19, iar maine va fi intre orele 09-12🍓🍓

📲0738172234 whatsapp