Sari la conținut

Maya,Costinești


Postări Recomandate

  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie

Asa s-a pronunțat tipa. Eu eram în Costinești când am văzut anunțul și am vrut sa sacrific niște bani. Am sunat și impresia care mi-a făcut-o e ca a rămas fără bani în vacanta. Din păcate mi-a aruncat pastilă cu deplasarea și mi-a fost clar ca nu avem cum sa ne întâlnim. Am încercat sa fac o programare pt vineri ( sa încerc sa găsesc o cazare) dar mi-a zis ca nu o sa mai fie. Deci pt detalii suplimentare am fost cam lapidar. Cea ce pot sa mai spun e ca face finalizare corporala și cam atât.

Link spre comentariu
  • Oras:WESTSIDE
  • Oras:WESTSIDE

Asa s-a pronunțat tipa. Eu eram în Costinești când am văzut anunțul și am vrut sa sacrific niște bani. Am sunat și impresia care mi-a făcut-o e ca a rămas fără bani în vacanta. Din păcate mi-a aruncat pastilă cu deplasarea și mi-a fost clar ca nu avem cum sa ne întâlnim. Am încercat sa fac o programare pt vineri ( sa încerc sa găsesc o cazare) dar mi-a zis ca nu o sa mai fie. Deci pt detalii suplimentare am fost cam lapidar. Cea ce pot sa mai spun e ca face finalizare corporala și cam atât.

N-ai găsit altceva?

Link spre comentariu

Nu cautam asa ceva. Eram cu alta treaba prin Costinești și ca să nu mă plictisesc am dat pe forum. Am văzut anunțul și am sunat. Ea mi-a tăiat macaroana cu "fac doar deplasări în Costinești" și am întrebat și eu câte ceva sa vad ce ratez

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Uite de aia mai Talibane nu prea mai postez. Nu am făcut nici 10 postări și a apărut primul balamut și crede-mă ca nu mai am chef sa polemizez cu ei.

Tre sa iti dsu lectii de ignorat :)) ignori sau te distrezi...2 variante...

In rest, culegi printre randuri ce te intereseaza :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...