Sari la conținut

❌Delia❌Bruneta Siliconata🍑🍑 0748684225


Vizitator deliaxox

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Am sunat pentru o programare 150 o fin cu oral protejat, 200 neprotejat..... Destul de expeditiva la telefon, ușor m a repezit. Fetelor nu doar noi avem nevoie de voi, ci și voi aveti nevoie de noi. Împreună funcționam perfect

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator deliaxox
Reputație: 0

Am sunat pentru o programare 150 o fin cu oral protejat, 200 neprotejat..... Destul de expeditiva la telefon, ușor m a repezit. Fetelor nu doar noi avem nevoie de voi, ci și voi aveti nevoie de noi. Împreună funcționam perfect

Buna. Ti-am raspuns la intrebare,sigur,”detalii despre anunt”,nu stiu ce as fi putut spune mai mult.

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Zilele trecute am zis ca vreau ceva noutate ...... si m-am programat la Delia  ( dupa ce am vazut pozele ) .

   Actiunea s-a desfasurat dupa proverbul ...... " la pomul laudat sa nu mergi cu sacul "  ! Fata de mandrele noastre : Andreea, Diana, Alle Ela este ani lumina in spate ........

Locatie : pe Onestilor , f ok , nota 9 

Aspect : ok , dar pozele o avantajeaza destul de mult . Sanii siliconati dar atarna destul de mult ...., bruneta . Ok. dar nimic spectaculos . nota 7.5

ON: slabut , o suge doar mecanic , se si ajuta cu mana ...... parca nu ii face placere .....  nota 7 

NP : Ok, dar nimic spectaculos. sta in ce pozitie vrei , dar parca totusi nu se implica ..... sta si asteapta sa ii dai pula si gata ..... dupa ea ii deajuns . Nota 7

GFE : Slab , poate nu ne-am sincronizat noi .....  nota 5 . 

De recomandat  :  dupa mine nu . Poate doar daca vrei asa ca trofeu ......  eu nu mai revin .

Pret : 200 ron. Dupa mine mare pt ce ofera .

Spor sa aveti !

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Fiind in trecere prin Oradea am zis sa o incerc eu pe frumoasa Delia, pe care demult voiam sa o cunosc. Si pot sa spun ca nu regret nimic, daca e sa regret ceva singurul lucru il regret ca nu am luat o ora cu ea. Dar sa incepem cu inceputul: programare facuta telefonic, urmand sa o sun cand sunt in zona. Ajuns la locatie m-a intampinat Delia, am ramas efectiv socat de frumusetea ei. Stiu ca gusturile nu se discuta si citind recenzia de mai sus nu pot sa imi explic nemultumirea colegului. In fine, pentru mine fata asta a fost senzatie, atat ca aspect cat si ca si comportament. Pozele sunt reale, m-a asteptat intr-o tinuta sexy care ii pune sanii superbi in valoare. Mi-am lasat bagajele in hol si i-am achitat 200 de ron din proprie initiativa. Am fost servit la alegerea mea cu o apa plata. Dus facusem mai devreme asa ca am trecut direct la actiune. Am inceput cu imbratisari si sarutari pe sanii ei foarte frumosi si apoi a trecut la un ON cu buzele alea mari senzuale. M-a excitat teribil felul in care se juca cu unghiutele pe coaiele mele. In sfarsit am trecut la LOT unde se misca foarte bine, iar eu fiind foarte excitat am varsat smantana la scurt timp pe silicoanele ei. Mers la dus pe final, revenit in camera, imbracat, am mai stat la cateva povesti e o fire foarte deschisa ai cu cine povesti. Sincer sa fiu eu eram cel blocat uitandu-ma doar in ochii ei superbi care mi-au ramas si acum intipariti in minte. Per total a avut o atitudine foarte pozitiva pe tot parcursul actiunii.

 

Ca note:

 

Locatie - 10 - foarte ok

Aspect - 10 - chiar e genul meu de femeie, bruneta si siliconata cu un corp superb

ON - 8 - as fi vrut mai mult sa imi faca dar asta e...

NP - 9 - se misca foarte bine are o pizdulice foarte sexy

GFE - 8 - imbratisari, e apropiata si calda insa nu permite FK, cel putin cu mine asa a fost, mi-as fi dorit sa ii sarut buzele alea faine mari

Amenda - 200 de ron cu ON inclus

 

In concluzie o experienta foarte placuta pentru mine, o recomand din plin, chiar ii spuneam ca mi-as face abonament la ea.

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...