Sari la conținut

Bruneta apetisanta 0731642658


Postări Recomandate

  • Oras:Tineretului
  • Oras:Tineretului

Vad ca iar a pus anuntul. Pus mana si sunat. Din cate am inteles locatia e prin Drumul Taberei unde intoarce 41. Dar tocmai atunci pleca din locatie si nu stia cand se mai intoarce. Nu am inteles nimic. Temporar sau de tot. Vocea parea sa fie a ei. A fost cineva ? Poate sa confirme ? Eu stau taman in Balta Alba.. pana ajung acolo .. ma slobozesc de trei ori in trafic. Multzam

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 23 ore, gangbanger1 a spus:

Cred ca se poate inchide acest topic. Din pacate Iulia s-a maritat si se pare ca sotul nu este zodie de apa 🤣🤣. Asa ca cel mai probabil nu o s-o mai vedem pe piata. O zi trista pentru noi .. 

Pacat de laptariile alea 🥲

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 28.04.2022 la 22:59, gangbanger1 a spus:

Cred ca se poate inchide acest topic. Din pacate Iulia s-a maritat si se pare ca sotul nu este zodie de apa 🤣🤣. Asa ca cel mai probabil nu o s-o mai vedem pe piata. O zi trista pentru noi .. 

Ne-ai dat o veste proasta . Asa laptarii dupa Iulia nu am mai intalnit

Link spre comentariu
  • Oras:Tineretului
  • Oras:Tineretului
Acum 1 minut, muschiulica a spus:

Ne-ai dat o veste proasta . Asa laptarii dupa Iulia nu am mai intalnit

Plm. Sa nu ne pierdem speranta. Dupa ce femeia s-a obisnuit cu sute de puli de toate dimensiunile si grosimile nu stiu cat timp se va multumi doar cu una. Ceva de genu ... once you go black you never go back 🤣. Eu nu cred ca va fi de durata. Parerea mea... O sa vedem

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 28.04.2022 la 22:59, gangbanger1 a spus:

Cred ca se poate inchide acest topic. Din pacate Iulia s-a maritat si se pare ca sotul nu este zodie de apa 🤣🤣. Asa ca cel mai probabil nu o s-o mai vedem pe piata. O zi trista pentru noi .. 

Daca este asa un admin sa inchida topicul nu are rost sa ne bagam in familia doamnei

Link spre comentariu
La 02.05.2022 la 16:14, gangbanger1 a spus:

Plm. Sa nu ne pierdem speranta. Dupa ce femeia s-a obisnuit cu sute de puli de toate dimensiunile si grosimile nu stiu cat timp se va multumi doar cu una. Ceva de genu ... once you go black you never go back 🤣. Eu nu cred ca va fi de durata. Parerea mea... O sa vedem

Suntem 2 cu aceias parere. A iesit din peisaj a revenit si tot asa! La ce big fucking tits ce are pe piata nu gasesti usor asa pepeni mari naturali!Never sau never 😀

Link spre comentariu
  • Oras:Tineretului
  • Oras:Tineretului
Acum 5 ore, airpuff a spus:

Suntem 2 cu aceias parere. A iesit din peisaj a revenit si tot asa! La ce big fucking tits ce are pe piata nu gasesti usor asa pepeni mari naturali!Never sau never 😀

Nu stiu ce sa zic. Mi-am cam pierdut speranta. Dupa o cautare rapida dupa numele real al doamnei .. evident Iulia find cel de scena... am mai aflat ca doamna are in prezent un job de muritor de rand .. intr-o activitate banala pentru ea tinand cont de ce coada era la usa ei in vremurile de glorie. Nu o sa detaliez pentru ca ar putea citi vreun coleg de munca si i-as face mai mult rau... Ca sa inchei .. cred ca e hotarata sa ramana femeie la casa ei si nu mai vrea sa bage pepenii la vanzare. Aia e... doar ca e tare greu de inlocuit. Nu prea e marfa pe piata in aceleasi dimensiuni 😢😭. Pana si celebra Adina de la nerva traian .. a dracu de piperata la tarife .. dar macar se apropia la dimensiuni ...nu mai presteaza.

Link spre comentariu
Acum 5 minute, gangbanger1 a spus:

Nu stiu ce sa zic. Mi-am cam pierdut speranta. Dupa o cautare rapida dupa numele real al doamnei .. evident Iulia find cel de scena... am mai aflat ca doamna are in prezent un job de muritor de rand .. intr-o activitate banala pentru ea tinand cont de ce coada era la usa ei in vremurile de glorie. Nu o sa detaliez pentru ca ar putea citi vreun coleg de munca si i-as face mai mult rau... Ca sa inchei .. cred ca e hotarata sa ramana femeie la casa ei si nu mai vrea sa bage pepenii la vanzare. Aia e... doar ca e tare greu de inlocuit. Nu prea e marfa pe piata in aceleasi dimensiuni 😢😭. Pana si celebra Adina de la nerva traian .. a dracu de piperata la tarife .. dar macar se apropia la dimensiuni ...nu mai presteaza.

Lasa mi o adresa de e-mail, daca ai disponibilitatea.multumesc frumos

Link spre comentariu
  • Oras:Tineretului
  • Oras:Tineretului
Chiar acum, airpuff a spus:

Lasa mi o adresa de e-mail, daca ai disponibilitatea.multumesc frumos

Chiar nu vreau sa dau detalii. Serios. O lasam sa isi vada de viata. E alegerea ei. Noi o asteptam aici cu pula sculata in caz ca se razgandeste. Dar nu cred... Spre exemplu cu eforfuri uriase la un moment dat, in pandemie, facusem rost de numarul ei personal. Dupa ce s-a maritat le-a dezactivat atat pe asta de lucru cat si cel personal. Deci femeia e hotarata sa isi schimbe viata. Are copii etc. Plm. Nu are o poveste de viata grozava... 

Link spre comentariu
La 24.10.2022 la 16:47, gangbanger1 a spus:

Chiar nu vreau sa dau detalii. Serios. O lasam sa isi vada de viata. E alegerea ei. Noi o asteptam aici cu pula sculata in caz ca se razgandeste. Dar nu cred... Spre exemplu cu eforfuri uriase la un moment dat, in pandemie, facusem rost de numarul ei personal. Dupa ce s-a maritat le-a dezactivat atat pe asta de lucru cat si cel personal. Deci femeia e hotarata sa isi schimbe viata. Are copii etc. Plm. Nu are o poveste de viata grozava... 

Am inteles si ce spui, doar ca nu vroiam sa facem chat aici...intrebarea era despre o "asociata" de a ei pe care posibil o cunosti si tu. Ai e-mail ul meu in semnatura.ms

Link spre comentariu

  • Oras:Tineretului
  • Oras:Tineretului
La 25.10.2022 la 22:01, airpuff a spus:

Am inteles si ce spui, doar ca nu vroiam sa facem chat aici...intrebarea era despre o "asociata" de a ei pe care posibil o cunosti si tu. Ai e-mail ul meu in semnatura.ms

Te referi la una un pic mai inalta, mai subtire, parul vopsit blond (la vremea aia) si numele de scena incepe cu V..... ? La ea te referi ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...