Sari la conținut

Miruna - 0785498824 - doar deplasari


Postări Recomandate

  • Oras:Pă zonă
  • Oras:Pă zonă

Baieți, ceva fabulos mi s-a intamplat azi. Acum cateva zile vazusem un anunt 18 ani etc etc. Sun, da ocupat. Sun iar dupa ceva timp, iar da ocupat. Asa ca dau un mesaj. Nu raspunde. Eu uit sa blochez si azi imi raspunde ca face doar deplasari. Eh.. astazi s-a si nimerit sa fiu singur acasa dupa multi ani. Zic ok, tarife, servicii, fata le insira, de toate mai putin anal, fk, cim, cof. De toate dinastea uzuale. Mi-a trimis si poze, arata bine bine, parca era prea frumos sa fie adevarat, dar totusi ceva imi spunea ca sunt reale. Si vorbea si coerent si corect pe whatsapp. Zic ok, pai hai sa ne auzim pe seara. Spune 400 ora , 600 2 ore plua taxi plus 50 ON... cam mult, eu care merg de obicei la 100 lei la locatie.

 

Mai caut ce mai caut gasesc pe cineva cu 300 lei ora, dar nu ma incanta prea tare, asa ca ii scriu si ei daca accepta 300 pentru o ora cu tot cu taxi si cu tot cu ON. Spune ca da...

 

O sun cu 1h inainte, ii dau adresa, reconfirmam tariful si faptul ca totul e inclus din ce discutasem.

 

Imi scrie cand ia taxiu-ul si da share live location. Foarte profi, desi spunea ca are 2 saptamani in domeniu. Iarasi aveam dubii.

 

Ajunge, o rog sa ne vedem undeva langa scara blocului si surpriza! Fata asta arata foarte bine, cel putin imbracata. Si e si 1/2 chinezoaica. Ma gandeam ca am surprize cand o vad goala.

 

Urcam pe rand la mine, bem o cola, se duce sa se igienizeze, apoi facem un dus impreuna. Sanii fenomenali! Deci sanii sunt din jumatatea ei asiatica. Medii, dar cat sa umple mana. Dar tot corpul era mirific, ma jur! Slim, miniona, 1/2 chinezoaica. Imaginati-va!

 

Dupa dush mergem in dormitor, trece la ON, nu cine stie ce. Zic sa ne incingem putin asa ca o rog sa vina deasupra pentru un 69. Pasarica fara mirosuri, curata. Vad ca oralul era la fel de anost, asa ca o intreb daca se poate ceva atentie la coaie. Se conformeaza si incepe aa le suga din 69.

 

Bun, zic sa trec eu deasupra pentru inceput. Pun prezervativul, si mai bag putin botul la savarina in timp ce ea strangea lenjeria in pumni. Misionar ok, stramta, am dat incet sa nu o doara, geme, parea sa ii placa. Mie clar mi-a placut. Am incercat FK, a spus ca nu face.

 

Apoi o rog sa vina ea deasupra, priveliste minunata cu sanii aia cu sfarcurile mici.

 

Apoi la marginea patului cu spatele apre mine, apoi cu fata spre mine, am ridicat-o in brate.

 

Simt ca nu mai duc mult, asa ca ne bagam la capra. Asa am si terminat in prezervativ.

 

Mai facem un dus, ii spun sa fumam o tigara afara, ca nu mai duc al doilea numar, motiv pt care mereu merg la finalizare.

 

Am iesit pe rand, in ordinea inversa in care am intrat in apartament. Si am mai stat afara pret de 2 tigari. Am vorbim mult si inainte si dupa, diverse lucruri. Foarte inteligenta pentru varsta ei de 18 ani.

 

Notele

 

Locatie : la mine, deci 10 :)))

Chip : 10

Fizic : 10

ON : 8 (fara deep, fara priviri, dar atentie la coaie la solicitarea mea)

NP : 10

Atitudine : 10

Igiena : 10

 

De rechemat : Clar da! Doar ca pentru mine e foarte dificil si periculos. De altfel de aia si scriu aici, pentru ca eu nu stiu daca mai am ocazia sa o chem mine :)

De recomandat : Da!!!

 

Halat : 300 lei cu tot cu taxi

DTD : 35 minute, eu am renuntat la al doilea numar si am mai recuperat afara 10-15 minute din timp, pentru ca nu fumez in casa.

 

Fata a avut anunt pe publi, nu mai are. Are deja o mica clientela si spune ca prefera sa lucreze in cerc restrans. Pozele nu le mai am pe telefon si am sters si conversatia cu ea din motive de securitate :))

 

Rugamintea mea e sa scrieti aici daca va intalniti cu ea si sa va spuneti parerea. Eu inca sunt socat!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Pă zonă
  • Oras:Pă zonă

Te a prostit....am futut o cu 200 ora cu 3 finalizari in centru...

Posibil, dar nu asta era ideea. Stiu ca a lucrat in centru, dar la deplasari tarifele sunt mai mari, iar acum nu mai are locatie. Stiu ca era 150/250 fin/h cand avea locatie, dar nu am apucat sa ajung atunci :)

Oricum, multumesc pentru interventie.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare dragi futăcioși
Tocmai a plecat Miruna de la mine si încă îmi tremură genunchii de la partida bună pe care am avut-o.
Fata corespunde descrierii undeva la 18 ani, nu am întrebat-o dacă e  majoră dar e clar, e proaspătă în meserie si îi place ce face
Este micuță, cu sâni mici rotunzi ca semisferele zici ca sunt silicoane, carte tonifiată pe ea, pentru amatorii de trufanale este păpușica perfectă
Am stablit pe Whatsapp întâlnirea și demoiselle s-a prezentat la ”tragere”
ACTIUNEA:
Am început cu săruturi peste tot, fata se implică și geme
Apoi a trecut la ON pe care l-a executat stângace, mai are de lucrat la el, ce mi-a plăcut e că s-a străduit
Apoi misionar si am avut plăcerea de a admira un peisaj de zile mari, ca pentru premianți
Tura 2 a fost toate pozitiile si am terminat doggy style
Aspect Față 9
Corp 8 (mie imi plac mai skinny dar pentru unii s-ar putea sa fie perfectă)
Micuță, 1.60
Vorbăreață si sociabilă spre smart
Halatul - 400 RON care merită cu prisosință
Dacă voi mai apela, da, inevitabil!
Ciocane tari tuturor!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Plm va prosteste ca e noua in bransa dar inteleg ca se fute de la 17 ani si iubi guvidele vrea sa o dea prin Italia. E clar ca a bagat multi km si se da virgina ca sa atraga clientii. Aveti grija fratilor!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 Salut, tocmai a plecat "Miruna" de la mine, ea se recomanda Andra, asa ca m-am gandit sa ii fac o recenzie aici, prima recenzie pe care o fac, asa ca daca am omis ceva, am gresit ceva, imi cer scuze anticipat 

 
 
Note:
- locatie - 10, a venit ea la mine
- fata - nota 9 ,miniona (1.55-1.60 si vreo 45kg maxim) fundulet frumos, sani micuti, rotunzi si fermi, pareau siliconati dar nu sunt, deh, asa e cand ai 19 ani
- oral NP - 8, mai are putin de lucrat, ma enerveaza ca are unghiile lungi si cred ca o incurca, ei ii plac, asa ca ...nu comentez, ca nu le port eu :))
- normal - 9, pasarica frumoasa, stramta, am incercat mai multe pozitii cu ea, nu a zis nu imi place, nu vreau, nu nimic, a participat, a gemut, a folosit lubrifiant dar se si umezise natural, asa ca nu stiu daca ar fi avut nevoie, overall foarte ok
 
Legat de normal pot sa zic ca a fost vorba cuiva de mai sus "ca la premianti" pt ca e tanara, e frumoasa si are un corp misto, e placut sa vezi asa ceva in timp ce "muncesti" 
 
Inainte si dupa am mai stat cu ea de vorba, e foarte relaxata, deschisa, joviala. 
 
Inteleg ca platesti, dar iti ofera un serviciu pentru banii aia, nu inseamna ca o detii si daca nu esti un taran, se comporta ok, e chiar foarte naturala, cel putin asa a fost cu mine, nu a comentat nici cand nu reuseam sa termin in balonas si a trecut la oralul ala NP despre care am vorbit mai sus si a durat ceva pana am reusit sa termin, a continuat treaba ca sa isi multumeasca clientul. 
 
Sfatul meu, vorbeste-i frumos, poarta-te ca un gentleman cu ea si nu o sa fii nemultumit. 
 
Am platit o ora (350 de lei) + aditionale cate 50 de lei, taxi, finalizare orala, oral neprotejat (da si asta e serviciu aditional), aici poate ar trebui sa schimbe si sa fie standard neprotejat, in functie de igiena, in total vreo 500 de lei. 
 
Am platit o ora dar toata distractia a durat spre 1,5h ore, eu zic ca sunt moduri mai nasoale de a iti cheltuii banii, asa ca merita incercata. 
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Asa e, are unghiile lungi puse , dar finute si la o unghie si-a rupt-o :)

 

 

 

 Salut, tocmai a plecat "Miruna" de la mine, ea se recomanda Andra, asa ca m-am gandit sa ii fac o recenzie aici, prima recenzie pe care o fac, asa ca daca am omis ceva, am gresit ceva, imi cer scuze anticipat 

 
 
Note:
- locatie - 10, a venit ea la mine
- fata - nota 9 ,miniona (1.55-1.60 si vreo 45kg maxim) fundulet frumos, sani micuti, rotunzi si fermi, pareau siliconati dar nu sunt, deh, asa e cand ai 19 ani
- oral NP - 8, mai are putin de lucrat, ma enerveaza ca are unghiile lungi si cred ca o incurca, ei ii plac, asa ca ...nu comentez, ca nu le port eu :))
- normal - 9, pasarica frumoasa, stramta, am incercat mai multe pozitii cu ea, nu a zis nu imi place, nu vreau, nu nimic, a participat, a gemut, a folosit lubrifiant dar se si umezise natural, asa ca nu stiu daca ar fi avut nevoie, overall foarte ok
 
Legat de normal pot sa zic ca a fost vorba cuiva de mai sus "ca la premianti" pt ca e tanara, e frumoasa si are un corp misto, e placut sa vezi asa ceva in timp ce "muncesti" 
 
Inainte si dupa am mai stat cu ea de vorba, e foarte relaxata, deschisa, joviala. 
 
Inteleg ca platesti, dar iti ofera un serviciu pentru banii aia, nu inseamna ca o detii si daca nu esti un taran, se comporta ok, e chiar foarte naturala, cel putin asa a fost cu mine, nu a comentat nici cand nu reuseam sa termin in balonas si a trecut la oralul ala NP despre care am vorbit mai sus si a durat ceva pana am reusit sa termin, a continuat treaba ca sa isi multumeasca clientul. 
 
Sfatul meu, vorbeste-i frumos, poarta-te ca un gentleman cu ea si nu o sa fii nemultumit. 
 
Am platit o ora (350 de lei) + aditionale cate 50 de lei, taxi, finalizare orala, oral neprotejat (da si asta e serviciu aditional), aici poate ar trebui sa schimbe si sa fie standard neprotejat, in functie de igiena, in total vreo 500 de lei. 
 
Am platit o ora dar toata distractia a durat spre 1,5h ore, eu zic ca sunt moduri mai nasoale de a iti cheltuii banii, asa ca merita incercata. 

 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

 Salut, tocmai a plecat "Miruna" de la mine, ea se recomanda Andra, asa ca m-am gandit sa ii fac o recenzie aici, prima recenzie pe care o fac, asa ca daca am omis ceva, am gresit ceva, imi cer scuze anticipat 

 
 
Note:
- locatie - 10, a venit ea la mine
- fata - nota 9 ,miniona (1.55-1.60 si vreo 45kg maxim) fundulet frumos, sani micuti, rotunzi si fermi, pareau siliconati dar nu sunt, deh, asa e cand ai 19 ani
- oral NP - 8, mai are putin de lucrat, ma enerveaza ca are unghiile lungi si cred ca o incurca, ei ii plac, asa ca ...nu comentez, ca nu le port eu :))
- normal - 9, pasarica frumoasa, stramta, am incercat mai multe pozitii cu ea, nu a zis nu imi place, nu vreau, nu nimic, a participat, a gemut, a folosit lubrifiant dar se si umezise natural, asa ca nu stiu daca ar fi avut nevoie, overall foarte ok
 
Legat de normal pot sa zic ca a fost vorba cuiva de mai sus "ca la premianti" pt ca e tanara, e frumoasa si are un corp misto, e placut sa vezi asa ceva in timp ce "muncesti" 
 
Inainte si dupa am mai stat cu ea de vorba, e foarte relaxata, deschisa, joviala. 
 
Inteleg ca platesti, dar iti ofera un serviciu pentru banii aia, nu inseamna ca o detii si daca nu esti un taran, se comporta ok, e chiar foarte naturala, cel putin asa a fost cu mine, nu a comentat nici cand nu reuseam sa termin in balonas si a trecut la oralul ala NP despre care am vorbit mai sus si a durat ceva pana am reusit sa termin, a continuat treaba ca sa isi multumeasca clientul. 
 
Sfatul meu, vorbeste-i frumos, poarta-te ca un gentleman cu ea si nu o sa fii nemultumit. 
 
Am platit o ora (350 de lei) + aditionale cate 50 de lei, taxi, finalizare orala, oral neprotejat (da si asta e serviciu aditional), aici poate ar trebui sa schimbe si sa fie standard neprotejat, in functie de igiena, in total vreo 500 de lei. 
 
Am platit o ora dar toata distractia a durat spre 1,5h ore, eu zic ca sunt moduri mai nasoale de a iti cheltuii banii, asa ca merita incercata. 

 

E bine de stiut ca ai locatie de nota 10 :D

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

link anunț? poze? 

 

 ElProfesoare, nu am gasit, eu am gasit-o de aici, am fost curios sa vad cum e "chinezoaica", am avut mereu un fetish din asta cu o asiatica si am zis ca poate il rezolv acum. 

Postul initial e al lui Costel, preturile sunt la mine in postul de mai sus si pozele le iei de la ea de pe WhatsApp, daca esti interesat. 

 

E bine de stiut ca ai locatie de nota 10 :D

 

Da, sunt multumit de apartamentul in care locuiesc :D 

 

ce peste prost...witcher l ai prins loool...ai o bere de la je

 

Exista vreun moderator pe forum sa ii modereze pe trollul asta de easyrider? 

 

In afara de faptul ca nu e foarte inteligent, mai si semnalizeaza, la el toti astia care posteaza sunt pestii fetelor de pe aici. 

 

@Easy, daca te uitai mai atent, nu eu i-am deschis topic si userul meu e cu mult mai vechi decat topicul asta, daca o scoteam eu la produs, situatia era alta, dar pentru asta trebuie sa te duca putin capul, nu e cazul tau, esti safe. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...