Sari la conținut

0753770335


Postări Recomandate

Tipa simpatica

Am sunat la anunț și eram sigur ca e tepa mai ales după locație, hotel cu grilaj. Dar vocea suna bine și oralul era cu cim asa ca m-am dus. Și la portiță o tipa de peste 1.77 fără tocuri,slim și simpatica. O admir din spate când urca și îmi vin idei. Sus după ce sdau cadoul ne apucam de treaba. Oral nu foarte deep dar o tehnica interesanta cu limba. Mai încercăm o caprita și ce caprita e fata... Un umeri craci și lungi craci... Și apoi finalizez glorios în cim. Note:

Tipa reala 9. Primea 10 dacă avea o lenjerie ceva nu ca arata rău goala dar asa o vedeam poate are :). Oral 8-9 interesant și bun pt cim. Dacă era deep și cu atenție la oo...

La normal pasarica frumoasa bună de explorat. Un pic lubrifiant însă nimic deranjant. Sâni rotunzi drăguți.

Fata sociabila glumeata, naturala. Eu i-am recomandat alta locație.

De încercat pt mine e da... Nu e cu fițe și figuri.

Pret15 cu cim 10 fără.

Pe viitor nu strica putina inițiativa în pat, o lenjerie sexy și putina atenție la oo. Eu mai vreau sa o încerc. Voi?

Rog pe cineva sa atașeze fota căci nu pot

  • Like 2
Link spre comentariu

Gogule ești fumat rău... Ai încurcat tutunul. Pai ma nene eu sunt pe acilea după vreama când tu te uitai în pantaloni sa vezi ce ești... Nu sunt guvide... Sunt doar uimit de prostie. Asa ca idee azi am futut ceva tatuat cu influente bronzata cu Pizda de te mulge și cu oral adânc... Cam grăbită da bună... Ia vezi îți place reclama? Dacă îți place recenzia caut-o si testează. Vezi ma repet: din cauza unora xa tine nu mai scrie nimeni recenzii. Pierdere de timp... Mai bine sa fie pierdere de bani și pt tine... Aaa nuu pardon doar întrebi. Hai sănătate și... Înainte de a face afirmații vezi și tu cam câte recenzii am făcut eu. Fa și tu 30% și ești de încredere...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...