Sari la conținut

Rebeca 0720723371


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

A fost cineva, ca si pe mine ma interesează, vad ca colegul nu intreaba de ea!??

Parca am mai văzut patul acela pe un topic din Pitești sau mi se pare...Greseala e ca nu le spuneți celor de pe Publi despre forum și ca ele nu prea comunica aici cu voi și decât își dau up-uri, cele care stiu de forum.Asa am știi mai ușor care, cum și ce...

Si băiatul acesta, pune link fără nici o căutare și informare și așteaptă pe alții sa zică ceva...hm.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Unde pot și eu
  • Oras:Unde pot și eu

Tipa activa în zona Gară Sud Pitești! Nu am fost instigat sa ajung pe la ea, dar i am văzut anunțul și pe publi24.ro, secțiunea matrimoniale județul Vâlcea, acum ceva vreme ! Tipa pare reala dar, gusturile nu se discuta,dacă ești un adevărat curvar, te duci, te descarci și revi cu recenzie! Într-adevăr, frica de teapa, te duce spre extrem, dar, noi, ceilalți membri, am trecut peste, am investit câțiva lei, am pus recenzii, ca tu, inițiatorule de topic, sa te duci punct ochit punct lovit! Acum, nu fi zgârcit și du-te!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Acum am văzut tatuajul, e fata cu oglinda...asa am numit-o eu.Are deja topic, sigur... Cred ca mai îmi deschid și eu unul pentru atunci când voi pleca în vacanță, sa nu se umple topicul de recenzii cu nimicurile unora.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...