Sari la conținut

SIMONA -0728440499 reala 100% confirm cu chipul


Postări Recomandate

  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie

Nu ai putea tu sa faci onorurile și să ne spui și nouă?

Daca as fi vizitat-o , as fi spus daca e sau nu. Si adevarul e ca am incercat , dar nu mi s-a raspuns la telefon din pacate , motiv pentru care am postat pe forum in incercarea de a afla daca merita sa continui sa incerc sa dau de domnisoara sau nu. Una peste alta , nu stiam ca trebuie sa duc munca de lamurire cu toti userii de pe forum de fiecare data cand am o curiozitate legata de fata. Intrebarea era simpla : e tipa din poze sau nu ? Si raspunsul e unu cu "da" sau "nu". De asta imi esti sincer sila sa si intru sa citest/postez pe forumul asta. Aparent nu putem trai fara sa ne dam bobarnace unul altuia...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

...si eu sunt interesat de fata dar desi am insistat cu telefoanele cateva zile la rand ...nici un rezultat 

 

se pare ca ori a plecat si si-a inchis telefonul cu care a lucrat aici ...ori lucreaza foarte tarziu caz in care nu ne putem intersecta 

 

...m-ar fi interesat doar in cazul in care pozele sunt reale ...indiferent de pret . 

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

se pare ca a lucrat si pe la turci , in Dubai si pe la Galati iar pozele ar fi reale asa cum spune un coleg din Galati ( in singura recenzie de pe topicul ei ) unde a lucrat cu numele de scena IULIA:

 

Buna ziua dragi colegi , stiu ca o sa mi se urce în cap mulți utilizatori ca nu am facut nici o recenzie pana acum. Dar eu locuiesc de 10 ani in Spania si nu am fost foarte mult timp in Romania . Acum sa povestesc
Am fost ieri la domnișoara Iulia , este extrem de frumoasa si spre surprinderea mea este fata din poze . I-am adus la cunoștință că pe forum este găsit un link din Dubai si mi sa comunicat ca a lucrat în acea zonă doar ca a venit acasă prin luna martie din cauza pandemiei . Este frumoasa foc si reala, nu ma asteptam .
Am intrat la dus , eu fiind dusat de acasa am intrat putin pentru igienizare .
Dupa trecem la acțiune:
La oral primește Nota 8 (nu face adanc)
Normal :9 te excită numai cand te uiti la ea de iti vine sa iti dai drumul instantaneu
Aspect:10++
Igiena ireproșabilă 10++++
În apartament era foarte curat.
Medie generală 9
Este de vizitat domnișoara.
Spor
  • rep_up.png
  •  
  • 0
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator machedonul08
Reputație: 0

Nu raspunde. Am sunat de mai multe ori in zile diferite. Nu cred ca mai este activa, cel putin pe la noi, deduc din comentariile voastre. Duca-se pe pustii!!!!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

i-am facut deja poze , acum 2 ani , in dubai , eram doar curios sa o revad  si sa o mai iubesc o data .

intrebi pentru tine sau pentru vreun prieten din lazu , cristinele ?

stai linistit ca fata oricum nu este pentru standardele tale , ca sa ajungi tu sa futi asa ceva trebuie sa desfiintezi cotetul de giste si sa-ti vinzi purceaua din ograda .

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Moama ai fost in dubai acolo unde merg toti saraci care nu au bani de destinatii mai exclusive? Hehe

in dubai am facut escala , in drum spre bali , csf , dupa psibilitati , bali nu-i ca lazu unde creste prazu

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...