Sari la conținut

A fost cineva la ea ?


Postări Recomandate

  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie

Telefon: 0759873013

Bună,dacă îți dorești servicii de calitate fără grabă...discreție,igienă respect si seriozitate sunt doar la,un telefon distanță!
Sunt ,o fire calmă imi place ceea ce fac..garantez revenirea!!!
Dacă v-ați săturat de poze false...doamne grăbite sunt aici să vă invit în locația mea unde igienă și bunul simț sunt pe,primul loc pentru,a-ți satisface fanteziile!
Garantez serviciile si plăcerea de a reveni!
Detalii la nr de telefon...
❤0759873013❤
NU accept persoanele în stare de ebrietate!!!
bile... silicon etc

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200820/1232/27004aeba65a0d3cb0d8a729aae6cb15.jpg

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200820/1234/6a0b00e65e70c6597fd90d107447b126.jpg

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

E veche in Cluj, mă miră că nu găsesc topic cu ea.

Am vizitat-o in mai multe locații pe unde s-a perindat (Park Lake, AVV 110, Cojocnei), ultima impuliceala cu ea cred că a fost cu vreun an în urmă.

O matura copanoasa, cu sânii foarte mari, curata (pozele sunt reale).

Serviciile sunt mediocre, nu excelează, dar nici corigenta nu e. Când are următorul client "pe țeavă" are tendințe de fast-fuck (nu lasă timp între programări, pe sistemul "să meargă banda, sa facem producție").

Servicii: ON/OP+NP+AP+FK.

Preț: 150/fin (nu rețin prețul pentru 1 ora).

Nota generala: sa zic un 7,50.

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Pozele ii aparțin ?

Nene, cu scrisu' văd că le ai.

Cu cititu' ai o problema?

Ce am scris eu acolo mai sus?

Copy/Paste: (pozele sunt reale).

Trebuie traducere din romana in romana?

Link spre comentariu
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)

:))) Plec si eu acum. ba unde plm stati ? Ian 2019-Oct 2020. Zero postari. Acu prima postare la ....:))), gata hai ca plec.

Bună! Am fost recent la doamna! Este de nota 10!poze reale! Servicii excepționale!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0741745219
  • Oras:Cluj Napoca
  • Telefon: 0741745219
  • Oras:Cluj Napoca

Doamna este o persoana care ofera servicii de calitate superioare! Forme superbe! Pune sufletul când esti la ea! Mie mi-a plăcut foarte mult! Abia aștept sa o mai vizitez! Este curata! Singura in locație! Discreție maxima! Nu se grăbește! O recomand!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0741745219
  • Oras:Cluj Napoca
  • Telefon: 0741745219
  • Oras:Cluj Napoca

:))) Plec si eu acum. ba unde plm stati ? Ian 2019-Oct 2020. Zero postari. Acu prima postare la ....:))), gata hai ca plec.

Nu am postat ca nu am vrut.. Dar toate la care am fost au fost excepționale! Aici m am decis sa postez ca merita doamna... Etse de clasa superioara...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru

Nu am postat ca nu am vrut.. Dar toate la care am fost au fost excepționale! Aici m am decis sa postez ca merita doamna... Etse de clasa superioara...

Boss, nu te contrazic, legat de ultima ta afirmatie, legat de clasa superioară dar am si eu o intrebare: "Dacă dameza e de clasă superioară, oare ce Dumnezeu de strambe si frigide ai futut, pana acuma?"

Tare curios sunt daca pe asta o pui la superioara, unde le-ai incadra pe Paula, Lidia, Yness, Delia si restul din aceasta categorie!?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru

Salut, asta care e?

M-am grabit, ma scuzati! 🙈

Eram pe drum, la volan si m-am amuzat un pic cand am vazut cat o lauda baiatul, pe dameza. ÃŽntr-adevăr, cum zicea si colegul( @mivanul), la Yren faceam referire.

Spor!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Copanoasa, intr-adevar. Vizitat doamna. Stie ce are de făcut. Experimentata si sigura pe ea, îți da senzația ca ii place și ei. Te simți bine. Locație in bloc vechi ( Cojocnei) - nota 7. ON - 8, NP - 7,5. 100lei finalizarea. De revizitat?, poate!... da senzația ca are și alte surprize in program.

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

... da senzația ca are și alte surprize in program.

Surprize nu știu, dar opțiuni suplimentare, cert da, de exemplu analul, care e +50 și-și merita banii (cu contre, gemete, etc.).

Link spre comentariu

  • Telefon: 0741745219
  • Oras:Cluj Napoca
  • Telefon: 0741745219
  • Oras:Cluj Napoca

 

Surprize nu știu, dar opțiuni suplimentare, cert da, de exemplu analul, care e +50 și-și merita banii (cu contre, gemete, etc.).....

 

Io am spus ca se merita

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...