Sari la conținut

Denisa moldoveanca - 0753845067


Postări Recomandate

  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

Imi cer scuze!!! Sa stat mai mult decat a trebuit !! Nu o sa se mai repete !!! Imi pare rau!!

Când știi că la ora x ai programat un client explici frumos celui din casă că nu se poate întinde pt că ai alt client cu programare.Ce zici?Te-ai gândit o secundă oare ,de unde vine cel care sta în stradă și așteaptă să-i răspunzi la telefon?
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Când știi că la ora x ai programat un client explici frumos celui din casă că nu se poate întinde pt că ai alt client cu programare.Ce zici?Te-ai gândit o secundă oare ,de unde vine cel care sta în stradă și așteaptă să-i răspunzi la telefon?

M-am gandit, a fost vina mea..

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Salut, este prima mea recenzie pe grup asa ca fiti intelegatori. Tipa este foarte mica, subtire cu sanii mici, dar arata bine. Locatia este ok, un mare plus este baia unde pe langa prosop curat avea un head&shoulders, ceea ce pentru mine este important( nu miros a fata mare la plecare). Nu detaliez actiunea, este prea personal pt mine, insa m-am cam temut de ea ca este prea firava si nu am vrut sa o ranesc, totusi am avut parte de o partida super tare. Desi la inceput avea si ea dubii in legatura cu potrivirea la anal, a fost o senzatie extraordinara in acel fund micut.

Note: locatie 9.5, on 9.5, no 9.5, ap 9.9, cim 9.5. Eu voi revenii cu siguranta

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salut, este prima mea recenzie pe grup asa ca fiti intelegatori. Tipa este foarte mica, subtire cu sanii mici, dar arata bine. Locatia este ok, un mare plus este baia unde pe langa prosop curat avea un head&shoulders, ceea ce pentru mine este important( nu miros a fata mare la plecare). Nu detaliez actiunea, este prea personal pt mine, insa m-am cam temut de ea ca este prea firava si nu am vrut sa o ranesc, totusi am avut parte de o partida super tare. Desi la inceput avea si ea dubii in legatura cu potrivirea la anal, a fost o senzatie extraordinara in acel fund micut.

Note: locatie 9.5, on 9.5, no 9.5, ap 9.9, cim 9.5. Eu voi revenii cu siguranta

 

Buna multumesc frumos te mai astept !!! Apreciez. :*

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 57 minute, denisamoldo a spus:

Buna !!! Sunt disponibila in Cluj 1 saptamana pana miercuri !! 😘

Este neserioasă, nu respectă programările și nu mai răspunde la telefon. Este de evitat. 

Link spre comentariu

Am vizitat domnisoara pentru a doua oara. Data trecuta am fost anul trecut, mi-a placut ca e deschisa la indrumari si se muleaza dupa cerintele mele, asa ca m-am decis sa ma intorc inca o data special doar pentru un oral cu finalizare orala.
Am sunat de dimineata, m-a anuntat ca nu era disponibila si sa mai incerc peste o ora. Am asteptat o ora, am sunat iarasi, dar era ocupata asa ca am intrebat daca pot sa fac o programare. Din pacate am intarziat 15 minute la programare dar domnisoara a fost intelegatoare si m-a asteptat. S-a comportat frumos, foarte cald, m-a asteptat intr-o tinuta sexy, e foarte frumoasa. Am stat putin la povesti dupa care am trecut la treaba.
Note:
Curatenie locatie: 10;
Aspect fizic: 10 (arata mai bine decat in poze, parerea mea);
Oral: 10;
Sex: 8;
Caracter: 10;
GFE: nu stiu;
Moldavian GFE: 10;
Anal: data viitoare;

Sfat: Daca poti sa spargi gheata, e simpatica, calda, relaxata, glumeata si se baga sub pielea ta.

Recomand si ma voi intoarce.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...