Sari la conținut

Denisa moldoveanca - 0753845067


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Salut nu ma prea afișez eu pe site dar vreau să vă spun că aseară am fost și eu pentru prima dată la Denisa miam făcut programare telefonic și am plecat la ora stabilita este primitoare a vrut să mă servească cu suc apa ce a avut dar am refuzat am fost la ea pentru o finalizare am întrat la dus Baia este super ok după care am întrat în acțiune fata mia făcut un oral demențial la normal a acceptat orice poziție a fost super ok merita vizitată.... Spor la futut

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Cam dubioase aceste 'recenzii'. Dar nu vreau sa intru in poleminici cu nimeni.

@Denisamoldo - Daca vrei mai multi clienti - poti sa pui mai multe poze cu tine // sa fii mai activa pe forum // sa anunti zilnic (cum fac celelalte fete) cand esti disponibila si cand nu esti.

Altfel ramai doar la canalul de clienti de pe publi24.

Suntem multi 'nehotarati' si n-am vrea sa tranversam tot orasul + motiv pentru 'sotie / prietena' si sa nu ne potrivim.

Parerea mea.

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Daca nu ai o problema sa fie pozele ne-blurate, nu vad de ce ar copia alte fete pozele ... tu esti tu si clientii vor vedea ca este altcineva in momentul cand ajung la respectiva fata care s-a dat drept tine. Nu?

Poti pune si poze blurate (cum fac majoritatea fetelor).

Parerea mea - poti tine cont ... sau nu (nu-i musai)

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 44 minute, falus ion a spus:

Daca nu ai o problema sa fie pozele ne-blurate, nu vad de ce ar copia alte fete pozele ... tu esti tu si clientii vor vedea ca este altcineva in momentul cand ajung la respectiva fata care s-a dat drept tine. Nu?

Poti pune si poze blurate (cum fac majoritatea fetelor).

Parerea mea - poti tine cont ... sau nu (nu-i musai)

Da inteleg ce spui doar ca eu sunt eu si imi puneam poze cu fata pt ca majoritatea nu cred ca sunt reala .. voi barbati uni sunteti dificili .. in fine ..eu nu vreau discutii .. mersi oricum de sfat apreciez te pup

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitat recent fata. Pentru cei care nu vreau sa piarda timpul cu lectura, categoria e:  golire rapida

 

Locatie:9.  Manastur, Garbau. Au mai stat fete acolo, dar nimic memorabil. Apartament OK cu tot ce ii trebuie.

Fata: 7.5 Micuta, dar nu migniona.Tinerica, corp ok, carne tare pe ea dar as zice ca e de la varsta nu de la mentenanta. M-a primit intr-o lenjerie care intra la categoria fie ieftina, fie foarte uzata.Nu urata, dar in nici un caz sexy. Atitudine obosita, sictirita pe clienti, fara chef de orice. Am incercat sa o gadali la sentimente, sa o iau cu frumosul, dar fara rezultat.

Oral: 7 Executat in pozitia ghiocelului care e moartea pasiunii pt mine.ON, umed, ok, dar executat ca trebuie. Un fel de copilul care a ramas ultimul cand s-a impartit inghetata si a nimerit conul spart si doar ce a mai ramas pe fund dupa ce s-au servit toti. O linge, ca trebuie si e inghetata, dar poti sa ii simti supararea cand te uiti la el cum o face.

Actiune: 6. Fundul e piesa de rezistenta. Numai bun de prins in  palme si ferm. I rest sta cum o pui. Nu da contre, nu e acolo, face ca trebuie.

Concluzie: golire rapida daca va pierdeti prin Manastur, si aveti timp de pierdut, si e inchis la Mac si nu aveti chef sa mergeti pana la Polus

  • Like 5
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 11 minute, josephseed a spus:

Vizitat recent fata. Pentru cei care nu vreau sa piarda timpul cu lectura, categoria e:  golire rapida

 

Locatie:9.  Manastur, Garbau. Au mai stat fete acolo, dar nimic memorabil. Apartament OK cu tot ce ii trebuie.

Fata: 7.5 Micuta, dar nu migniona.Tinerica, corp ok, carne tare pe ea dar as zice ca e de la varsta nu de la mentenanta. M-a primit intr-o lenjerie care intra la categoria fie ieftina, fie foarte uzata.Nu urata, dar in nici un caz sexy. Atitudine obosita, sictirita pe clienti, fara chef de orice. Am incercat sa o gadali la sentimente, sa o iau cu frumosul, dar fara rezultat.

Oral: 7 Executat in pozitia ghiocelului care e moartea pasiunii pt mine.ON, umed, ok, dar executat ca trebuie. Un fel de copilul care a ramas ultimul cand s-a impartit inghetata si a nimerit conul spart si doar ce a mai ramas pe fund dupa ce s-au servit toti. O linge, ca trebuie si e inghetata, dar poti sa ii simti supararea cand te uiti la el cum o face.

Actiune: 6. Fundul e piesa de rezistenta. Numai bun de prins in  palme si ferm. I rest sta cum o pui. Nu da contre, nu e acolo, face ca trebuie.

Concluzie: golire rapida daca va pierdeti prin Manastur, si aveti timp de pierdut, si e inchis la Mac si nu aveti chef sa mergeti pana la Polus

Multumesc frumos !!! 
1 lenjerie Victoria Secret ( nu e ieftina )

2 comunicati cand veniti ( la tel sunteti tari in gura cand aj aici sunteti pe silent )

3 nu se fac negocieri 

4 imi dau interesul in ceea ce fac 

5 nu grabesc clientii si mereu intreb cum vor si ce vor

Daca aveti talente si figuri nu veniti

Cat despre oral toti clienti sunt ff multumiti majoritatea pt oral vin.. tu esti un caz special 

Mersi frumos pt recenzie !!! 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Draga Denisa,

Ce trebuie sa intelegi (tu si celelalte fete) este ca noi lasam o recenzie pe baza EXPERIENTEI noastre avuta cu tine. Nu e un atac personal (in majoritatea cazurilor) ci mai mult relatam daca EXPERIENTA traita cu tine, ne-a placut sau nu.

Am patit de multe ori, sa merg la aceeasi fata si sa am o EXPERIENTA total diferita de parca am mers la altcineva.

Partea buna este ca poti lucra la tine si la modul cum clientul se simte si poti imbunatati felul cum decurge o intalnire.

La ce nu poti lucra, sunt aspectele care tin de fizic cum ar fi inaltimea mica sau sanii dar iti garantez daca oferi o experienta misto clientilor - orice barbat trece cu vederea pentru o experienta super tare. Mai ales ca varietatea serviciilor pe care te simti confortabila sa le oferi este mai larga decat la majoritatea fetelor (CIM, COF, ANAL)

PS: imi cer scuze pentru folosirea in exces al cuvantului "Experienta" dar am tinut sa argumentez un aspect.

PS2: Din nou, cele scrise mai sus, as vrea sa le iei ca pe-o parere. Poti tine cont de ea sau nu.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 4 minute, falus ion a spus:

Draga Denisa,

Ce trebuie sa intelegi (tu si celelalte fete) este ca noi lasam o recenzie pe baza EXPERIENTEI noastre avuta cu tine. Nu e un atac personal (in majoritatea cazurilor) ci mai mult relatam daca EXPERIENTA traita cu tine, ne-a placut sau nu.

Am patit de multe ori, sa merg la aceeasi fata si sa am o EXPERIENTA total diferita de parca am mers la altcineva.

Partea buna este ca poti lucra la tine si la modul cum clientul se simte si poti imbunatati felul cum decurge o intalnire.

La ce nu poti lucra, sunt aspectele care tin de fizic cum ar fi inaltimea mica sau sanii dar iti garantez daca oferi o experienta misto clientilor - orice barbat trece cu vederea pentru o experienta super tare. Mai ales ca varietatea serviciilor pe care te simti confortabila sa le oferi este mai larga decat la majoritatea fetelor (CIM, COF, ANAL)

PS: imi cer scuze pentru folosirea in exces al cuvantului "Experienta" dar am tinut sa argumentez un aspect.

PS2: Din nou, cele scrise mai sus, as vrea sa le iei ca pe-o parere. Poti tine cont de ea sau nu.

Da, multumesc. Asta este, mergem mai departe

Link spre comentariu
  • Oras:Floresti Cluj
  • Oras:Floresti Cluj

Am vizitat și eu fata de pe Garbau. Un pic cam bosumflata  când am ajuns. Am stat doar la o finalizare pentru ca avea ceva programare.Fata arata foarte bine, tânăra frumoasa, din acțiune oralul a fost super.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 3 ore, alexxx7777 a spus:

Am vizitat și eu fata de pe Garbau. Un pic cam bosumflata  când am ajuns. Am stat doar la o finalizare pentru ca avea ceva programare.Fata arata foarte bine, tânăra frumoasa, din acțiune oralul a fost super.

Multumesc frumos!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Buna baieti, incepand de astazi ora 13:00 voi fi disponibila in orasul vostru😘😘

Locatia: Mănăștur

Programari Telefonic,WhatsApp sau sms☺️
 

Serviciile mele sunt:

  • SEX NORMAL PROTEJAT (niciodată neprotejat)
  • SEX ORAL PROTEJAT / NEPROTEJAT (in funcții de igiena)
  • MASAJ DE RELAXARE / EROTIC
  • MÂNGÂIERI / SĂRUTURI PE CORP
  • FINALIZARE CORPORALĂ 
  •  FINALIZARE ORALĂ - extra 50 de lei 
  • FINALIZARE FACIALĂ - extra 50 de lei 
  • SEX ANAL (DOAR PROTEJAT)vad la fata locului marimea si grosimea - extra 100 de lei
  •  FOOTJOB 
  •  HANDJOB
  • GFE (girlfriend experience)
  • CUNNILINGUS / ANNILINGUS (pasiv)
  • DIFERIT POZIȚII precum „69“

 

Tarifele mele sunt: 
O finalizare (30 de min) - 150 de lei 
O oră / 2 finalizări (60 de min) - 250 de lei

Cer si ofer seriozitate, nu te grăbesc , imi rezerv dreptul de-a imi selecta clientii.

NU ACCEPT CU BILE, SUB INFLUENTA ALCOOLULUI SAU A ALTOR SUBSTANTE!!!!!

 

 

PRETURILE NU SUNT NEGOCIABILE!!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...