Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator angelsdevils
Reputație: 0

Va multumesc dar Carla nu este pe placul meu nu are sani mari si nu emana sexualitate, adica vreau sa fie țâțoasa cu cragi lungi !

Gigideva....

Sincer ... Carla cu ce stie sa faca si cum se comporta, face cat 1000 de tipe cu sani mari si emana o sexualitate cat alte 1000.

Iti spun sincer, ca ar trebui sa te gandesti bine.

Nu stii ce pierzi...

Dupa ce ai plecat de la ea, o sa zici ca ai murit de 10 ori si ai inviat de 20!

Eu am reusit sa ajung intr-un final dupa 2 ani de incercari si cand am plecat de acolo am avut impresia ca mi s-au deschis portile raiului pe pamant!!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Iti mulțumesc angelsdevils pentru sfatul tau, dar eu de obicei nu prea am incredere in cine exagerează, prea o înalți in slavi asa zici ca esti rechinul ei 🤣 Oricum Carla nici e asa inalta nici are sani mari, nu e genul meu 🤷â€â™‚ï¸

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator diana120809
Reputație: 0

:))) lasati-l băieți in pace ca nu ii plac fetele cu service top si note numai de 10+++. Craci si tate sa aibe si atitudine de nota 0 vrea domnul (fiecare cu preferintele lui). Momentan nu prea sunt in Deva. Au fost o perioada, cand erau inchise puffurile in germania, austria.. Mai ai de asteptat pana găsești ce cauți tu

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

https://nimfomane.com/forum/topic/163074-bun%C4%83-dragilor-beatrice-0730442410/

Desi daca stau bine sa ma gandesc mai degraba te-as sfatui sa nu deschizi topice aiurea. Oricum e varza forumul. Daca mai deschideti topice si cu intrebari din astea... Trimiteti o petitie la nivel motanic sa va faca "Discutii generale"

  • Like 3
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

:))) lasati-l băieți in pace ca nu ii plac fetele cu service top si note numai de 10+++. Craci si tate sa aibe si atitudine de nota 0 vrea domnul (fiecare cu preferintele lui). Momentan nu prea sunt in Deva. Au fost o perioada, cand erau inchise puffurile in germania, austria.. Mai ai de asteptat pana găsești ce cauți tu

Ajunsesi in Deva iar, sau de acasa iti dai cu parerea? :innocent  Creca ti-am zis ca pe tine te ravnesc cel mai grav din Deva si numa nu te prind... In mod text imi place temeinic de domnia ta, dar nu reusesc sa-ti calc.... pragul sa vad daca te iau de muza  :crazylove  :laugh2 

  • Like 1
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

diana120809 aceste sunt preferințele mele, ce sa fac, poate am gresit eu ca nu le am specificat. Si ce insemna, ca cine are sani mari sau craci lungi, trebuie neapărat sa aibe o atitudine de nota 0? Mersi x the impaler pentru sfatul, oricum am deschis aici un topic, deoarece nu existe alta secțiune pe forum, in deva. Asa ar fi trebuit sa scriu la 'Discutii Generale'?

Link spre comentariu
Vizitator diana120809
Reputație: 0

Dragule, eu m-am referit strict la ce este in deva momentan. Vin in Deva de mult timp si de la clienti auzi multe... sani mari gasesti, dar si inalta si sani mari si atutudine de nota 10 nu am auzit decat de o fata. Si a plecat din Deva de ceva timp. Stiu ca lucra in afara inainte, deci probabil a plecat iar. Baietii te-au sfatuit bine, o fata care este in top. Sunt doar 3 fete in top si e singura prezenta momentan. Mai aproape de preferintele tale ar fi Roxana(Mieuna) dar nu este in zona

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Dragule, eu m-am referit strict la ce este in deva momentan. Vin in Deva de mult timp si de la clienti auzi multe... sani mari gasesti, dar si inalta si sani mari si atutudine de nota 10 nu am auzit decat de o fata. Si a plecat din Deva de ceva timp. Stiu ca lucra in afara inainte, deci probabil a plecat iar. Baietii te-au sfatuit bine, o fata care este in top. Sunt doar 3 fete in top si e singura prezenta momentan. Mai aproape de preferintele tale ar fi Roxana(Mieuna) dar nu este in zona

E pe aproape Roxy! 😉

Revine curând, așa ne-a promis!

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Ok, acuma am inteles ce vrei sa spui Diana, dar cred ca pot sa gasesc o femeia cu sani mari, inalta si amabila, cum sa nu? Momentan ai zis ca Roxana nu este in Deva, si cum a zis Gabi, Beatrice nu prea e pe placul meu, am citit ca nu prea e amabila sau e putin lata 🤣 Asa mai astept sau mai caut! Tu Diana cum esti, lucrezi? 😊

Link spre comentariu

Vizitator angelsdevils
Reputație: 0

La Alexandra ma gândeam si eu sa o recomand următoarea. Personal nu am ajuns pe la ea, sunt foarte ocupat în perioada asta, am avut câteva programări dar a trebuit sa le anulez. Din discuțiile cu ea, are o atitudine de nota 10+. Oricum, nu o sa o ratez, asta e clar, doar trebuie sa se alinieze planetele și sa ma eliberez...

O sa spui ca și la Alexandra sunt peste, ca prea o laud mai ales ca nu am fost la ea 🤣🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...