Sari la conținut

Adela 0720795869 Fata e bini di tat


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

esti agent imobiliar sau peste?

hotaraste-te repede, ca sa iti spun cate palme trebuie sa incepi sa iti dai

:))

ca sa-mi pun mintea cu un gandac de colorado ca tine: nu sunt nici una, nici alta... nu ca ar fi treaba ta in vreun fel. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

cu cine te certi, ma amaratule? vezi-ti de treaba ta, tristule...

 

ca sa-mi pun mintea cu un gandac de colorado ca tine: nu sunt nici una, nici alta... nu ca ar fi treaba ta in vreun fel. 

 

Inaltimea voastra, permiteti-mi sa ma simt onorat ca ati avut amabilitatea de a ma baga in seama.... de 2 ori!!!

 

PS: Nu uita de pudra de maini, ca la cate palme urmeaza sa iti dai o sa ai nevoie =))

 

post-126699-0-51260300-1461915956_thumb.jpg

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Reputație: 16719
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Buna adela,cand revii ?doresc o programare la prima ora

 

 

Abia te astept frumusete de domnisoara

 

 

Buna Ade, te asteptam, cand revii??

OMG...cata lume disperata  dupe pizda :slap2 . :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Auuuu imi cer miiii de scuze a i dreptate dar am asa o pofta de ea ca mi am pierdut si simtul scrisului adevarat ade nu ii numai o pasarica dulce si buna rau ci si un om special

Ok
Link spre comentariu
  • Oras:Univers
  • Oras:Univers

Nu stiu cum unii aveti probleme de a o contacta pe d-soara Adela... :D Eu o fac mereu din timp, 2-3 saptamani cel putin inainte si mai mereu am primit raspuns la sms/apel sau mesaj aici pe forum. Chiar daca nu imediat, la putin timp dupa aceea. Depinde de accesul d-soarei la telefonul de servici sau internet. Am apreciat intotdeauna seriozitatea si disponibilitatea Adelei in a gasi o modalitate de a o vizita. :) Vacanta placuta Adela si ne revedem curand!  :hug1

Link spre comentariu
  • Telefon: 0773768850
  • Oras:Neverland
  • Telefon: 0773768850
  • Oras:Neverland

Si pentru ca se apropie – finally – revenirea din concediu a Adelei, hai sa pregatesc terenul, cu o recenzie. Zic :)

Dupa lupte seculare care au durat aproape doua luni, rastimp in care planetele nu vroiau cu niciun chip sa ni se alinieze, am reusit, finally, sa o vizitez pe Adela !! Fix in ultima ei zi de prezenta la birou, inainte de a-si lua concediul. Cred ca am fost ultimul client pe ziua aceea, Marti, 19.04.16.

Cu o zi inainte am luat legatura cu Ade si am stabilit detaliile unei vizite de o ora si jumatate.

Din momentul in care am primit confirmarea ei, inima a inceput sa-mi bata mai repede, eu sa prind aripi - de parca bausem numai Red Bull - si in mintea mea nu mai era decat ea : ADELA !!

A doua zi, fix la ora stabilita ma infiintez la usa ei, care usa se deschide incetisor, intru in garsoniera – curata si foarte eleganta – si incercand sa-mi stapanesc emotia, imi intorc privirea spre fata din spatele usii…Mama mia, ce Fata !!! Ce Femeie !!!

Stiam de la inceput ca Adela este frumoasa, dar ce aveam in fata ochilor parca intrecea toate asteptarile mele !! Buuuuna rau de tot, dom’le !!

Ne-am prezentat, ne-am pupat pe obrajori, ea dand sa ma invite in camera “de lucru”. Ii spun : “Ne, ne, ne !” ii spun. “Draga mea, astept de atat de mult timp momentul asta, ca n-o sa-l las sa treaca asa usor pe langa mine !” Si-i iau degetele mainilor in palmele mele si o invit sa faca o pirueta, sa-mi pot umple ochii cu imaginea ei !!! Frate, ce imagine : o bruneta inalta, pe tocuri, cu parul negru, bogat, despletit, alunecandu-I pe umeri, in jos pana la jumatatea spatelui, imbracata intr-o, hai sa-i spunem, “sexy-rochita” roz – pe care o stiti din pozele postate de ea pe acest site - care-i scotea in evidenta sanii tari, cu sfarcuri ce se profilau obraznice si fundul bombat, al naibii de sexos si – colac peste pupaza – decupata (la rochita roz ma refer) foarte incitant, atat in fata, cat si in spate. Doar ca, acum, spre deosebire de cee ace se vedea in poze, Ade nu purta chilotei…!! :) Da, da, ia imaginati-va voi, cam cat de sexy putea fi imaginea asta !

Nu stiam la ce sa ma uit mai intai…asa ca am zis sa incep cu inceputul si sa ma fac comod.

Ma dezbrac, o iau in brate,... zambesc : meritase asteptarea ; sa o ai pe fata asta in brate, sa ii poti simti rotunjimile trupului, este o super-sexy-experienta !! Da, da !

Ii fur un sarut din varful buzelor, imi trec degetele usor peste sfarcurile, care parca se profilau si mai obraznic prin materialul rochitei, cobor spre soldurile ei si ii cuprind fundul in maini. YESSS !! …cred ca asta am si zis atunci, atat de intens si de erotic era ceea ce traiam ! Ii sarut pielea fina, asa prin decupajele rochitei, adulmecandu-i pasarica, o intorc apoi cu spatele si fac acelasi lucru cu minunatia aia de curulet !!! Ii ridic apoi, usor rochita, dezvaluindu-i in intregime bucile rotunde si sexy. I le strang in palme, i le sarut, usor, fara sa ma grabesc, bucurandu-ma de fiecare moment – de-aia si luasem o ora jumate :)  – si o ajut apoi sa se dezbrace…Adela, goala, in fata mea…wow, ce priveliste…! Buuuna rau, dom’le !!

O culc usor pe pat, ma asez langa ea si o iau in brate. O sarut usor in timp ce mainile mele se plimba pe fiecare curba a corpului ei. “Mama ce piele catifelata ai” ii spun !

O placere sa o atingi, sa o alinti !! Si Adelei ii place sa fie alintata si apreciata :)

Asa ca incep sa ii alint si ii “apreciez” sanii – sunt tari, numa’ buni ca marime, buni sa-i strangi in palme, cu areole mari, sexoase si cu sfarcuri, tari si erectile, sa le tot saruti, sa le tot alinti…Cobor apoi, continuand sa ii sarut trupul, ajungand, pana la urma, in dreptul coapselor  pe care i le imbratisez si i le sarut si i le alint si i le “apreciez”... :)

Am zis, oare, ca Adela are o piele incredibil de fina, de catifelata ?? Oi fi zis…

Ma ridic usor, ii departez picioarele si ma las captivat, pret de cateva secunde bune, de vederea scumpetei aleaia de pasarici. Frumoasa, epilata, catifelata, imbietoare. .. Minune de pasarica, pe care, da, o sarut :) …si o sarut…si-mi bag limba in ea,… adanc, cat pot de adanc, incercand sa i-o simt cu fiecare simt al meu, vederea, gustul – mama ce gust bun putea sa aiba – parfumul…na, ca am o mare erectie acum;  unde esti Adela ??   :)

Sa revenim : Adela, pe spate, goala, cu picioarele departate…eu sarutandu-i piersicuta, Adela vibrand la atingerile limbii mele si gemand foarte excitant… SO FUCKING SEXY !!

Usor se desprinde din bratele mele, se intinde dupa prezervativ, mi-l “monteaza” si incepe un oral buun ! Imaginea ei, aplecata asupra mea, cu parul lung, despletit, cu buzele carnoase, mulandu-se perfect pe membrul meu, era…perfect de erotica !

Pozitia in care statea deasupra mea era si ea, la fel de erotica, cu soldurile in dreptul capului mei, lasandu-ma sa-mi plimb mana dreapta pe cracii aia sexy, pe soldurile rotunde, ajungand apoi intre picioarele ei si alintandu-i piersicuta, din ce in ce mai umeda…

Simtindu-ma ca nu mai pot de nerabdare si ca vreau intre picioarele ei, Ade se urca pe mine, in lady on top, si-si introduce usor “juniorul” meu in pasarica-i umeda si calda…SENZATIE !! Dupa ceva timp schimbam in “caprita”…Ei bine, aici trebuie spus ca, in pozitia asta, Adela este pur si simplu, fucking irresistible : arcuita de spate, cu parul ala negru si lung alintandu-i umerii si spatele, cu picioarele departate, ridicand  curul ala bombat si-al dracului de sexy, lasand sa se vada doua gauri, una mai incitanta decat alta - numai una la oferta insa :)  – ei bine, da, in pozitia asta, Adela este irezistibila, asa ca, in pozitia asta am si terminat…

 

Si pentru ca am scris deja prea mult si pentru ca inca as mai avea multe de scris, mai spun doar ca au fost trei “reprize” in aceasta o ora si jumatate, pe parcursul carora am schimbat diverse pozitii, mi-aduc aminte ca mi-a placut mult, mult, in misionar (e bine rau sa fii intre picioarele ei!!!), am facut dus, pe rand, fiecare, in amandoua pauzele, am stat si imbratisati, am schimbat si ceva vorbe…ce mai, a fost bine, rau de tot !!

La final ne-am sarutat, i-am multumit ca m-a facut fericit si i-am mangaiat pisicuta :)  Da, da, are o pisicuta birmaneza, puiut inca, foarte haioasa.

Note, de parca ar mai fi cazul... :

Locatie : 10 – foarte convenabil pt mine, intre Mircea Voda si Nerva Traian

Garsoniera : 10 – curata, eleganta, baie dotata cu tot ce trebuie, gel de dus barbatesc, prosop curat & uscat

Aspect fata : 10 – frumoasa, sexoasa… – de luat acasa !

Corp : 10 – Adela e o combinatie fericita de fata si femeie in acelasi timp, cu sani tari si sfarcuri erectile, cu un cur de senzatie, picioare frumoase si o pasarica pe care sa nu o mai uiti niciodata.

Oral : 9 – protejat, dar f bine facut. Pozitia sexy in care a stat, a fost bonus

Normal : 10 – se misca bine de tot, ii place, geme excitant…

Cadou : 300 ron + ceva extra pentru o ora si jumatate

 

De revenit : Un MARE DAAAAAA !!! Sigur ca DA !!! In mod repetat !!!

 

Mai am in minte multe pozitii pe care vreau sa le incerc cu Adela ! :)

 

 

 

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna baieti :)

De astazi ne putem revedea.Va astept cu drag.

 

 

post-109349-0-52724400-1463034435_thumb.jpg

post-109349-0-40599500-1463034444_thumb.jpg

post-109349-0-50501300-1463034455_thumb.jpg

post-109349-0-87555200-1463034462_thumb.jpg

post-109349-0-57221000-1463034470_thumb.jpgpost-109349-0-07941600-1463034490_thumb.jpg

post-109349-0-36465100-1463034503_thumb.jpg

 

Va reamintesc serviciile,deoarece am facut o mica schimbare !

 -150 ron,(o fin/30 min) oral,normal,ambele protejate;

-200 ron,(o fin/o ora) oral ,normal,ambele protejate;

-250 ron ,(2 fin/o ora) oral,normal,ambele protejate.

 

Nu fac sex anal.

Nu accept degete in fund sau in pasarica .

Nu fac deplasari .

 

Va sarut !

  • Like 34
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...