Sari la conținut

Adela 0720795869 Fata e bini di tat


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu merge sa o scot :)

Am incercat,dar imi cere o parola pe care nu o stiu !

Trebuie sa rezolvi intr-un fel sau altul pt ca vor fi multe situatii si oamenii nu sunt prea rabdatori in aceasta situatie .

Eu unul sper sa ne putem vedea cat de curand.

Link spre comentariu
Vizitator rebel_
Reputație: 0

Man, daca nu ai PM si la telefon nu dai de ea poti sa te programezi si aici pan la urma decat sa pierzi timpul dezbatand probleme legate de telefon si furnizorul ei de telefonie mobila.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Man, daca nu ai PM si la telefon nu dai de ea poti sa te programezi si aici pan la urma decat sa pierzi timpul dezbatand probleme legate de telefon si furnizorul ei de telefonie mobila.

Eu doar am semnalat un lucru si este unul destul de important pe mine sincer nu ma deranjat ca a intrat mesageria dar nu foarte multa lume este la fel in aceasta privinta , eu in cele din urma sm reusit sa vorbesc cu Adela si in perioada urmatoare sper sa o vizitez si sa vin si cu recenzia.

Link spre comentariu
  • Telefon: xulescu11
  • Oras:Oradea
  • Telefon: xulescu11
  • Oras:Oradea

Eu doar am semnalat un lucru si este unul destul de important pe mine sincer nu ma deranjat ca a intrat mesageria dar nu foarte multa lume este la fel in aceasta privinta , eu in cele din urma sm reusit sa vorbesc cu Adela si in perioada urmatoare sper sa o vizitez si sa vin si cu recenzia.

Cat de cretin sa fii, sa te deranjeze ca intra casuta vocala. Nu zic de tine...zic de lume in general. Daca ai abonament cu bip si mesageria iti mananca creditul, mersul la fete ar trebui sa fie undeva jos in lista de prioritati :)))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ba nu stiu , acum vorbesc si eu ca sa nu adorm , pt mine silicoanele sunt un turn off , nu zic ca fata asta nu e la fel , sau ca nu e frumoasa sau ca nu isi face treaba cum trebuie ( nu am nimic cu ea , sa nu fiu inteles gresit  ) ba da in pula mea , parca era mai sexoasa si mai incitanta fara silicoane...sau poate sunt eu bolnav la cap =)) 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

Adela, nu mai e nevoie de o recenzie... Adela este nemaipomenita! Azi era sa uit ca mai este nevoie, sa Ii dau cadoul. Asta este un semn, pt. mine, ca m-am simtit, de parca asi fi fost la amanta mea... eu azi acolo am fost. Merci Adela!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator giginel07
Reputație: 0

Salut Adela.Astazi lucrezi?

"Weekend placut,dragilor!

Saptamana ce vine,voi lipsi cateva zile.Ne vom vedea doar marti.Revin la program normal incepand cu 5 sept ! Pupici :)"

 

Ne-a urat week-end placut, ne-a spus ca revine pe 5, nu cred ca este disponibila, iar din cate stiu nu lucreaza in week-end.

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...