Sari la conținut

Adela 0720795869 Fata e bini di tat


Postări Recomandate

  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Adevaru-i altul. Parca sunt umflati cu pompa. Si asta pentru ca sunt disproportionati fatza de restul corpului.

Bineinteles ca nu va spune nimeni. De frica.

Asa este!mult mai buna era cand avea ea țatisoarelele ei naturale,sincer nu imi imaginez ce a fost in mintea ei atunci când a luat aceste decizie,Asta e,este decizia ei si trebuie respectata.
  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator rebel_
Reputație: 0

Terminați-vă cu prostiile astea de comentarii si lasati fata sa se bucure de ele, odata ce si le-a pus nu mai are cum sa dea inapoi acum orice-ar face. Mai mici nu poate sa-si puna pentru ca ar arata ca un rahat iar din discutiile avute cu ea pe tema asta am dedus ca le-ar vrea si mai mari (spoiler alert!) :slap2 :slap2 :slap2  

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Terminați-vă cu prostiile astea de comentarii si lasati fata sa se bucure de ele, odata ce si le-a pus nu mai are cum sa dea inapoi acum orice-ar face. Mai mici nu poate sa-si puna pentru ca ar arata ca un rahat iar din discutiile avute cu ea pe tema asta am dedus ca le-ar vrea si mai mari (spoiler alert!) :slap2 :slap2 :slap2

Easy nenicule,ai erectie la obiectiv!?ðŸ˜,este un loc unde ne spunem parerile.Nu am dat cu paru si nici nu vreau sa o influențez intr-un fel.Am si spus că este decizia ei si trebuie respectata.Avem 5 degete la o mana si nu seamănă unul cu celalalt asa ca...gusturile diferă.

Zi Buna!!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Terminați-vă cu prostiile astea de comentarii si lasati fata sa se bucure de ele, odata ce si le-a pus nu mai are cum sa dea inapoi acum orice-ar face. Mai mici nu poate sa-si puna pentru ca ar arata ca un rahat iar din discutiile avute cu ea pe tema asta am dedus ca le-ar vrea si mai mari (spoiler alert!) :slap2 :slap2 :slap2  

Mi-a spus cu subiect si predicat ca le-ar vrea mai mari! Cam cum ar fi? 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

:girly

 

Domnuco,scuze de interventie,sunt poze retusate de fotografi profesionisti,ori......este pe bune ca e usor si greu sa fii in top,dar si sa te mentii,prea multa apreciere si pub.la servicii per ,sume ca in occident,scuze,cumva ma insel :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu

Salutare,

 

Am avut placerea sa o cunosc pe ADela astazi. Programare facuta teelfonic si respectata de ambele parti. Ajuns la ea, am vorbit un pic (as fi sarit direct pe ea dar eram cam rece fiind venit de afara :)) ) apoi am primit un prosop pentru a merge la dus. Revenit in camera pupici si actiunea care mi-a placut foarte mult. Este o fata foarte amabila si cu bun simt si stie sa se faca placuta. Purtati-va ca niste domni si o sa aveti o experienta placuta, zic.

 

Incercati sa nu va indragostiti! :P

 

NOTE: Oral: 10  (chiar daca e protejat, este foarte placut)

            Normal: 10 (pasarica mica si stramta)

            Aspect: 10 (chiar pe gustul meu, este foarte frumusica :* )

            Gfe: 10 + (am avut impresia ca merg la o iubita din facultate si facem sex)

 

Cadou: 250 lei / aprox 35-40 min

 

Este clar una dintre cele mai placute experiente.

 

Multumesc Adela si sper sa mai ma primesti! :* :* :*

  • Like 11
Link spre comentariu

Salutare,

 

Am avut placerea sa o cunosc pe ADela astazi. Programare facuta teelfonic si respectata de ambele parti. Ajuns la ea, am vorbit un pic (as fi sarit direct pe ea dar eram cam rece fiind venit de afara :)) ) apoi am primit un prosop pentru a merge la dus. Revenit in camera pupici si actiunea care mi-a placut foarte mult. Este o fata foarte amabila si cu bun simt si stie sa se faca placuta. Purtati-va ca niste domni si o sa aveti o experienta placuta, zic.

 

Incercati sa nu va indragostiti! :P

 

NOTE: Oral: 10  (chiar daca e protejat, este foarte placut)

            Normal: 10 (pasarica mica si stramta)

            Aspect: 10 (chiar pe gustul meu, este foarte frumusica :* )

            Gfe: 10 + (am avut impresia ca merg la o iubita din facultate si facem sex)

 

Cadou: 250 lei / aprox 35-40 min

 

Este clar una dintre cele mai placute experiente.

 

Multumesc Adela si sper sa mai ma primesti! :* :* :*

Da' de ce n-ai stat o ora ? 

Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

giorge69 ala ar trebui debanat doar pt. ca a prezentat-o pe Adela ... :))

 

Multumesc, nu e nevoie. Sunt aici si pot sa imi spun parerea si pana la urma asta e tot ce conteaza.

Meritam sa fiu banat pe giorge69, dar nu si pe contul Old George.

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...