Sari la conținut

Deea 0753947061


Postări Recomandate

Draga Deea, la toti ne trebuiesc banii ca altfel si voi ati face-o pe gratis... (joke) la toate saloanele de 150 lei stai o ora, la tine e 200 lei 40 min!!! si nu faci absolut nimic in plus. Da este curat, da esti draguta, da nu imi pare rau ca am fost la tine, dar nu as reveni. Daca imi permit sa dau 200 lei pt un mangaiat si o laba, sigur nu umblu cu maruntis doar. Sa dau 400 lei pt un mangaiat, o laba si apoi un oral... sincer la oferta actuala de pe piata fut o ora tipe mai bune ca tine si mai ramane si de o cafea. Piata functioneaza cu cerere si oferta, daca sunt persoane care iti ofera in plus foarte bine, daca reusesti sa faci bani atat de usor felicitari. Aici este un forum unde ne spunem parerile, eu am facut-o... repet, mi-a placut, nu regret, dar la pretul asta doresc mai mult, am bifat si atat. Bafta

  • Like 2
Link spre comentariu

Discret 72 nu ma supar deloc,nu am dc...ai perfecta dreptate si nu te contrazic,eu asta fac si ma multumesc,nu pot mai mult si ma opresc la serviciile de masaj,doar o precizare as vrea daca ami permiti,si anume ca masajul nu dureaza 40 min,ci o ora.Sunt constienta ca daca as face mai multe servicii as castiga bani mai multi,dar nu pot si nu vreau,este alegerea mea.Daca clientul e igienic si ok,anumite fantezii accept,dar si asta se intampla f rar si ramane la aprecierea mea cand si cum.....o zii frumoasa!

Link spre comentariu
Vizitator jon21
Reputație: 0

Degeaba e frumoasa dacă nu e serioasa ....ea tre sa mulțumească clientul si sa respecte programarea nu să-l facă pe client sa ajunga in fata blocului si apoi sa nu mai răspundă...Am patito eu in 2018 noiembrie..sper sa fi învățat din greșeli și sa fie profesionistă...calitate Deea nu cantitate.

Link spre comentariu

Pt john21 nu te mira ca fetele nu tin de programari,majoritetea clientilor fac programare si trag teapa,de obicei fetele au salvate nr clientilor si au notat an agenda ex: client ok,bou,programat nu venit, frumusel,ex pot fii foarte variate,daca nu team primit scz dar nu e vina mea,odata ce te noteaza fata in agenda intrun anumit fel e putin probabil sa ti mai raspunda,sa stii ca fetele vb la tel intre ele chiar daca nu au un forum.

Link spre comentariu

sincer le inteleg si pe fete cu programarile... si eu cand nu m-a convins o caprioara nu ii zic clar ca nu vin, mai sun 1-2 dameze si apoi ma decid, nici ele nu cred ca ar fi normal sa isi blocheze 20-30 min dupa fiecare apel sa vada daca vine clientul. Daca este client mai vechi, notat in agenda cu "frumuselul" si zice ca vine e clar ca asteapta, dar la prima vizita e mai greu. Daca as fi si eu domnisoara probabil ca as proceda ca si Deea, servicii cat mai putine pe bani cat mai multi pentru ca e frumoasa si sunt destui fraieri, face mai mult cu cine vrea cand vrea si pe ce suma vrea. Doar ca eu vad problema ca si un client (stiti diferenta la o muie... depinde de care parte a pulii esti!!!) si vad ca mi se cere 400 lei pentru un masaj care e doar un mangaiat, masaj erotic care este tot un mangaiat usor stil laba si un oral.... adevarat de la o fata draguta, tanara si curata, iar daca mai vreau o tzatza in gurita trebuie sa mai decartez, si in socotelile mele de banii astea primesc sex complet o ora de la o super domnisoara. Am fost odata, a fost bine, nu imi pare rau si atat... ii doresc succes

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator jon21
Reputație: 0

Deea noi nu vrem să te jignim sau sa ne batem joc de tine.

 

Dar tine cont de niste aspecte care conteaza ..cerințele clienților.

.păcat ca esti frumoasa !!! Baftă sper sa ne vedem într-o zi..

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

DEEA, in acea oră, intra două finalizări? Daca duce clientul, desigur! Dacă da, 200 leuți e acceptabil, doar ora să fie oră. Daca e doar una(finalizare), e cam multișor pentru cei mai mulți. Eu as mai incerca o dată să te întâlnesc, prima data nu a ieșit din motive de lipsa bani ficși!

Link spre comentariu

Baieti.. stati pe curul vostru. E dezastru fata asta. Va relatez intalnirea cu ea, desi a trecut ceva vreme de cand am fost la ea, nu cred ca s-a schimbat nimic: 

Locatia: undeva pe str. progresului- parter

Actiune: ajung , ma asteapta in ceva body negru-sexi cat de cat. Intram in camera de servici.. Fata foarte rece..seaca.imi cere banii - 150 lei (stia ea de ce 🙈) .ma intind pe burta si incepe sa ma frece cu palma pe șale 😂😂😂 cu ceva ulei clar 😉. Dupa cateva minute , Incerc sa o ating pe coapse.. sare ca arsa , wtf? “Ca nu am voie sa o ating” 😐👍. Ok , zic dar macar te dezbraci? Zice “ Nu” - sec. Intreb ce am voie sa fac atunci ? Zice: pai stau si ea ma maseaza cu finalizare. Macar masaj atunci.. nu frecat cu o palma pe șale 😂😂. Abureli, vrajeli.. de parca nu am mai fost la masaj erotic in viata mea. In fine.. am luat o teapa de 150 lei. Asa ca fratilor... feriti-va 😁

  • Mersi 2
Link spre comentariu
Acum 4 ore, jonsnow1 a spus:

Baieti.. stati pe curul vostru. E dezastru fata asta. Va relatez intalnirea cu ea, desi a trecut ceva vreme de cand am fost la ea, nu cred ca s-a schimbat nimic: 

Locatia: undeva pe str. progresului- parter

Actiune: ajung , ma asteapta in ceva body negru-sexi cat de cat. Intram in camera de servici.. Fata foarte rece..seaca.imi cere banii - 150 lei (stia ea de ce 🙈) .ma intind pe burta si incepe sa ma frece cu palma pe șale 😂😂😂 cu ceva ulei clar 😉. Dupa cateva minute , Incerc sa o ating pe coapse.. sare ca arsa , wtf? “Ca nu am voie sa o ating” 😐👍. Ok , zic dar macar te dezbraci? Zice “ Nu” - sec. Intreb ce am voie sa fac atunci ? Zice: pai stau si ea ma maseaza cu finalizare. Macar masaj atunci.. nu frecat cu o palma pe șale 😂😂. Abureli, vrajeli.. de parca nu am mai fost la masaj erotic in viata mea. In fine.. am luat o teapa de 150 lei. Asa ca fratilor... feriti-va 😁

 

Link spre comentariu

Jonsnow1 ori esti amnezic ori un mare mincinos,niciodata nu am avut licatie unde specifici tu in comentariu,masajul nu a fost niciodata 150 ron la mine,asa cum nu am facut masaj imbracata niciodata,doar nud!!!Pot sa cred ca incurc vreo una de a ta de prin zona mai ales ca esti destul de nou pe forum,ati recomand alte modalitati sau macar invata sa minti deoarece e jalnica recenzia,prea urata sa fie adevarat :))) pa!

Link spre comentariu
Acum 6 minute, deea997 a spus:

Jonsnow1 ori esti amnezic ori un mare mincinos,niciodata nu am avut licatie unde specifici tu in comentariu,masajul nu a fost niciodata 150 ron la mine,asa cum nu am facut masaj imbracata niciodata,doar nud!!!Pot sa cred ca incurc vreo una de a ta de prin zona mai ales ca esti destul de nou pe forum,ati recomand alte modalitati sau macar invata sa minti deoarece e jalnica recenzia,prea urata sa fie adevarat :))) pa!

 

Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere
Acum 9 minute, zafluger a spus:

poate iti fac eu o vizita zilele viitoare, sa vedem cum stau cu timpul. De mult nu mi-a mai facut cineva un masaj erotic asa cum trebuie...

Revin cu recenzie...

Pai și dacă te duci e posibil sa mai cauți un masaj erotic bun...așa umblă vorba'n târg. 

PS - dacă te duci la ea să o întrebi dacă ne lasă să o futem sau nu :)) 

  • Like 2
Link spre comentariu

Ca de obicei notiunea de turma e valabila peste tot:))) unul striga cat al tine gura uite prostul,si ceilalti intreaba care?:)) ba,eu cred ca unii dintre astia care comenteaza aici pe forum nu au nici patru clase primare,ce sa mai vb  de bun simt,eu asa cred .....e doar o parere, si anume ca majoritatea barbatilor de pe forum   aici se cred tari,ca aici e locul unde asi pot varsa frustrarea care o acumuleaza in viata de zii cu zii....subliniez inca odata,e doar o parere si sa o luati ca atare,mare e gradina de prosti doamne!:))))Chrisbbmike,cum ba sa intrebi asa cv,daca te lasa sa o futi sa ne zici si noua:))) tu ati dai seama ce josnic esti?!:)))un barbat ca tine nu are voie sa ma pupe nici in cur:))))) scz de expresie dar si eu pot fii vulgara aici,si oriunde daca sunt provocata!

 

Link spre comentariu

Pt zafluger,cu drag te primesc dar sa nu ai asteptari prea mari deoarece serviciile mele stii prea bine sunt doar de masaj erotic cu atingeri (nu pe zona intima)nu saruturi,deci e destul de soft si nu as vrea sa pleci dezamagit, mai ales ca esti unul care nu scrie prostii aici pe forum si comentariile tale chiar conteaza aici,un lucru nu inteleg unii si anume ca masajul meu sa adreseaza unei categorii de oameni care apreciaza un zambet,o discutie sincera despre un subiect anume,un masaj bun....sunt o gramada de lucruri frumoase pe care doi oameni le pot face impreuna,stii vb aia fiecare cu pasarica lui:)) vezi?

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere
La 15.12.2020 la 23:30, deea997 a spus:

doamne!:))))Chrisbbmike,cum ba sa intrebi asa cv,daca te lasa sa o futi sa ne zici si noua:))) tu ati dai seama ce josnic esti?!:)))un barbat ca tine nu are voie sa ma pupe nici in cur:))))) scz de expresie dar si eu pot fii vulgara aici,si oriunde daca sunt provocata!

 

Dacă eu sunt josnic tu pe tine cum te caracterizezi? 

Când cineva îți spune că ești beată nu îl crezi însă când mai mulți spun același lucru e cazul să mergi la somn. Sper că ai înțeles unde vreau să bat. 

Tu spui in posturile tale că nu poți face nimic mai mult decât masaj erotic dar ai oferta de supt pula ( te rog să mă scuzi că nu am scris SEX ORAL ) pentru 200 de Ron. Adică cum vine asta ne poți explica ? Și tot eu sunt cel josnic. Și de aici până la futut ( iarăși scuze că nu am scris SEX ) nu mai e mult...e vorba doar de bani că până la urmă asta te interesează pe tine și de aceea faci această meserie.

Și dacă tot faci masaj erotic fa'l cum trebuie că se plânge lumea pe aici că nu ești ce trebuie și degeaba ești frumoasă că și asta se duce. 

Dacă ai ales această meserie atunci fa'o cum trebuie, accepta criticile noastre mai ales cele constructive că te ajută să crești și să devii mai vizitata etc. 

Din păcate nu găsesc topicul vechi sa văd acolo câte recenzii pozitive ai că sunt cam curios. 

PS - dacă promiți că faci masaj erotic cum trebuie, eu sunt băiat bun și promit că vin la tine, și îți spun și cine sunt nu de alta dar să știi ( înainte sau după masaj mai rămâne de văzut ) 

 

PS 2 - Să știi că am făcut ceva școală la viața mea și când ai folosit cuvântul BĂ stau și mă întreb oare...

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...