Sari la conținut

Delia, 0730217191 totall, limbute...


pularosu01

Postări Recomandate

Salut futaciosilor, a vizitato careva pe dameza asta, eu am sunato cica face total, protejat si neprotejat inclusiv normalu , cum vrea clientu, cam dubios cu neprotejatu la normal, limbute, finalizare orala,tot tacamub dar parca am o retinere cand am auzit de normal neprotejat 🤔🤔🤔,

Link spre comentariu

Pai si daca facea normal protejat si anal neprotejat, erai in siguranta? Nu vreau sa mai intru in polemici dar cand este neprotejat....gandeste ca cine stie cati au facuto fara si nu stii care este bolnav si care nu

 

 

Pai na tocmai asta era face total neprotejat normal, anal, acum poate si din oral poate sa ei ceva daca nu se protejeaza deloc

Link spre comentariu
  • Oras:USA
  • Oras:USA

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200824/1701/96977265eca80999a041557e01501340.jpg

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200824/1701/69bcb80b64644ea9e1342a14146280d6.jpg

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200824/1701/782596b7a9d78b00c84a9200001f246d.jpg

 

Bună sunt delia❤totaall♥️

 

 

Totaalll....♥️Buna ma numesc Delia te aștept în locația mea discretă și foarte curata să împărtășim clipe frumoase împreună și dacă ai și mici fantezii in limita bunului simt nu ezita să mă întrebi .Sunt o fata finută și cu bun simț și menționez că cer și ofer igienă și discreție maximă !!!
Cateva zile in orasul tau !!!POZE REALE 100%❤❤

 
Link spre comentariu
  • Oras:USA
  • Oras:USA

100 oral, normal, anal, neprotejat sau protejat. Am incercat-o intr-o seara, in mare viteza, vazand pozele de aici, care o favorizeaza enorm.

Cum a spus si colegul, zbarcita. Am optat la inceput cu un oral neprotejat, de nota 6, fara atentie la oo, apoi normal si anal protejat, cu LOT si apoi anal, incercand sa schimb in pozitia LOT, dar am renuntat si am trecut la caprita, anal.

Dupa ce am scos si schimbat pozitia, un miros nasol de kkt, dar asta este, riscurile meseriei. La caprita dadea contre, dar eu voiam doar sa finalizez asa ca i-am spus sa stea pe loc ca dau eu. Am terminat la caprita, la care primeste tot un 6. Locatia si baia un 8.

Concluzia: nu mai revin pentru ca de la spate arata bine, din fata, iti vine sa fugi. Am ramas pentru anal, sa mai incerc si altceva.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

100 oral, normal, anal, neprotejat sau protejat. Am incercat-o intr-o seara, in mare viteza, vazand pozele de aici, care o favorizeaza enorm.

Cum a spus si colegul, zbarcita. Am optat la inceput cu un oral neprotejat, de nota 6, fara atentie la oo, apoi normal si anal protejat, cu LOT si apoi anal, incercand sa schimb in pozitia LOT, dar am renuntat si am trecut la caprita, anal.

Dupa ce am scos si schimbat pozitia, un miros nasol de kkt, dar asta este, riscurile meseriei. La caprita dadea contre, dar eu voiam doar sa finalizez asa ca i-am spus sa stea pe loc ca dau eu. Am terminat la caprita, la care primeste tot un 6. Locatia si baia un 8.

Concluzia: nu mai revin pentru ca de la spate arata bine, din fata, iti vine sa fugi. Am ramas pentru anal, sa mai incerc si altceva.

 

 

Iarta-ma ca te intreb, dar eu sunt incepator pe acest site, 100 toate 3 sau 100 pentru fiecare?

Link spre comentariu
La 24.01.2022 la 8:05, alexanderklimk a spus:

cum ar spune unii, JARTEA!

 

Acum 18 ore, L1viu a spus:

Pfff...ce poze și ce "poziții" ..zici ca era unul cu biciul lângă ea și o poza... nu as Vizita asa ceva nici sa ma plătească ea sau peștișorul ei 🙃😐

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...