Sari la conținut

0725271647 Rebeka total azi am ajuns !!


Postări Recomandate

  • Oras:HELL
  • Oras:HELL

Plm alta care o da cu mangleala.. chipurile face anal dar la 500 ora..sa se duca bunicul când o ieși din groapă..astea ne cred fraierici..au venit la mare și gata.. toată lumea îi proasta..nu știu care puneți botul dar din partea mea MM...

Link spre comentariu

Din păcate fata este de o prostie rar întâlnită. Am sunat eu ieri și a răspuns. Am cerut detalii și a spus ca face 150 cu 300. Am întrebat ce face de banii ăștia și răspunsul a fost ca scrie în anunț. 😀 N-am întrat în polemica pe tema asta și am întrebat cum face finalizarea și mi-a răspuns ca nu face asa ceva. Am ras încă o data și am întrebat-o pe limba ei " bine, bine, eu îți dau 300 și rămân cu coaiele umflate?" iar răspunsul a fost "ca să afli treaba asta trebuie sa vi la locație" și m-a întrebat dacă doresc adresa și i-am răspuns și eu ca o sa o sun din apropiere doar ca trebuie sa aștepte căci vin cu metroul. Răspunsul : ok. Te pup și aștept sa ma suni din zona. 😀

  • Like 7
Link spre comentariu

Din păcate fata este de o prostie rar întâlnită. Am sunat eu ieri și a răspuns. Am cerut detalii și a spus ca face 150 cu 300. Am întrebat ce face de banii ăștia și răspunsul a fost ca scrie în anunț. N-am întrat în polemica pe tema asta și am întrebat cum face finalizarea și mi-a răspuns ca nu face asa ceva. Am ras încă o data și am întrebat-o pe limba ei " bine, bine, eu îți dau 300 și rămân cu coaiele umflate?" iar răspunsul a fost "ca să afli treaba asta trebuie sa vi la locație" și m-a întrebat dacă doresc adresa și i-am răspuns și eu ca o sa o sun din apropiere doar ca trebuie sa aștepte căci vin cu metroul. Răspunsul : ok. Te pup și aștept sa ma suni din zona.

Cred că și acum așteaptă să o suni gabrele Haha
Link spre comentariu

E de ras când citești... Dar pana m-am prins eu ce hram poarta, aveam o fata de nedumerit ca să nu zic altfel. Am avut impresia ca face mișto, dar m-am prins ca nu e asa, când tot insista sa îmi dea adresa și nu ma refer la zona cu la adresa exacta

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator lexmann
Reputație: 0
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Fata a fost superbă,cam greu am dat de ea, mai și ploua afară dar și când am găsit-o ,chiar ea mi-a spus că cică "a durat cam mult pentru un nr.",păi zic"a durat mult și până te-am găsit",Oricum mi-a plăcut ,strâmtă,sâni perfecți și gemea cât o țineau plămânii.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...