Sari la conținut

0784518156 nu se merită


eryou97

Postări Recomandate

  • Oras:Târgu Jiu
  • Oras:Târgu Jiu

După ce că are 2 numere in anunț, are o atmosferă de tot rahatul...

În poza e un număr iar la anunț e alt număr

Am sunat pe numărul din anunț și m-am dus

O finalizare 100ron

Oral cat de cat okey

Iar normal de tot rahatul, ca o doare un ovar, ca vrea doar peste ea si asa mai departe

Am plecat după 1 minut fără finalizare, nu mi-a plăcut atitudinea ei

Nici nu cred ca finalizam ca mi se luase, la cate figuri avea...

Link spre comentariu

Ai dreptate si ar arata binisor fata. Asa mi.a facut si mie prima data, a doua nu a mai zis nimic, am pus.o capra si am dat cat am vrut. Nu merita, mai ales ca imi ceruse cardul sa isi trimita niste bani, zicand ca mi.i da ea cash, dar ca tb sa transfere pe un card.."nu imi trebuie decat numerele astea de pe el si iti dau eu banii" 😂😂😂...probabil ca o fi gasit si musterii..

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Jiu
  • Oras:Targu Jiu

Fratilor mai luati si voi atitudine,nu mai acceptati rahaturile astea,luati banii inapoi si plecati,mai cu tupeu,sau nu stati,va deschide usa vedeti ca nu e fata din anunt,ori nu e igiena ori nu va place ceva,buna ziua si la revedere,de aia e nivelul la femei in Tg-Jiu cum e,ca acceptati toate porcariile, cand o fata lucreaza pai lucreaza,nu ca ma doare nu stiu ce,ca ca pozitia aia nu,nici nu intri si la 5 min si iesi afara,nu le convine sa se duca in alt oras.Mai lasati frica ca iese vreun peste din baie sau chestii dinastea :) ca nu e chiar asa.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Fratilor mai luati si voi atitudine,nu mai acceptati rahaturile astea,luati banii inapoi si plecati,mai cu tupeu,sau nu stati,va deschide usa vedeti ca nu e fata din anunt,ori nu e igiena ori nu va place ceva,buna ziua si la revedere,de aia e nivelul la femei in Tg-Jiu cum e,ca acceptati toate porcariile, cand o fata lucreaza pai lucreaza,nu ca ma doare nu stiu ce,ca ca pozitia aia nu,nici nu intri si la 5 min si iesi afara,nu le convine sa se duca in alt oras.Mai lasati frica ca iese vreun peste din baie sau chestii dinastea :) ca nu e chiar asa.

 

cand o veni guvidu de 2m si 180 kg mai iei pe dracu banii inapoi

Link spre comentariu
  • Oras:Palas
  • Oras:Palas
  • Oras:tei
  • Oras:tei

boss apropo de guvid , dupa ce am iesit de la una acum vreo  2 saptamani , (nu mai e a plecat ) , aud prin usa cum incepe sa vorbeasca cu ala .

 

il stiam e destul de mare si de fioros fraieru ,

 

dar senzatia pe care am avut-o a fost efectiv de voma , nu stiam ce mortii ei tot negociaza cu mine sa nu stea pe spate sa o pun capra , ca asa ii place ei cel mai bine . ca a fost unu la ea acu o saptamana si nu se mai dadadea jos de pe ea , ca a luat-o niste calduri stand asa lipiti si transpirati si ca e mult mai placut la capra .

 

si ala de "saptamana trecuta " eram tot io care fusesem cu 2 zile inainte 

 

si de fapt la nenorocita ia placut cu mine deasupra , nu a comentat nimic ca transpiram ca un nebun , si-a bagat mana singura , nu am pus-o io , si a inceput sa se frece atunci cand am simtit-o ca i se apropie , si i-am dat de am zapacito , daca nu ma laudat in contu serviciilor , ca ce bine miroase parfumu , ca ce respectuos sunt si cu bun simt , ca ce bine arat , ca ce bine sa simtit , ca abia asteapta sa mai vin . 

 

si cand miam dat seama ca de fapt si de drept totu era pentru ca era singura si sincera si nu era ala ascuns prin casa .

 

ar mai fi un detaliu , unde morti lui era ??? , ingramadit intrun troler cred , era doar o garsoniera cu peretii (open space) la bucatarie si balcon , si usa la baie era deschisa la maxim , parca intenionat , nu putea sa fie decat pitit dupa baru de la balcon .

 

si l-am mai auzit vorbind si cand am intrat cand venisem si eram la use sa imi deschida , atat de tampit am fost ca am crezut ca era pe spiker la telefon ,si el era la curu mei .

 

sai fut mortii mami ei !

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...