Sari la conținut

Ella Vogue 0731165241


Postări Recomandate

  • Oras:....
  • Oras:....

si para de la duș.n ai specificat

 

Para, cum ii spui tu, nu are nimic, bateria este defecta. Daca o schimbi pana marti, cand am programare la ella, inseamna ca esti chiar managerul. Daca nu este schimbata pana marti, esti doar un prost troll sau un manager sarac.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Para, cum ii spui tu, nu are nimic, bateria este defecta. Daca o schimbi pana marti, cand am programare la ella, inseamna ca esti chiar managerul. Daca nu este schimbata pana marti, esti doar un prost troll sau un manager sarac.

Sa inteleg ca la programari deja o ia pe urmele Milenei ? :D

Link spre comentariu

 

Para, cum ii spui tu, nu are nimic, bateria este defecta. Daca o schimbi pana marti, cand am programare la ella, inseamna ca esti chiar managerul. Daca nu este schimbata pana marti, esti doar un prost troll sau un manager sarac.

sărac..la ce oră ai programare
Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

Sa inteleg ca la programari deja o ia pe urmele Milenei ? :D

 

 

 

Atunci ajung eu in Bucuresti, ziua si ora a fost alegerea mea.

 

 

sărac..la ce oră ai programare

Am raspuns mai sus. Poate gasesc bateria defecta ca va opresc apa si rup manerul denla robinet sa nu o mai poti deschide.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

 

 

Atunci ajung eu in Bucuresti, ziua si ora a fost alegerea mea.

 

 

Am raspuns mai sus. Poate gasesc bateria defecta ca va opresc apa si rup manerul denla robinet sa nu o mai poti deschide.

 

 

Am fost eu.Bateria este tot defecta, daca asta te intereseaza.Pestele si a schimbat placutele de frana la BMW in loc sa schimbe bateria la fete.

Te-ai prins, exact asta ma interesa. Si in plus, as vrea sa stiu daca ai oprit apa si ai rupt manerul de la robinet sa nu o mai poate deschide.

 

:slap2

Link spre comentariu

  • Oras:w
  • Oras:w

Mai nou, pestii latra si miauna :D

Ce tare!

 

daca intradevar el e pestele lor, razi pe banii tai. gandeste-te ca la fiecare 200 pe care ii dadeai milenei, el isi lua 100.

facand un calcul simplu, milena o sugea, se futea, facea anal pt 150 de lei/ora

dar cred ca impresarul lor e mut ca pestele, nu posteaza asumat, doar colecteaza banii si se felicita ce usor se pot face bani pe seama fraierilor

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...