Sari la conținut

❣Flory 0733427379 / 0727580765❣


Vizitator manbarman

Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am fost si eu acum ceva timp la ea mai mult sa vad cum e cu recenziile astea amestecate de pe aici.

Am stabilit prin whatsupp intalnirea fara nicio problema. Am luat o finalizare asa de marfa neincercata (neregretat dupa).

Locatia: poate fi de 7 - 8. Personal prefer sa nu fie miros de tigare in locatii (eu sunt nefumator - my bad)

Atitudine: 8 vorbareata, iti face pe plac. Poate e mai interesanta la vorba decat la futut.

Fata: nu as intoarce capul dupa ea pe strada corp 7, fatza 6

ON - 6, nu o ia adanc, cam pe modul rapid din prima, implicare mai mult profesional. Pierce in limba

NP - 7 - sta cum vrei

Am ramas mai mult sa vad ce iasa, nu imi pare rau (in general nu regret ce am facut) dar eu personal nu revin. Nu vreau sa fiu inteles gresit dar poate pentru altii fizic e pe gustul lor si ca si atitudine a fost ok.

La banii astia au fost ceva fete pe inceputul asta de an care aveau servicii ok, complete si erau foarte frumoase, simti ca are banu valoare (Any de ex - sa nu dau ex de cele care mai sunt pe la noi ca poate ma suspecteaza ca fiind vreun fish)

Cadou 100 fin + 50 cim

S-auzim de bine!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 6 ore, jocrep1 a spus:

Am fost si eu acum ceva timp la ea mai mult sa vad cum e cu recenziile astea amestecate de pe aici.

Am stabilit prin whatsupp intalnirea fara nicio problema. Am luat o finalizare asa de marfa neincercata (neregretat dupa).

Locatia: poate fi de 7 - 8. Personal prefer sa nu fie miros de tigare in locatii (eu sunt nefumator - my bad)

Atitudine: 8 vorbareata, iti face pe plac. Poate e mai interesanta la vorba decat la futut.

Fata: nu as intoarce capul dupa ea pe strada corp 7, fatza 6

ON - 6, nu o ia adanc, cam pe modul rapid din prima, implicare mai mult profesional. Pierce in limba

NP - 7 - sta cum vrei

Am ramas mai mult sa vad ce iasa, nu imi pare rau (in general nu regret ce am facut) dar eu personal nu revin. Nu vreau sa fiu inteles gresit dar poate pentru altii fizic e pe gustul lor si ca si atitudine a fost ok.

La banii astia au fost ceva fete pe inceputul asta de an care aveau servicii ok, complete si erau foarte frumoase, simti ca are banu valoare (Any de ex - sa nu dau ex de cele care mai sunt pe la noi ca poate ma suspecteaza ca fiind vreun fish)

Cadou 100 fin + 50 cim

S-auzim de bine!

Any dupa parerea mea la ON ii nr.1

Link spre comentariu
On 2/14/2021 at 10:08 AM, jocrep1 said:

Am fost si eu acum ceva timp la ea mai mult sa vad cum e cu recenziile astea amestecate de pe aici.

Am stabilit prin whatsupp intalnirea fara nicio problema. Am luat o finalizare asa de marfa neincercata (neregretat dupa).

Locatia: poate fi de 7 - 8. Personal prefer sa nu fie miros de tigare in locatii (eu sunt nefumator - my bad)

Atitudine: 8 vorbareata, iti face pe plac. Poate e mai interesanta la vorba decat la futut.

Fata: nu as intoarce capul dupa ea pe strada corp 7, fatza 6

ON - 6, nu o ia adanc, cam pe modul rapid din prima, implicare mai mult profesional. Pierce in limba

NP - 7 - sta cum vrei

Am ramas mai mult sa vad ce iasa, nu imi pare rau (in general nu regret ce am facut) dar eu personal nu revin. Nu vreau sa fiu inteles gresit dar poate pentru altii fizic e pe gustul lor si ca si atitudine a fost ok.

La banii astia au fost ceva fete pe inceputul asta de an care aveau servicii ok, complete si erau foarte frumoase, simti ca are banu valoare (Any de ex - sa nu dau ex de cele care mai sunt pe la noi ca poate ma suspecteaza ca fiind vreun fish)

Cadou 100 fin + 50 cim

S-auzim de bine!

Daca nu ti-a placut de ea de ce ai mai stat. Am fost si eu la domnișoara si chiar pot să zic că e o fata drăguță si prietenoasa înțelegătoare. Dacă nu iti place de ea nu stai dar nu comentezi dupa. Are un fund superb în formă de inimă și chiar are servicii ok si la pretul ei chiar nu ai ce comenta oferă on cu 100 cu sarut cu tot sincer nu ai ce pretentii sa ai. Fotomodele alea cu 90-60-90 le găsești la preturi mult mai piperate. Numa bine

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 oră în urmă, tm69sex a spus:

Daca nu ti-a placut de ea de ce ai mai stat. Am fost si eu la domnișoara si chiar pot să zic că e o fata drăguță si prietenoasa înțelegătoare. Dacă nu iti place de ea nu stai dar nu comentezi dupa. Are un fund superb în formă de inimă și chiar are servicii ok si la pretul ei chiar nu ai ce comenta oferă on cu 100 cu sarut cu tot sincer nu ai ce pretentii sa ai. Fotomodele alea cu 90-60-90 le găsești la preturi mult mai piperate. Numa bine

Colegu', imi pare rau ca nu avem aceleasi pareri si te deranjeaza asta. Imi pare rau ca si recenzia mea a fost nu tocmai scurta si sunt sigur ca nu ai apucat sa o citesti pe toata. Altfel nu m-ai fi tras la raspundere. A fost cazul ala in care nu am fost dat pe spate de fata la aspect si am zis ca poate iese ceva spectacol la actiune. Deaia am ramas. Iti extrag cate ceva din cele relatate de mine din care reiese clar ca nu ai citit tot (sau nu ai inteles):

La 14.02.2021 la 10:08, jocrep1 a spus:

Am fost si eu acum ceva timp la ea mai mult sa vad cum Am luat o finalizare asa de marfa neincercata (neregretat dupa).

 

La 14.02.2021 la 10:08, jocrep1 a spus:

Atitudine: 8 vorbareata, iti face pe plac. Poate e mai interesanta la vorba decat la futut.

Nu e o nota mica cat am dat

La 14.02.2021 la 10:08, jocrep1 a spus:

NP - 7 - sta cum vrei

N-a fost sa fie mai mult din partea mea

La 14.02.2021 la 10:08, jocrep1 a spus:

Nu vreau sa fiu inteles gresit dar poate pentru altii fizic e pe gustul lor si ca si atitudine a fost ok.

Deci atitudine ok e de rau?

Imi pare rau ca ii iei apararea dar nu i-ai scris si o recenzie sa iti spui si tu parerea si astfel colegii ceilalti ar fi putut sa aiba mai mult material de decizie. O recenzie calduta (a mea), 10 recenzii de supermultumiti (ale tele si a altora) ar fi ajutat poate fata.

Pot sa inteleg ca avem pareri diferite si iti respect parerea dar sa fiu tras la raspundere pentru ca imi zic si eu parerea nu pot intelege. Asta e unul din motive pentru care nici nu am scris atata timp (am cont din 2012) si poate rau am facut ca ma bag in seama si unii vor sa auda "numai de bine".

S-auzim de bine! (Asta imi doresc, dar daca parerea mea nu e cea mai pozitiva nu vreau sa imi distorsionez gandurile)

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator basshunter
Reputație: 0

Eu zic ca cel mai bine este ca fiecare sa isi vada de viata lui si sa nu mai lasam recenzi aici despre ce face fata si cum arata .cine vrea sa stie ce face si ce ofera sa treaca la ea si cea ce face cu ea sa ramana acolo nu sa povestim aici ca poate datorita noua acea fata nu mai de lucru si ganditivati bine toti trebuie sa traim

Link spre comentariu
Vizitator basshunter
Reputație: 0
1 minute ago, basshunter said:

 

Eu am fost la ea de fiecare data cand a venit la timisoara si nici o data nu am lasat aici recenzi,dar acuma nu mam putut abtine la unu oameni care isi dau cu parerea si nu gandesc inainte ca ii poate face rau.Si repet urasc acel om care a creat acest sai

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 17 minute, basshunter a spus:

Eu zic ca cel mai bine este ca fiecare sa isi vada de viata lui si sa nu mai lasam recenzi aici despre ce face fata si cum arata .cine vrea sa stie ce face si ce ofera sa treaca la ea si cea ce face cu ea sa ramana acolo nu sa povestim aici ca poate datorita noua acea fata nu mai de lucru si ganditivati bine toti trebuie sa traim

Pai si de ce  nu incepi sa faci tu asta ? Am vazut ca si tu ai lasat o recenzie. Atunci nu se aplica ? Rolul forumului ii de a ne informa noi despre prestatia fetelor,despre cum arata, adica ii ptr.noi ,ptr.a incerca sa luam cat mai putine tepe,ptr.a putea alege fete care prin ce ofera sau cum arata se  potrivesc pe dorintele noastre.

Acum 11 minute, basshunter a spus:

Eu am fost la ea de fiecare data cand a venit la timisoara si nici o data nu am lasat aici recenzi,dar acuma nu mam putut abtine la unu oameni care isi dau cu parerea si nu gandesc inainte ca ii poate face rau.Si repet urasc acel om care a creat acest sai

Pai daca il urasti ce cauti in"ograda lui" ?

 

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator basshunter
Reputație: 0
1 minute ago, 22leon said:

Pai si de ce  nu incepi sa faci tu asta ? Am vazut ca si tu ai lasat o recenzie. Atunci nu se aplica ? Rolul forumului ii de a ne informa noi despre prestatia fetelor,despre cum arata, adica ii ptr.noi ,ptr.a incerca sa luam cat mai putine tepe,ptr.a putea alege fete care prin ce ofera sau cum arata se  potrivesc pe dorintele noastre.

Pai daca il urasti ce cauti in"ograda lui" ?

 

CUriozitatea ma facut sa imi creiez cont dar se pare ca il voi sterge sau il voi pastra doar sa vad cat de rea lumea pe acest sait

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 3 minute, basshunter a spus:

CUriozitatea ma facut sa imi creiez cont dar se pare ca il voi sterge sau il voi pastra doar sa vad cat de rea lumea pe acest sait

De ce sa te incarci negativ? Sterge contul, nu mai deschide saitul si punct! "Telecomanda" e la tine! Poti da pe Antena 3 (era un exemplu, nu interpreta ca o rautate. Poate fi orice alt post Tv, dar asta mi-a venit in minte in context)

 

Acum 30 minute, basshunter a spus:

*Eu am fost la ea de fiecare data cand a venit la timisoara*

Si ti-a placut? Stai ca ma exprim eu gresit. Reformulez: Ti-a placut la oras?

Acum 34 minute, basshunter a spus:

*nu mam putut abtine la unu oameni care isi dau cu parerea si nu gandesc inainte ca ii poate face rau

1. Nu te mai abtine. Face rau la vezica

2. Ce rau ii faci daca spui parerea vizavi de niste servicii pe care le ofera benevol ( cred, nu mi s-a parut ca ar fi fortata) si mi-am spus parerea fara sa jignesc.

Rog colegii care simt ca eu am  incercat sa jignesc in oricare din postarile mele la oricare fata am lasat recenzii sa imi dea minus. Am incercat sa fiu obiectiv, putin distrat nu ma pot abtine sa nu fiu, si sa aduc si eu un aport acestui forum si colegilor de pe urma carora am "tras" atata timp fara sa las recenzii (sa tot fie peste 10 ani cu tor cu vechiul forum - pentru cunoscatori).

S-auzim de bine!

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator basshunter
Reputație: 0
12 minutes ago, jocrep1 said:

De ce sa te incarci negativ? Sterge contul, nu mai deschide saitul si punct! "Telecomanda" e la tine! Poti da pe Antena 3 (era un exemplu, nu interpreta ca o rautate. Poate fi orice alt post Tv, dar asta mi-a venit in minte in context)

 

Si ti-a placut? Stai ca ma exprim eu gresit. Reformulez: Ti-a placut la oras?

1. Nu te mai abtine. Face rau la vezica

2. Ce rau ii faci daca spui parerea vizavi de niste servicii pe care le ofera benevol ( cred, nu mi s-a parut ca ar fi fortata) si mi-am spus parerea fara sa jignesc.

Rog colegii care simt ca eu am  incercat sa jignesc in oricare din postarile mele la oricare fata am lasat recenzii sa imi dea minus. Am incercat sa fiu obiectiv, putin distrat nu ma pot abtine sa nu fiu, si sa aduc si eu un aport acestui forum si colegilor de pe urma carora am "tras" atata timp fara sa las recenzii (sa tot fie peste 10 ani cu tor cu vechiul forum - pentru cunoscatori).

S-auzim de bine!

Doamne ajuta sa auzim de bine si in urmatori ani

Link spre comentariu
Vizitator basshunter
Reputație: 0
2 minutes ago, -yorick- said:

Flory e super OK, am fost de 3 ori si de fiecare data am plecat multumit si voi mai reveni. De obicei fac doar recenzii negative insa aici nu e cazul. 

e super ok fata si are si servici ok acuma fiecare cum ii place merita vizitata de fiecare dara cand nu ai in alta parte unde te duce

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Foarte tare ... 😀😀 ati sarit cu gura pe mine inainte cu o zi de revenirea fetei. In 3 saptamani de cand am facut recenzia nu a zis nimeni nimic. Sunteti sigur mai de-ai casei decat restul.

Hai ca e loc pentru toata lumea. Si cum am zis: fata e amabila, nu te grabeste ... dar eu o dau pe aia cu chimia ... n-a fost sa fie cu mine. Cu cine ai facut clickul sigur revine.

S-auzim de bine!

Link spre comentariu
  • Telefon: Ar fi culmea
  • Oras:timisoara
  • Telefon: Ar fi culmea
  • Oras:timisoara

Vizitat din nou don soara,  aceeași prezenta plăcută și o partida faina de sex ca și data trecuta, am făcut deja recenzie acu ceva vreme. 

Am sunat, întrebat dacă e libera, a zis ca n 15 min pot sa vin. Țigară,  dus, vorbe, nu m am simțit grăbit de loc. On, np capra și lot, fk, 100 amenda plătit din proprie inițiativa la început. Dtd 25 30 min. Un preț corect pt o companie plăcută.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Am fost și eu de 3 ori la Flori și de fiecare data m-am simțit excelent. Mi-a plăcut că mă face să mă simt în largul meu. Pentru mine, 10 pe linie. Doar prima data a fost puțin mai distanta, însă evident atunci nu ne cunoșteam. Te pup Flory și ne mai vedem 

Link spre comentariu
Acum 8 ore, mrniceguy_ro a spus:

Am fost și eu de 3 ori la Flori și de fiecare data m-am simțit excelent. Mi-a plăcut că mă face să mă simt în largul meu. Pentru mine, 10 pe linie. Doar prima data a fost puțin mai distanta, însă evident atunci nu ne cunoșteam. Te pup Flory și ne mai vedem 

Îți multumesc pentru aprecierea ta, si mă bucur că te relaxează prezența mea 💋💋💋💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...