Sari la conținut

0745709645 noua in zona, sector 6.


Postări Recomandate

  • Oras:Splaiul Independenței 202H
  • Oras:Splaiul Independenței 202H

Hai gata , eu nici nu fac anal deci nu mă mai Cautati ca vreti anal ca nu fac.

Vad ca bateti câmpii toti , aveti niste povești "de viata" .

Eu nu am acceptat normal neprotejat

Nebunul ala mi-a facut mult rau . Toată familia mea stie si nu voiam să știe . Foarte bine ce i-am facut , asta se intampla cand întreci niste limite .

Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

Pai zi ne și noua care sunt alea care ți au cerut 500, ca au vrut sa te prosteasca, acum vreo 2 ani era plin publi de anunțurile uneia care cerea 80 lei pe finalizare anala! Finalizare anala făcea și Luisa sau cum o chema și a apărut din nou cu 150 ca știu ca mi a propus mie și am scris pe forum sa atrag atenția. Pun pariu ca pentru 500 lei toate fetele care fac anal sunt de acord sa facă nepro. Important este sa refuzi tu, am impresia ca nu prea ai experienta cu curvele mai bine rezuma te numai la nevasta ta

1. Niciuna nu mai activeaza, deci e inutil sa le dau numele. Si daca ar fi activat tot nu ar fi recunoscut si nu as avea nicio dovada. Cand ti se face o asemenea oferta te descurci pe loc cum crezi.

2. Tocmai am zis ca am refuzat si am plecat fara a mai beneficia de niciun serviciu, asumandu-mi pierderea banilor (nu era chiar un capat de lume).

3. Ca am sau nu experienta e subiectiv, daca asta e parerea ta, OK.

4. Anal protejat fac si chiar e un serviciu pe care il apreciez. Cu riscul sa te dezamagesc sotie nu am, am spus ca e o persoana importanta pentru mine, poate fi si pietena, ideea era ca o cunosc si am incredere.

Zi faina!

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Hai gata , eu nici nu fac anal deci nu mă mai Cautati ca vreti anal ca nu fac.

Vad ca bateti câmpii toti , aveti niste povești "de viata" .

Eu nu am acceptat normal neprotejat

Nebunul ala mi-a facut mult rau . Toată familia mea stie si nu voiam să știe . Foarte bine ce i-am facut , asta se intampla cand întreci niste limite .

Deci au aflat parintii tai ca te prostituezi? Sunt curios ce ti-au spus.
Link spre comentariu

dragă Andreea, strada aleea Băiuț, drumul taberei, etajul 9, armată, îți dă vreun indiciu? t. Și când ți-am trimis luni și tot mi-ai spus nu mă mai stresa?

Asta când s-a întâmplat ? Acolo stai tu, sau stătea ea ?

Ahh, ai fost banat.

Da, cam așa fac oamenii când îi dai în gât. Dau din colț în colț și încep cu înjurături și amenințări

 

știi cine sunt, dragă Andreea, Dacă ai coloană vertebrală, spune aici. Pe forum, nu te mai ascunde.

 

Și până la urmă cine ești ? Iubitul ei ? Peștele ? Amantul?

 O sa vorbesc cu soția sa vada ce faci trimit toate screen-urile .

Cine știe câți d-ăștia or mai fi. Soțiile lor îi cred super.. știu eu ce.. când de fapt ei sunt..  Mai știu eu pe cineva așa

 

S-a întâmplat acum mult timp când eram la început de drum ...

 

„acum mult timp” însemând cât :hmmm  mai exact așa ? în ani, sau în luni ?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Mi-a distrus relatia cu ei !!!

M-am săturat de datul vostru cu parerea , sa stii ca nu e frumos .

Cauta sa iti refaci relatia cu parintii, vei observa cu timpul ca sunt fff importanti in viata ta. Parintii ii ai ptr toata viata, futaiul pe bani nu se stie cat. Poate ca acum esti tu mai rebela asa si nu asculti de nimeni dar gandeste pe termen lung, familia este pe primul loc. Poate te lasi de futareala si le arati ca esti in stare de altceva in viata. Cauta sa nu dezamagesti!
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Hai gata , eu nici nu fac anal deci nu mă mai Cautati ca vreti anal ca nu fac.

😂😂😂 e criminala fetita asta!!!...a facut, n a facut, face dar nu face, protejat dar neprotejat ...te doare capu...

Link spre comentariu

Păi cand e vorba de fapt cu parerea si aruncat cu pietre sunteti primii

Vreau si eu sa vad recenzii din partea voastră. Nu fi-ti timizi

Vino cu ceva dovezi concludente, set de analize, etc. Apoi o sa vina și vizitele/recenziile. Și mai da și tu din pret jos, pt Grozavesti e ok un 100/200. Ești o scumpik..și la propriu și la figurat.

Zi frumoasa🙂

Link spre comentariu
  • Oras:Splaiul Independenței 202H
  • Oras:Splaiul Independenței 202H

Nu schimb , nu-mi permit sa schimb . Uitati-va cat sunt chiriile in Onix / Orhideea . Eu plătesc pe zi aici (rh) si pe lângă asta am alt apartament care trebuie sa-l plătesc.

Si + eu ma consider de pretul asta 😆

E pretul corect pentru mine !

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

si pe lângă asta am alt apartament care trebuie sa-l plătesc.

Si + eu ma consider de pretul asta 😆

E pretul corect pentru mine !

...PE care trebuie sa-l platesc, doar suntem cu facultati, ce p... ma-sii.

Poate pretul e corect pt tine, dar se pare ca baietii dezaproba. Eu nu comentez, fiecare isi stabileste in functie de cum considera.

 

Ziceai ceva de niste analize. S-au ratacit pe drum? Hai ca noi vrem sa iti mai dam o sansa, daca tot esti "rea de gura", poate faci si minuni cu ea.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:.
  • Oras:.

Nu schimb , nu-mi permit sa schimb . Uitati-va cat sunt chiriile in Onix / Orhideea . Eu plătesc pe zi aici (rh) si pe lângă asta am alt apartament care trebuie sa-l plătesc.

Si + eu ma consider de pretul asta 😆

E pretul corect pentru mine !

si mai slăbește
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...